reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

dzięki wszystkim za słowa otuchy - naprawdę mi pomogłyście :)

Powróciłam do normy już prawei :)
Wkładam tu moje fotki z 26tyg oraz z teraz 36tydz.
Duży ten brzuch co?




Co wy z tymi flakami błeee ... nie znoszę tego .. na szczęście bo nie wyobrażam sobie jeść takie cuś .. ale mój małżek to uwieeeelbia
Co do kupowania na allegro to super się macie ;p
Ja akurat mam poślizg niestety bo mąż nie dostał premii dlatego ze się im w robocie maszyna popsuła i oczywiście ktoś musi za to beknąć a więc pracownicy nie dostaną premii ... coś tam dostał ale zmniejszoną niestety i teraz sobie wyobraźcie że zostaliśmy na 0 poprostu i brakło mi na rachunek 400zł !!! A muszę go zapłacić bo to pożyczka wekslowa więc jak do 15go nie skombinujemy tej kasy to nam to do komornika jeszcze poślą .. bez sens totalny - zajebiście się wpakowaliśmy i nie wiem co zrobię bo siostra mi tez nie ma jak pożyczyć w tym miesiącu i mówi że dopiero pod koniec się da ... a to za późno .. przekichane no...
 
reklama
ehhhhh, Sparrow, temat kasy to temat rzeka na naszym forum... jak nie "typowo życiowe" poślizgi, w stylu historii z Twoim małżem to redukcje etatów jak u naszej Fasolki, albo zmiany pracy jak w przypadku mojego M (a z tym też wiadomo, że niewesoło, bo pierwsze misiące to prostowanie zaległości; a jeszcze wiadomo, że umowa najpierw na okres próbny, więc żaden nawet mini kredycik w grę nie wchodzi)... w życiu chyba zawsze musi się pieprzyć bo byłoby za "nudno":angry:

a mi się dzisiaj tak fajnie przy Mku spało, że to aż niesprawiedliwe, ze musiałam wstać tak wcześnie - a musiałam bo wizyta:-p
 
zwykle jak trzeba wstawać to się nie chce a jak nie trzeba to nas coś zbudzi ...
Ja nie umiałam już od 3 spać bo się zamartwiam skąd te pieniądze wziąć .. nie ma od kogo pożyczyć na miesiąc a to przecież nie jest aż tak dużo .. a mimo to ludzie ni mają i już.
Nie mam jakichś bogatych znajomych także sami tacy jak my .. ino z problemami tak jak mówisz... moja druga siostra też ma takie kłopoty bo właśnie jej mąż na okresie próbnym w firmie budowlanej a już tak 3 miech go zwleka i też nie wie co będzie .. to jest makabra ... nie wiem skąd wziąć te pieniądze no
 
HEJ LASKI:) ja tak na sekunde bo zaraz sie ubieram na to usg. wlasnie kawkuje i sniadankuje:)
SPARROW powiec temu lekarzowi ze jak ty masz duzy brzuch to on ma lyse jaja o ile w ogole je ma i przekaz mu wiadomosc od Dziulki ze moje prawe sierpowe powalily chlopa 105 kilo na glebe jak zapalke wiec niech uwaza co mowi bo jak wjade.... kobieto ty masz normalny brzuch! ten ch... chyba duzego brzucha nie widzial!!!! a moze on mysli ze w 9 mcu bedziesz nosic rozmiar ubran 36 i spodnie biodrowki??? wrrrrrrrrrrr!!!!

wczoraj wieczorem moj malzonek mnie zszokowal jak nigdy. kladzie sie na brzuchu jak co wieczor- cisza... wiec znam metody zeby sie rozruszala i pokopala tatusia, delikatnie stukam palcami w brzuch i pytam: jest tam ktos??? to ona wtedy zaczyna dawac czadu. wczoraj moj lezy z 5 min-cisza. zaczelam stukac palcami a ten do mnie " ejjjj moze zostawisz mi chwilke intymnosci z nasza corka?! " ozesz cie... dobrze ze lezalam bo jakbym to uslyszala stojac to bym chyba zjechala na podloge.... normalnei ciezki szok przezylam:)))

nic, zwijam zagle, pewnie kolo poludnia wejde ale gdzies kolo 13.30 najpozniej bo zakupy musze zrobic.
 
Witam dzis wrescie pospałam ze zadne pobudki na siusiu i ogolnie spałam jak mops od 1,30 - 8,30.
Widze ze temat kasy to temat rzeka. Mnie rodzice dosc pomogli bo gdyby nie oni to miałabym kilka ubranek na krzyz i jakis stary bardzo stary wózek. a z dodatkowymi rzeczami tez bym była w połowie. MAz swoje wszystko wydaje na dokumenty zwiazane z przyjazdem wiec juz wole aby mi nie wysył tylko szybciej przyjechał. Ach te pieniadze. Ja sie martwie co bedzie jak pojde na macierzynski a potem sie skonczy. Bede musiała wrocic do pracy i co zrobie z dzieckiem.
 
Dziulka ty to zawsze mnie rozbawić potrafisz :D

Co do Twojego męża to wiesz ... ma rację !! :-p

Miłego Usg życzę !!

A u nas na SR to chude laski jak nie wiem ... naprawdę .. one to mają brzuszki jak ja miałam w 12 tyg ... nie wiem jak to jest że mi taki urósł .. ale ja naprawde mam duży :zawstydzona/y:
No nie ważne .. teraz myślę ciężko jak kasę skombinować bo mam tydzień na wymyślenie czegoś - mó małżek niestety już próbował u wszystkich znajomych i nic .. matka mu powiedziała że ona by nam pożyczyła ale nie może bo obiecała kupić węgiel jego siostrze !!!! One zawsze wszystko ..............................................
A nam nigdy się w niczym nie pomagało :crazy:
Wredna teściowa !! Ona mi pasuje do wszystkich dowcipów o teściowych jakie istnieją !!!:angry:
Pomocy ... :baffled::baffled::baffled:
 
Witam się porannie :-)

Moi chłopcy juz w szkole i pracy, ja juz zaliczyłam pocztę i jarzyniaczek. Skończyłam tez sniadanko i popijam herbatkę czytając co tam na forum nowego.
Noc minęła potwornie :-( ale moze zdrzemne sie w ciagu dnia , najpierw jendak ogarne trochę mieszkanko , bo w balaganie nie zasnę.
Co do zakupów - zwlaszcza tych online to troche jak nałóg. fajnie jest kupowac nie wydając kasy z portfela. konsekwencje sa rózne i czasem dopadaja nas wyrzuty sumienia. Monimoni zaszalałas i co z tego? Fajnie ,ze bedziesz miala wszystko do swojego hobby :-) Zrobilas zakupy - raz a porzadnie , a na córcię zdąrzysz jeszcze wydac majatek - mozesz byc pewna.

A mnie jest strasznie przykro :-( , bo wczoraj licytowalam wanienkę ze stojakiem i zabrakło mi kilku sekund zeby wygrac .... szkoda!!! bo od dawna szukalam tej wanienki w jakiejs okazyjnej cenie i dupa .... przepadło.

temat kasy i związanych z nią problemów to zawsze temat aktualny .... niestety.
Sparr - mam nadzieje ,ze uda sie Wam jakos uporac z tym problemem.
U mnie tez bez rewelacji. Podobnie jak u Idy mój mąż zaczął nową pracę i wiadomo , poczatki są cieniutkie. Takze po oplaceniu wszystkich rachunków oraz raty z kredytu niewiele zostaje na życie , więc na szalenstwo nie mamy ...

Dziulka wszystkiego najlepszego :-)
 
reklama
A mnie się udało dzisiaj nawet pospać, pobudka o 4,30 ale zasnęłam z powrotem. :):) Normalnie szok,że jeszcze idzie czasem pospać.
Dzisiaj po wyniki muszę pojechać, a mi się nie chce. A co do kasy to normalne, że albo jest, albo jej nie ma. Ja już nie myślę o tych pieniądzach bo ino w głowę można dostać i tyle. Ja nie wiem czy będę miała gdzie wrócić do pracy, mój ma pracę tylko do końca listopada. A wychodzi na to, że czasem będziemy oboje dojeżdżać po 100 km w jedną stronę do roboty. Czyli jakieś 13 godzin z doby na dojazd do pracy plus praca. A co ja z dzieckiem zrobię to już nie wiem. I jeszcze moja mama, która już dojeżdża tak.
I dlatego smutki zostawiam na później, a teraz koncentruje się na małej istotce, która lada moment się pojawi:):)

Przesyłam dobre fluory, ładną pogodę,promieni słońca i życzenia dla Dziulki bo jak piszą to święto dzisiaj ma:)
 
Do góry