reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Baśka 300??wow!!!! my płacimy 600 ale to tak po znajomości troszkę...ale za 300 to żeczywiście mega okazja... a u nas to od 800-wzwyż ...
zimno,pada dzieciory na głowie stają bo im sie nudzi,ja @ dostałam dziś i sie czuje jak by mnie walec drogowy przejechał,małż do 23,00 w pracy będzie:baffled:
na obiad naleśniki im zrobie i nosa z domu nie wystawiam,no chyba,że słońce raczy sie pokazać dzisiaj to na plac zabaw ich wywleke bo zwariuje z nimi:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam i o zdrowie pytam :-)

U nas nic ciekawego kuba dalej zachowuje sie jak nie z tej planety dostarczajac mi siwych wlosow bartek zaczyna marudzuc ze niedlugo szkola a jemu sie niechce chodzic k wkurza mnie jak zawsze pogoda do bani w nocy bylo 5 st takze samo zycie! Jade zaraz na szoping musze kupic bartkowi koszule do szkoly i jeszcze spodni dokupic z 4szt kubie musze kupic ciepla pizame bo sie odkrywa w nocy i pozniej zimny jak lod przekecialam mniej wiecej co pisalyscie ale czy cis pamietam.....




Agnieszka witaj tez mam kube i bartka tyle ze kuba jest mlodszy skad jestes?


Kroma arek ewidentnie teskni za mama trzymam kciuki zeby mu szybko przeszlo!


Dawidowe juz spakowana jutro bedzue juz rozpakowana powodzenia


Idusia sie biznesuje na calego mam nadzieje ze sie zyskami podzilisz co?


Rysia w wawie rzadzi dobrej zabawy


Baska dalej nic niewie co za ludzue zamiast powiedziec co jest na rzeczy to kombinuja


Kaniulek zaprzyjaznila sie z wc wspolczuje jeszcze triche i przejdzie


Emis na wolnym sie byczy zdrowka dla frania


Makuc doksztalca z samego ranca jeszcze po niemiecku


Dziula wrocila wkoncu teraz chyba jakis odwyk co? Fajnie ze pobyt w pl sie udal


Ikaa powrocila jak sie pobyt udal?


Sariska jak polcia?


No i nie widzualam ragny alicji doris roxi ...


No to tyle rezty nie pamietam
 
Baśka to faktycznie spoko okazja :-) Oby się tym razem poszczęściło :-)
Agnieszka współczuję @ i paskudnej pogody z dwójką w domu to nie lada wyczyn w taką aurę.
Wioli udanych zakupów, przyjaźni póki co nie ma, bo ja nieufna wc też ;-) i mam nadzieję że szybciej tą znajomość zakończę bo już nie wyrabiam.
Sarisy, Roxannki i Doriska nie było strasznie dawno.
Ragna napisz jak Hania?
 
No wiecie co nic z tego :baffled: owszem mieszkanie za tyle do wynajęcia ale co z tego jak tylko do marca:szok::crazy: mi i tak to nic nie da więc podziękowałam:frown:

wioli no tak dopiero w niedziele ma dać znać a miało być już wiadome w środę:wściekła/y:

Kamil zajął się mazaniem po kartce z bloku a ja sobie kawkę zrobię:sorry2:
I dziś znowu będzie dym bo wiecie co koś połamał rowerek małemu tego niebieskiego pieska:wściekła/y::wściekła/y::no::angry: i jak tu można żyć w tym domu?!!!
A do tego teściowa sobie za prąd zażyczyła 200zł i my mając jeden pokój mamy jej dawać 200zł :szok: no i 500zł ogólnie za mieszkanie tutaj:baffled::crazy:
A szwagierka kasy nadal nie oddała a jeszcze teściu jej pożyczył 2tyś na książki a mąż chciał 50zł pożyczyć i jemu powiedział że nie ma!:angry:
 
Wioli tylko 280 km :-) Przylecisz do Krk i przyjedziesz do mnie? (autkiem jakieś 3- 3,5 h).
Baśka to zrób konkretny dym... ale bym się wkur.....Szkoda że to ogłoszenie z mieszkaniem tylko do marca, bezsens wynajmować tylko na tyle ale w sumie to też różnie może być z innymi. W wynajmem to tak właśnie jest. A u Was TBS nie budują mieszkań pod wynajem???
 
Ostatnia edycja:
Kania lece do opolskiego a pozniej do babci do olkusza i myslalam zeby wpasc na kawe ale niebede zmotoryzowana wiec pociagiem to chyba z 5 godz co?
 
reklama
Do góry