reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Monimoni najlepszego!
SylwiaZG, a ta apteka Gemini jest bardzo tania, już się na nią namierzałam jak mi się krem przeciw rozstępom będzie kończył, oni mają w Gdańsku też tradycyjne apteki i gdzie kolejka przypomina te z czasów gdy na półkach był tyko ocet.
 
monimoni wszystkiego co najlepsze i udanej imprezki dzisiaj :)

teoretycznie zostały mi równo dwa miesiące do porodu...


NATOLIN - mi tez dwa miechy i dwa dni dokladnie:))))

MONIMONI - wszystkiego naj z okazji urodzin:))))
moje dopiero 3 wrzesnia...a ktore to lepiej nie pytac... stara rura ze mnie :ppp
 
dla mnie cesarka to zbawienie, ze wzgledu na przepukliny kregoslupowe.
dopiero w zeszly piatek dostalam od sepecjalisty list do mojego szpitala ze mam wskazanie do cc bo wczesniej wszyscy irlandcy lekarze twierdzili ze moge rodzic naturalnie.....co sie nachodzilam i nazalatwialam to moje, ale wkoncu sie udalo :)
teraz tylko czekam na decyzje mojego lakarza prowadzacego w tej sprawie, ale jestem dobrej mysli ze wszytko bedzie ok. #
jest mi juz tak ciezko z tym moim brzuchem ze chetnie juz bym urodzila hehe
jak dobrze pojdzie to pod koniec wrzesnia bede miec juz synusia przy sobie :)
 
Dziewczyny własnie oglądnełam domument ciąża z zaskoczenia . I tak sie zastanawiam jak mozna przez 9 miesiacy nie wiedziec ,ze jest się w ciąży? Naprawde nie jestem w stanie tego zrozumieć , jeszcze jestem w stanie zrozumieć ze do 4 miesiaca mozna nie wiedziec ,ale pozniej. Jak dzidzius sie rusza i kopie....... ciekawa jestem co Wy o tym myslicie.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam,
Tez nieraz to oglądałam i sama nie wiem. Jeśli nawet waga nie rośnie bardzo to jednak dzidzia się rusza. hmm
A myśmy wczoraj byli w lesie na grzybach i przypłaciłam to kleszczem na plecach :( wrr mam nadzieję że nic się przez to nie stanie ale do lasu już nie wejdę. Na pogotowiu jak wyciągali mi chcieli mi dać szczepionkę na tężec ale ze względu na zaawansowaną ciąże zrezygnowali.
 
Do góry