reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Malutka gratuluje rocznicy. Oh i współczuję tej osy -niedobra jedna,dobrze ,ze jest kaput hahahka
Dagisu nic sie nie martw , ja tez 2 tygodnie temu sie dowiedzialam ,ze cesarka moze byc ,ale sie juz nie martwie cwicze ,zeby mała sie obróciła i wierze ,że tak bedzie ,a wiecej się dowiem 19.Także głowa do góry :).
Dawidowe supcio ,ze u Ciebie i dzidzi wszytsko ok :).
Dorisday urlopuj sie dalej :) i pogody zycze.Niewiem dokładnie gdzie nad morzem jestes ,ale mam nadzieje ,ze nie tam gdzie zakazy kapieli .
Efa jakie to słodkie jak w małż jest sielanka :) i ludzię się dogadują i kochają. To jest najważniejsze :)....
Fasolkaania widze ,ze nie tylko ja nie mogę dziś spać ;)
 
reklama
W Krakowie wychodzi słonko...ale mam nadzieje że nie zrobi sie patelnia.
Co dziś bede robić to nie mam pojecia, obiad gotowy, na zakupy jedzeniowe wybieramy sie jutro, w domu w miare posprzatane... chyba wybiore sie do pobliskich lumpków i tak mi zleci czas do południa, potem pewnie zjemy obiad oglądniemy jakiś film (M ma wolne) i jakoś zleci. Już mi sie nudzi na tym L4.
 
Dziękuję wszystkim za życzenia.
Dziewczynki czy to ukąszenie jeszcze dzisiaj ma prawo boleć i swędzieć? Pytam bo nigdy wcześniej nie użarło mnie takie paskudztwo i nie orientuję się w temacie. Jakby to było inne miejsce to bym coś tam jeszcze przyłożyła ale na plecach ciężko mi samej :) Małż wczoraj mnie ganiał z cebulą ale już mnie plecy bolały i kazałam mu to odkleić :)
 
Malutka mnie palec od użądlenia przestał na szczęście boleć. A do wieczora cały zdrętwiały biedaczek był:( Teraz jest okej nie wiem jak w innym miejscu bo u mnie tylko palec a dokładnie kciuk ucierpiał.

Monimoni to też dokładam się do życzeń skoro urodzinowo u was:)
 
reklama
Do góry