reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

KROMA rany !!! Dobrze, że wszystko już w porządku, niech wraca szybko do zdrowia.
Ty też wracaj do formy:-)
Agusinka jesteś stworzona do rodzenia :-)
 
reklama
hejka

Kania- doszłam, jak nigdy szybko. Po tamtych tak nie dochodziłam szybko jak teraz. A dzieciaki go za całują i za duszą. Ciągle go ruszają, czasem przez nich nie śpi z 4 godziny a potem odsypia 4. A twoje bąble jak?
 
Kroma Oliwia to samo, skacze wokół Gabrysi, byle się uśmiechała i tylko mówi patrz, patrz :-) Uwielbia ją całować po rączkach i nosku. Pospać też za bardzo jej nie da :-) A Gabrysia bardzo lubi, jak Oliwia do Niej przemawia, śpiewa, tańczy, chichra się wtedy w głos. Ogólnie dużo się uśmiecha, taka radosna jest jak jej nic nie dolega.
 
Witam.Nie było mnie pare dni bo nie miałam lapka ale szwagier mi pożyczył.Doczytałam trochę z tela ale nie mogłam odpisać:baffled:
Kroma jeju dobrze że już wszystko w porządku z Antosiem.

Ja cały dzien na podwórku mały szalał w baseniku teraz przyszedł zjeść ja skorzystałam z chwili i weszłam się zameldować.Jest u Nas jego kuzynka i razem się bawia.
 
hejka

Kania- to macie wesoło tam. Ja jeszcze muszę uważać, bo go zamęczą. Ale też mu śpiewają, chociaż fałszują i bardziej krzyczą. Olka jak miała 1,5 roku to tak aż się nie interesowała Arkiem, czasem go lulała, dawała mu jakieś zabawki. Teraz widzę, że jak dzieci są większe to bardziej ich cieszy fakt posiadania brata.

Baśka- u nas tez basen na dworze, albo jezioro bo mamy blisko, 5 minut samochodem. Dzisiaj tak fajnie nie ma słońca, a od jutra znowu upały wracają.
 
U Nas upał dzisiaj znowu a co za tym idzie mam mega marudę w domu Kamila:baffled: Ta pogoda chyba tak na niego działa ale jak powiem idz się połóż chociaż na godzinkę to NIE i tak się męczę z jego jęczeniem cały dzień.
Kurcze a ma nawet być powyżej 36stop.chyba się usmażę :dry: Dobrze że Kamiś ma basen chociaż się ochłodzi trochę.
Kroma to macie fajnie że macie jeziorko blisko bo my niestety takiego komfortu nie mamy w pobliżu:sorry2:

Kania tak się zastanawiam jak Kamil zareaguje na braciszka(albo siostrzyczkę jeszcze tli się we mnie nadzieja:-D) bo on teraz kładzie rączkę na mój brzuszek i mówi dzidziusiu ruszaj się i dzidziuś się rusza no słucha starszego braciszka:-)
 
Hejka :-).

Tak szybciorem. Już od jakiegoś czasu zbieram się,żeby tu wrócić. Teraz mam mało czasu. Pakuję się. Wyjeżdżam. Wyprowadzam się.W sobotę lub w niedzielę. Nie wiem, kiedy będę miała tam neta. Dzieci ok. Powoli wychodzimy z kryzysu.
Chciałabym więcej napisać, ale nie mogę. Niektóre z was wiedzą gdzie jadę. Niech się z wami podzielą na zamkniętym.
Całuję was wszystkie razem i każdą z osobna. I wasze dzieci też ( i brzuszki też;-)).
:* :* :* :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry