reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ja też nie mam co liczyć na jakies sprezentowane ciuszki. Myślałam, że moja siostra coś wynajdzie po dzieciach, ale zostały jej głównie różowe ciuszki po córce a po starszym synu nic:crazy:a takie miała rewelacyjne bodziaki:wściekła/y:
Tak więc wszystko będziemy musieli kupić sobie we właśnym zakresie, a patrząc na ceny byle śpiochów trochę mnie to dobija. Chyba będę musiała się wybrać pare razy do ciucholandów bo inaczej popłyniemy.
 
reklama
Witam o poranq

Juz ogranelam mieszkanko, w sumie jeden pokoj, zdenerwowoalam sie na dziecia, wiec wpakowalam ja do lozka, moze zasnie a jak nie to przynajmniej zjem sniadanie w spokoju, a potem zajme sie reszta domu, bo to co dziec mi zrobil w mieszkaniu w ciagu 1,5 godziny to poezja jest
 
Witam o poranq

Juz ogranelam mieszkanko, w sumie jeden pokoj, zdenerwowoalam sie na dziecia, wiec wpakowalam ja do lozka, moze zasnie a jak nie to przynajmniej zjem sniadanie w spokoju, a potem zajme sie reszta domu, bo to co dziec mi zrobil w mieszkaniu w ciagu 1,5 godziny to poezja jest

ja bym juz nie miałą siły ogrniac mieszkania, pilnowac malucha i jeszcze przygotowywac wyprawke. PAdłabym na pysk juz po jednym dniu. Powidziwiam
 
no hej

ja podobnie jak Ladygab ogarnelam mieszkanko , zrobilam tez pranie i juz sie suszy na balkonie. Po mojego synka przyjechal jego tatus bo ma dzis wolne , takze mam chwile zeby napisac. Wybieram sie dzis na poszukiwanie maluszkowych rzeczy typu : chusteczki , pampki , kosmetyki i rzeczy dla mnie do porodu . Przejade sie po tych tanich sklepach i zobaczymy z czym wróce ;-)

A dzisiejsza noc minela zadziwiajaco dobrze i wstalam taka wypoczeta :-) ... to pewnie przez wczorajsze tance . Tak tak , zaliczylam wczoraj niezla imprezkę. pojechalismy do mojej siostry na grila , ale towarzystwo bylo takie super ,ze rozkrecila sie impreza na calego z tancami i nawet striptizem w wykonaniu naszych facetów. Smiechu bylo co niemiara. Szkoda tylko ze bylam jedyna niepijąca osoba , bo wtedy tak dziwnie patrzy sie na innych, ale bawilam sie nie gorzej od innych hehehe. No i przynajmniej zadbalam ,zeby wszyscy dotarli szczesliwie do domku. Poodwozilam towarzystwo :-) i sama spalam lepiej niz zwykle. Chyba powinnam czesciej imprezowac :-D
 
Czesc dziewczyny:)
w Legnicy super pogoda jest 22 stopnie troszkę słoneczka, to mi wystarczy, po tych upałach lipcowych odechciało mi się takiego potężnego słońca, a nie powiem żebym wcześniej nie lubiła.
Ja tez powoli będę szykować torbę do szpitala jest troszku czasu ale wiadomo jak to jest.
A co do nocy to ostatnie były ciężkie, co chwile się budziłam jakaś masakra, mogę leżeć tylko już na boki ,ręce mi drętwieją i nogi jak śpię w takich pozycjach, ale jeszcze trochę:)
życzę wszystkim mamusiom miłego dzionka
 
Ja dziś o 7:00 już miałam USG więc mój "porządek dnia" został nieco zachwiany :) Wróciłam i doszłam do wniosku że leń mnie opanował i nie robie dziś absolutnie nic. na obiad wyciagnęłam coś z zamrazalnika - ciężko to zidentyfikować ale cos tam jest, nie sprzątam bo mi sie nie chce, leże na kanapie, czytam BB i popijam napar z liści malin i cos mi sie oczy zamykają, chyba kimne sie chwile.
 
A ja dzis wstalam z ogromnym bolem plecow...ehh i to dziwne bo w odcinku piersiowym...
Zaplanowane atrakcje na dzis..............sprzetanie mojej szopy w ogrodku, ktora traktuje jako przechowalnie roznych rzeczy az sie boje co tam zachomikowalam:szok::szok::szok:
no i wreszcie moze uda sie nam rozlozyc lozeczko:-) niech sie wietrzy.

Piszecie ze juz pakujecie torby do szpitala ja jedynie mam torbe ....gdzies :sorry:ale gdzie oto jest pytanie?????? Moze ja znajde przy tych porzadkach:)
Jutro moze wybiore sie w poszukiwaniu jakis koszul rozpinanych ,tych majtochow i innych akcesorii choc wydaje mi sie ze mam jeszcze tyyyyllllleeee czasu.
Walsnie znalazlam liste rzeczy co nalezy zapakowac do angielskiego szpitala i jak na jeden no moze gora dwa dni jest tego masa!!!!!!!
Ostatnio sie dowiedzialam ze kobieta ktora rodzi kolejne dziecko i jak wszystko jest ok wychodzi do domu po 6 GODZINACH!!! Czyli mnie taki scenariusz czeka:) Wiec moze ja tak duzo pakowac nie potrzebuje......

Lilosza zapomnialam cie zapytac o twoje kwasy omega ktore zazywasz
ja znalazlam cos takiego u siebie i sie zastanawiam nad kupnem
http://www.boots.com/en/Mumomega-30-One-capsules_37518/
tylko ze on ma olej z wiesialka a gdzies czytalam ze w ciazy raczej nie zalecana a moze ja mam zle informacje...
I jeszcze jedno zaczelas juz pic herbatka z lisci malin tak wczesnie????? wiem wiem ze ty wczesniej powiedzi mi od kiedy ja powinnam 35 ,36 tydzien????
Ok uciekam do roboty!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie za dobrze się coś czuję. Wstałam rano i było okey, a teraz coś na żołądku nie tak, czuję jakbym miała pełny a śniadanie jadłam już po 7 a to dopiero teraz tak. Może powinnam się na chwilę położyć,ale jak widzę stertę małych ciuszków czekających do prasowania to eh.. jak tego dziś nie wyprasuje to potem utonę w tym, jeszcze dziś puściłam jedno pranie nasze i jedno maluszka. Dzwoniłam dziś do mamy swojej bo mają z tatą kolejną rocznicę ślubu, teraz jeszcze do taty muszę zadzwonić. Na weekend jedziemy tam do nich.
Czy ktoś ma ochotę za mnie poprasować???
 
Do góry