reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Madi, mi waga tez stanela a potem nagle z dnia na dzien duuuup prawie -2 kg. A stala prawie 5 dni. Teraz też stanela po 4 dniu.:-p wizualnie na pewno zauwazysz juz niedlugo. Te zupy w drugiej fazie mozesz ugotowac na kostce rosolowej, wkroic ziemniaka fasolke zielona pore marchew seler,zmiksowac. Dopiero w 3 fazie atakujesz Purée z warzyw i warzywa w kawalkach żeby twoj zoladek nauczyl sie znow jesc kawaleczki. I wtedy tez jesz miesko i ryby ale nie tony. Wprowadzasz po 4 dniu najlepiej. Mozna ugotowac lub upiec ale jak najmniej tluszczu.śladowe ilości.
 
reklama
Dzięki DZIULA! Już wszystko jasne.
Dzisiaj czuję się już znacznie lepiej. Nie odczuwam tak bardzo głodu.
Ale opatentowałam już mniej więcej odstępy w jakich powinnam jeść.
Mam nadzieję, że będzie już z górki.
 
Wekend minol jutr kolejny tydz rehabilitacji. Dzisiaj byl tatus oli z dziadkami kyorzy prawie 3 lata niewidzieli dziecka kurde widac ze om zalezy na odnowieniu relacji zobaczymy.a tatus szkoda gadac.kurde niewiem czy bede pisac wraca mi depresja i przyxna, sie ide znow do lekarza i trudno jak ktos zle mysli ja sie tego niewstydze
 
Elwirka- nikt źle nie myśli, to normalne i DOBRE, że szukasz pomocy lekarza, zamiast pogrążać się w depresji.
Co do dziadków....cóż....dobrze, gdy dziecko ich ma blisko, "wykorzystaj" ich chęć nawiązania relacji z wnuczką. a nuż i temu durnemu tatusiowi wtedy przemówią do rozumu, by trochę sie dzieckiem zainteresował, przynajmniej , jeśli chodzi o alimenty:baffled:
 
Bardzo ladnie sie zachowali i naprzywozili jej prezentow a on moze nie placic wazne ze fundusz placi


Dokładnie ELWIRKA! A kontaktów im nie zabraniaj. Miło, że przypomnieli sobie o wnuczce.
Rodzice ojca mojego Wiktorka nie interesują się nim w ogóle. Szkoda słów...
Co do depresji, ja też się leczę, już będzie prawie 4lata jak pierwszy raz poszłam do lekarza.
Depresja to nie wstyd, najważniejsze, że zadajesz sobie sprawę z tego, że potrzebujesz pomocy i nie wahasz się uzyskać jej od lekarza.
Będzie dobrze!

Właśnie dziewczyny, co tu taka pustka?
DZIULA -5,1kg z rana. Tylko nie bardzo widać jeszcze różnicę.
Kto wie może pociągnę 14 dni pierwszą fazę. Zobaczymy jakie będą dalej rezultaty, bo zbliżam się do dnia, w którym zazwyczaj waga staje w miejscu. No i boję się też, że jak zacznę wprowadzać dodatkowe posiłki, to waga zacznie rosnąć:baffled:
 
Elwirka- nie ma wstydu! Daj sobie pomoc, popieram ;-)

MADI mi waga stanela na minus 3 kg. Ale...dzis pobilam rekord swiata.... Pojecjalam na sklepy.... Wbilam sie w spidnie rozmiar 36!!!!! W zyciu takiego nie nosilam. A ciezka jestem jak cholera!!! Waze 82 kilo. Jakby ktos wiedzial ile waze nie znajac mnie to by pomyslal ze chyba se jaja robie... MADI te fazy gdzie jesz wiecej sa po to zeby stabilizowac wage. Schudniesz jeszcze wiecej. Im.wiecej ktos ma nadwagi tym wiecej chudnie i odtruwa organizm.chrzesny leane schudl 30 kilo prawie w miesiac.ale on jest wielki do tego byl grrruuuby jak szafa. Nie martw sie nie utyjesz w kolejnych fazach. Ciag ile dasz rade ta pierwsza. Ja chyba stoje w miejscu bo albo nie mam z czego chudnac albo se pozwalam za duzo. Dzis zjadlam 2 jablka i maly kawalek chleba,pypcia dostalam doslownie. Poprzednim razem tee stanelam na 82 kilo i ani grama wiecej. Na silowni wg bilansu mam 62 kilo samych miesni,no wiec te pozostale 20 to co jest??? Szkielet z 6 kilo a reszta?? Mozg? Cycki? Mimo ze mam miesnie to wiem.gdzie chudne i wizualnie znikam a waga stoi...mam moment ze bym wszystko pieprznela i sie nazarla... Musze jesc jablko albo grejfrut bo witaminy musze miec jakies...inaczej bym sie przewrocila.
 
reklama
to ja sie do diety po karmieni przylacze :) na razie wiem, ze bedzie do zrzucenia sporo

@elwirka - milo, ze sie pojawili, moze by tak czesciej chcieli, a co do deprecji, to najwazniesze, ze chcesz cos z tym zrobic. Powodzenia

Jestem po wizycie :) Płucka się zaczeły rozwijac. Maluszek mi rośnie, całe 1,8kg szczęscia.
 
Do góry