reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

O niczym innym nie marzę. Teraz noszę 54-56, więc trochę przede mną. Dzisiaj mija już tydzień. Myślałam, że będzie gorzej!
Elwirka coś więcej wiesz o mieszkaniu?
 
reklama
Najgorsze sa zawsze pierwsze 3 dni. Moja waga nadal stoi... Już nic nie kumam....fakt ze podgryzam kawalek bagietki do jogurtow ale znowu bez przesady.
 
A ja nie kumam tego, że waga pokazuje 6kg mniej, a ubrania mniejsze nie wchodzą. To dołuje okropnie. Mam ochotę się upić...
 
Madi u mnie ubrania ciasniejsze wchodzą a waga stoi.... Cholerka na odwrot.... Ale w twoim przypadku wydaje mi sie ze w organizmie mialas i masz jeszcze mase wody. Poczekaj, wazne ze waga spada i dietka dziala....
 
reklama
Mozliwe... Mi szybko mięśnie przyrastaja to fakt ale cholerka wkurza mnie stojąca waga....
Dzis bylam na zumbie to moj kochany psorek stwierdził ze schudlam strasznie i ze mam super brzuch.... Musze umiesnic jeszcze bardziej. Ale ja chce spasc te 7-8 kilo....
 
Do góry