reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
wiecie co?? ja jednak nei umiem usiedziec na mojej szanownej... teraz sie zabieram za kurze i mycie podlogi... porypalo mnie... ale po poludniu bede se lezec normalnie w lozeczku! a co!!!!:))) nalezy mi sie :))
 
gratuluje dziewczyny udanych wizyt :)
ja byc moze w czwartek dowiem sie wkoncu kiedy bede miec CC, juz bym chciala bo strasznie mi ciezko juz....brzuch mi sie "majta" miedzy nogami....brrr
 
hej Lasencje:)))
Snilo mi sie ze moja corka miala jakies 2 latka i zapytala mnie czemy niektore pary na ulicy chodza objete a niektore nie i ze jej odpowiedzialam: bo facet ktory nie przytula swojej zony to zwykly ch..... :))) i ze zrozumiala:)))))) komedia:)))
Dzisiaj dzien leniucha, forum, gazety, krzyzowki. obiad mam z wczoraj tylko dogotowac jakies ziemniaczki czy cus i po problemie :))) poza tym u nas taaaaka wielka zarowa na niebie i ciepelko jak zwykle... A jutro na 8.45 jade na szkole rodzenia... masakra ze o tej porze....sadyzm!
no to się nazywa być sknerą na maxa!!!!!!!!!!!!!czy ty kobieto zdajesz sobie sprawę, co się dzieje na moim zachodniopomorskim niebie?????????? ciepełkiem ani zarówą tego nazwać sie nie da:angry::angry::angry: podesłałabyś trochę swojego nieba, co?;-);-);-)bo ja na dzisiaj w planach mam wyciągnąć z kartonów kozaki, botki i moje UGGi ukochane - to nie żart - u nas jest naprawdę JESIEŃ I ZIMNO JAK CHOL...RA:angry::angry::angry:
A to z córą... DOBRE!!!!!!:-D:-D:-D
A mi spać dłużej nie pozwolił dzisiaj ... Kominiarz. Przyszedł sprawdzać drożność przewodów wentylacyjnych. Otworzyłam mu zaspana i rozczochrana jak nieboskie stworzenie :baffled: Więc z kalendarzem już pewnie nie przyjdzie w tym roku.
ja mam identyczny sposób na niechcianych gości o nienormalnych porach:-)nie zdarzyło sie jeszcze żeby jakiś inkasent, kominiarz, czy listonosz przyszedł ponownie tak wcześnie po zobaczeniu tego co mu drzwi otwierało;-);-)

Sparr, doris opisujmy wizyty w odpowiednich wątkach,

https://www.babyboom.pl/forum/pazdz...ekarza-kiedy-znowu-i-co-nowego-slychac-37339/

bo potem się nie dokopiemy do tych postów.

Grat. udanych wizyt! Dobrze, że maluchy zdrowo rosną.
ojoj, pani moderator, to bolało:-D:-D:-D taki żart... :-) buziaczki:*:*:*

doris ale Wam fajnie,ze już jesteście po, ja muszę czekać do piątku:(
kasis, sama nie czekasz:tak: no chyba że ja sie po drodze wykruszę:-p
 
ja mam termin na 10.10.10 ale jakos czuje ze to chyba bedzie wczesniej.... brrrrrrr.... boje sie....
Moja wymarzona data... Ech! Pewnie nie tylko moja ;-)
Te kciuki to nam kiedyś poodpadają tak je ciągle zaciskamy, ale jak widać Sparrow - to działa! Gratuluję rozwarcia!!!!! Super, super, super! :-)
Właśnie zadzwoniła pani ze sklepu, że udało jej się wcześniej załatwić wózeczek i że jutro przyjedzie - jupiiiii! :-D A już się bałam, że jak tak dalej pójdzie to dzieciaka będę musiała na rękach ze szpitala tachać... Ale co to dla mnie - przecież to niecałe 40 km ;-)
 
IDUNIA - coz ja ci slonko poradze ze w PL taka glupia pogoda?? uwierz ze te upaly mnie tez sie przejadly ale teraz 24-26 jest (jak na FR to srednia temp.)
 
reklama
Do góry