reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Melduję się ze szpitala, po badaniach.
Z usg wynika jednak, że tych wód za wiele nie ma :-(
Gabrynia waży 2430 g.
Kiepska morfologia, więc nadal żelazo mam przyjmować.
Szyjka macicy 3 cm, więc jak na ten tydzień ciąży bardzo dobrze się ma.
Potrzymają mnie tu do środy/czwartku.

Cieszę się że Makuc i Iduś zaglądnęły i dały znać co u nich.
Makuc czekamy tu na Ciebie.
Ida mam nadzieję że jednak wszystko się poukłada i nie trzeba będzie rezygnować z biznesu, choć wiem że pierwszy rok jest najcięższy, wyrzeczenia, poświęcenia a zero zysków.
Happy moja też tak zaczynała z nocnikiem :-) więc jest duży postęp.
Dziulka jak czytam ile Twoja córcia zjada to szok, moja je sporo ale chyba w mniejszych ilościach.
Dawidowe to się Laura nie kwapi do jedzenia a jak się czuje?
Basia gratuluję odsmoczkowania i odpieluchowania Kamila, no i czekamy na foto-relacje zakupowe :-)
Agusinka mam nadzieję że się wyspałaś a co do przetworów Garwolińskich to też lubię :-)

Co do przysłowiowych klapsów, to u Nas póki co bez, choć bywają chwile że jest źle, ale wtedy zaprowadzam do pokoju, siadamy na łóżku i czekamy aż się panna uspokoi, mama/tata też po czym jak się uspokoi to są przeprosiny i rozmowa.
 
reklama
witam się i ja. U lekarza byłyśmy i mam zwolnienie do piątku i mamy się stawić na kontrole w piątek. Tak wiec czas na odpieluchowanie jest. Laura dzisiaj zaczęła normalnie wołać siku tak wiec od rana bez wpadki. Jedynie na czas wyjścia zakładam i na noc. Tak wiec całkiem dobrze idzie.

Kania trzymaj się i odpoczywaj. Masz czas tylko dla siebie to i można spokojnie poczytać książkę czy gazetki. Jak się nudzi to napisz wiadomość z nuerem komórki.
 
Tak wyspałam się tylko położylam głowę na poduszce a już wstwałam bo już bylo rano... tak ta noc szybko zleciala . Jutro mnie czeka wspaniały poranek w agencji pko... opłacić rachunki trzeba a jak się nieraz trafiają w kolejce takie stare baby jeczace i takie powolne co to zanim zaplaca to jeszcze przed okienkiem 5 razy licza...a później mam zamiar na ciuchy zajrzeć Juli musze jakieś spodnie kupić i może coś fajnego się trafi.
Kania odpoczywaj to Twój ostatni odpoczynek... teraz dluuuugo sobie nie odpoczniesz :no:

Dawidowe a na co chora? a odstawiliście pulmicort? moze to jakies oslabienie oskrzeli bo nie sa chronione lekiem
 
Agusinka tak odstawiłyśmy plumicort ale swoją drogą coś w żłobku panowało bo tydzień temu w poniedziałek panie miały 25 telefonów że dziecko nie przyjdzie bo ma gorączkę. Cały tydzien miały 5 dzieci ;-). A dziś jak dzwoniłam to też było chyba 8 z czego jakieś o 15 miało akurat mierzoną temperature bo słyszałam jak pielęgniarką krzyczała że ma 39.
 
witam wieczorkiem. ufff dzionek odwalony.... maraton 10h zaliczony. pogoda do bani. w nocy Leane teatrzyk odwalila ze sie gotowalo we mnie ale dosc skutecznie jej wyperswadowalam ze dzieci spia i zamykamy oczka i odlatujemy.rano za to ciezko bylo szanowna panne wybudzic.... ehhhhhh nie mam co pisac dzisiaj...spadam. jutro popoludniowka a w srode moja zumba -jupppiii
 
Witam. Żyję za nieobecność się kajam... ale ciężko chorowałam na zmianę z Wojtkiem od 17 listopada, teraz on od tyg zdrowy a ja zdiagnozowaną astmę mam i testy alergiczne czekają :| Poza tym męczę mgr bo termin coraz bliżej. Zaraz ponadrabiam tyle o ile chociaż bo wieki mnie nie było....:szok:
 
witam poludniowo. dzisiaj bylam z mama u lekarza -zdjeli jej czesc szwow z nogi i bandaze, chodzi w specjalnym bucie i moze sie w koncu cala wykapac w wannie.

u nas wieczorem zas teatrzyk byl -mala wariatka skakala po lozeczku i walila w lampke z misiami do 22h!! w koncu tatus ja zrypal ( tak tatus!!!nieprawdopodbne co nie??) i calkiem zdjal misie.

w nocy sie obudzila ( szlak mnei trafia!!!!) i wola o misie -powiedzialam ze byla niegrzeczna i tatus zabral misie i koneic. poszla spac bez slowa.

dzisiaj rano za to petarda!! ile to dziecko ma energii!! szalala jak dzika i mowie do niej " ty mala wariatko:))" a Leane: " nei jestem wariatka tylko maly pierdzioszek":))))))) myslalam ze padne. ubieramy sie do niani a ta: tylko nie buciki gili gili bo jest cieplo ( chodzi o kozaczki), ja chce adidaski" i psozla po adidaski do szafki:)))

rozwala mnie:)
 
witam się ze sprzątanowa. Od 7,30 a to to przecieram a to to. Co tam dojrze to zaraz po szmatę. Jak nienormalna. Od rana Laura rozkazuje. Ona chce majtki i to jeszcze wybiera że z myszką miki, a to chce bluzkę z pszczółką mają a to che kucyka, na śniadanie to ona będzie jadła rybkę (wędzoną makrele) i ogórka (kiszonego).
No i się pochwale że dniowo jesteśmy odpieluchowane. Wpadek nie ma nawet z kupą. Normalnie szok bo woła. :-)
 
to moja wieczorem nie zrobi ani siku ani kupy do pieluchy a w dzien totalnie zlewa!!!! kurna chata co za dziecie!! jutro beda majtki i rajtuzki zeby dobrze czula jak sie posiura!!!! jak jej pokaze!!!:ppp
 
reklama
Dziulka a po co majtki. dodatkowe pranie ja swojej zakładam same rajstopy bo i łastwiej jej samej ściągnąć. Dziś sobie zażyczyła majtki i w efekcie musze jej pomaga jak krzyczy siku.
 
Do góry