reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Drugi dzień dietki zakończony.grejfruta kawałek wcielamy. W razie przypływu apetytu na maksa to albo grejfrut albo jabłko. Ale jedno gora dwa. Dwie godziny zumby zaliczone ;-) było bosko z moim ciasteczkiem :laugh2:
 
reklama
DZIULA a ja zaczęłam nieśmiało dzisiaj:sorry2:
Nie wiem jeszcze co z tego wyjdzie, czy mój układ pokarmowy się przystosuje, czy wytrwam.
Jak dzisiejszy dzień uda mi się wytrzymać to jutro powinno być z górki.
Ile planujesz ciągnąć pierwszą fazę?
 
MADELEIN gora 2 tygodnie. ja ze wzgledu na mega spora aktywnosc sportowa "lamie" zasade i w poludnie np jem 3 jogurty i jablko a wieczorem 2 i cwierc grejfruta chinskiego
 
Cóż u mnie chyba bez jabłka się nie obejdzie.
Jak mam jeść kolejny jogurt to pojawia się odruch wymiotny.
Tego jeszcze nie miałam:-)
Przełamie może smak w buzi tym jabłkiem.
A jak długo chrzestny Leane schodził do takiej wagi?
Ja nie chcę wiele, nie wiem jak to na kilogramy się przełoży, ale chciałabym zejść chociaż 2-3 rozmiary.
 
MADELEIN on 28 kilo w miesiac i tydzien chyba, musial. nie mial wyjscia. pociesz sie ze jesli wytrwasz ( to trzeba miec silna wole nie ukrywam) to za niecaly miesiac zjedziesz na bank minimum 1 rozmiar, nawet 2. ja jogurty naturalne uwielbiam i moge wcinac bez konca. mozesz " przelamac" je kawalkiem sera bialego CHUDEGO albo serek wiejski z granulkami - polowe bez cukru. dzis wieczorem zjadlam 4 jogurty bo bylam po zumbie zaglodzona:)))
 
MADLEIN , a może własnie o ten "odruch wymiotny" chodzi ;-):-D- wiesz, MOŻESZ zjeść, ale nie masz ochoty ;-).
Pamiętam podobne doświadczenie sprzed kilkunastu lat, kedy to "katowałam się" dietą "kapuścianą" . Tez można było tej zupy zjeść, "skolko ugodno" - tylko, że po kilku dniach dosłownie wmuszałam ją w siebie łyżeczka po łyżeczce :-D.

Dziulka, a ten jogurt to ma byc odtłuszczony ? Czy zwykły naturalny jest ok ?
 
BETI zwykly naturalny. ja mam np 3.2 % serek bialy ktory przypomina w smaku i kosystencji zmielony na amen bialy ser z dodatkiem wody z kwasnegomleka.pudeleczko mniejsze niz jogurt. a jogurty naturalne mam rozniste: 1.2% i wiecej. nie ZERO!

a co diety kapuscianej - efekt jojo murowany, znam to, natomiast ta moja dieta obecna pozwala utrzymac wage dluuugo no chyba ze ktos zacznie od nowa ZREC wszystko cobomba kaloryczna i pic wiadrami cole piwo martini :crazy: no to wtedy jego problem:)))


wazylam sie!!!!!!!!!!!!!!!!! dzisiaj jestem 4 dzien ( zaczelam) i ..... - 2.9 kilo mniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prawie 3 :))))))))))))) jeszcze z 8 pociagne:ppp brzuch jak deska prawie. Beti, wrzuce fotki na NK to zobaczysz sobie jak wygladam, tzn fotki sa z Bozego Narodzenia. czyli mialam te prawie 3 kg wiecej.

a po diecie.... jak juz mozna jesc wszystko po ostatniej fazie to... nei ciagnie do przegryzek i slodyczy, oczami bys zjadla wsjo co wpadnie w reke a naprawde zjada sie porcje nawet mniejsze niz moja Leane je ( serio- po diecie zjadalam mniej obiadu od Leane bo po prostu sie nie miescilo) no i psychika robi swoje...zjesc czekolade???? eee nieee!!!! nie warto!!! lepiej jablko. tak to dziala u mnie:))))
 
Dzisiaj w markecie patrzyli na mnie jak na wariatkę. Pół koszyka jogurtów naturalnych i prawie każdy inny:-D
Szukam jakiegoś o łagodniejszym smaku, może znajdę. A z tym odruchem to chyba faktycznie tak powinno być, nie dość że jem mniej, mniej o jedzeniu myślę, to jeszcze jem dużo wolniej, bo każdą łyżeczkę wmuszam w siebie.
No ale bez jabłka się nie obyło. I myślę, że przy tej ilości kalorii ile przyjmuję zazwyczaj, to jedno czy dwa jabłka w ciągu dnia nie zaszkodzą.
Kupiłam też dzisiaj witaminy, bo nieco śpiąca chodzę (ale to ma chyba związek z cukrem).
Wczoraj stanęłam na wagę orientacyjnie, żeby wiedzieć z czego startuję i obiecałam sobie, że kolejny raz stanę najwcześniej dopiero za tydzień. Pierwszą fazę chciałabym pociągnąć min. 10dni, ale życie pokaże jak to będzie.
Wczorajszy dzień poszedł gładko, dzisiaj zbudziłam się i nawet nie byłam bardzo głodna.
A powiedz mi jeszcze DZIULA piszesz o serze itp., a jak to ma się do chudego mleka? Można sobie pozwolić na szklankę w ciągu dnia?
Lubię sobie wypić szklankę mleka przed snem:sorry2:
 
mleka jako mleka nie powinno sie pic wcale , ja dodaje deczko do kawy rano. a ja ze uprawiam sporo sportu to musze cos zjesc konkretnego wiec jablko wp oludnie i grejfruta kawalek wieczorem ( co za rozkosz podniebienia!!!:))))) mala rzecz a cieszy), pomysl ze jak wytrzymasz to swoje ubrania bedziesz mogla oddac do PCK a kupic sobie nowe i MNIEJSZE!!!!!:))))))))))
 
reklama
a ten serek bialy ktory ja kupuje to jest pojemniczek mniejszy niz jogurt,i 3.2 % ma, takze spoko. jest deczko gesciejszy niz jogurt. serio moglabym jesc tylko to cale zycie, uwielbiam jogurty:)

a jak z sikaniem???? latasz?? pamietaj o wodzie 1.5 na dzien! :)))))))))))) ja tyle wypijam w ciagu 2h zumby:))))))
 
Do góry