reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam wieczornie
Dzięki za rady! Na szczęście przyjeli nas do lekarza jeszcze tego samego dnia i maly dostal antybiotyk.Widać,że mniej go boli ale nadal jest bardzo płaczliwy i marudny ale gorączka minęła więc najgorsze za nami.

Dorisek!!!!! JJak fajnie,ze jesteś :-):tak:Super,ze budujecie domek gratulacje.Buziaki dla Ciebie i Twoich chłopców


U nas ostatnio bardzo intensywnie...wczoraj moj Tomek miał jakiś atak ,nagle wzrosło mu cisnienie do prawie 200/110 z bardzo niskim pulsem jednoczesnie ,do tego bol serca....jak poleżał do mu przeszło po jakis 30 minutach..dzisiaj znowu mu sie zdarzyło to samo.Nawet nie chc myśleć co by było jakby cos się stalo...Wysłalam go na legevakt(ostry dyzur) zrobili mu ktg,wszysto ok,dostal skierowanie do szpitala na badania i poki co jeszcze tam jest ale mówi,że niby wszystko ok,zrobili mu jakieś szcególowe badania,jeszcze zrobia jakis rentgen i jak wróci to dowiem sie szczegółów ale w takich sytuacjach dociera do człowieka wiele ...
 
reklama
hejka

Doris- ja też mam mało czas na ogarnięcie bb. Więc witaj w klubie. Ale gratulacje w końcu swojego mieszkania i czas szybko zleci do następnych świąt.
Kania- oni nie chodzą do przedszkola. Już pisałam-chyba- że je zabrałam, bo ciągle chorowały i Antka zaraziły. Jeszcze dyrektorka zmuszała do jakiś darowizn, niby dodatkowa godzina za 1 zł u nas, a ona chciała więcej. Mnie nie stać aż na taką rozrzutność, tym bardziej, że ja do miasta mam 20 km w jedną stronę i tak musiałam jeździć 4 razy dziennie. A na paliwo szło kasy jak na prywatną szkołę. Zaoszczędzę troszkę kasy. A Olka za rok do zerówki, a zerówka już za darmo. nie wiem tylko co z chłopakami zrobię, jak nie mama weźmie to muszę z pracy zrezygnować.
She- ja też dostaję na łeb. Szczególnie Arek jest uparty, jak się uprze to wyje 2 godziny. Bardziej drze japę. Można go na siłę wkładać do konta i tak się drze, nawet do 2 godzin.
 
Witam Kochane.
Ja ostatnio brak czasu na BB z powodu tego że mąż był w domku i wykorzystaliśmy ten czas aby przygotować się na narodziny Tomaszka.Zrobiliśmy chłopakom pokój,łóżeczko stoi już,zakupiliśmy resztę potrzebnych rzeczy tzn ubranka,kosmetyki dla maluszka,wózek...
Ja w końcu torbę do szpitala spakowałam i teraz pozostaje czekać na odpowiedni czas do rozwiązanie.

Witam też serdecznie "stare" mamuśki widzę że się odezwały:happy:


DLA WSZYSTKICH 3 LATKÓW Z OKAZJI URODZINEK DUŻO ZDRÓWKA,RADOSNYCH DNI ŻYCZYMY;**
 
Wszystkiego Naj Naj Najlepszego dla weekendowych solenizantów Zuzi - Sarsisy i Casperka - Miniu z okazji ukończenia 3 latek.
Sheneey zdrówka dla synka, oby zapalenie małemu szybko przeszło :-) Daj znać jak się mężuś czuje i jak badania, będziemy trzymać mocno kciuki.
Kroma pewnie gdzieś już pisałaś a ja przeoczyłam, rozumiem. Też bym mogła tak zrobić ale największą krzywdę bym Oliwii tym zrobiła...
Basia najwyższy czas, fajnie że udało Wam się to teraz ogarnąć bo potem byłoby ciężko. A jak samopoczucie? Lepiej znosisz tę ciążę? Ale ten czas leci, 35 tydzień zaczynasz:-)
 
Kania nadal mam lekkie skurcze,coś zaboli,zakuje ale czuję się lepiej i myślę że dam radę jeszcze dotrwać do tego 38tygodnia:sorry:
Póki mąż w domku to zrobiliśmy wszystko co potrzebne by było bo potem nie wiadomo czy będzie miał wolne więc lepiej szybciej się przygotować.
 
A ja się wam chwalę... Amelka ma kolczyki nawet nie płakała wlazła do salony i do kobiety ''chce kolczyki'' kobieta się trochę bała bo to malutkie uszy a Amelka jak była uśmiechnięta przed tak i po wpada sprzątaczka i kierowniczka i były pełne podziwu że taka mała dziewczynka a nawet nie płakała czy się wyrywała fotki na fb
 
100 latek i 1000 buziaków dla Zuzka i Casperka :-):-):-):tak::***

dołaczam sie:)
wszystkiego najlepszego

ah ja kiedys pisłam tu chyba,moja mlodsza córka jest z pazdz.2010
moja Nataszka skończyła 3latka 15.10 ale w ta ndz mamy robic jej "imprezke"
Mąż nacxiskał bvo ja nie miałam ochoty

a pytanko
czy wasze 3latki wszystkie jzu mowią,bo moja to len mały i uparciuch i nie chce gadac
jezdzimy do logopedy ale coz...rozumie wszystko ale malutko gada jak na 3lata
 
reklama
Anamari moja gada namiętnie odkąd rok skończyła, a teraz buzia się jej nie zamyka od rana do wieczora ;-)
Udanej imprezki urodzinowej i najlepszego dla Nataszki :-)
 
Do góry