reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Witam wieczornie juz z nowego mieszkanka:-D

dopiero teraz naprawili neta, bo nie dzialal nie wiem jak was nadrobie bo rzeczy do zrobienia jest cale mnostwo jeszcze...
 
reklama
Ladygab oj jak ja Ci zazdroszczę. Nie wiem kiedy ja się doczekam, ale już chyba raczej nie przed urodzeniem Aleksa. Dzisiaj byłam tam z Michałem popatrzyć jak pracuje to jedynie co jest to jedno wielkie gruzowisko. Ważne jednak że remont zaczęty.
 
Dzewczeta, to tylko zmiana wynajmowanego mieszkania, na wlasne jeszcze jakies 2 latka musimy poczekac...wtedy posplacamy sie i pomtyslimy o czyms wlasnym
 
hej wreszcie was nadrobiłam Wracam w przyszłym tygodniu i w oczekiwaniu na meza robie pobojowisko i wielkie ogruzowanie mieszakania, pranie i prasowanie ciuszków i ostateczne zakupy. Reszte pozamawiam na allegro i akurat przyjade to przyjdzie poczta pod same mieszkanie. Codziennie kapie sie w morzu czerwonym i jak narazie nic mi nie jest zreszta ani lekarz w Polsce ani w Egipcie nie widzi przeciwskazan. Dzidzia naezy raczej do grzeczniejszych a maz wkoncu pogodził sie ze bedzie Laura anie Jasmin ;-) Sadze ze jednak mnie kocha hihihihi.
Wiecie jak mi sie juz marza polskie wedliny i rzeczy które tu nie ma a generalnie jadam w Polsce raz na rok a wiec bułke z salcesonem i musztarda, jajka w majonezie, szynke w galararecie z pomidorem na wierzchu i nozki w galerecie eh
 
Witam wszystkie październikowe mamusie.Ja mam termin na 08.10.Już nie mogę się doczekać tego dnia.Jestem ciekawa jak nasz synuś będzie wyglądał,do kogo będzie bardziej podobny.Chciałabym już go przytulić,ale musi jeszcze w brzuszku posiedzieć 2 miesiące:-)
 
a ja jestem ciekawa jak bedzie wygladała moja dzidzia i juz troche zmeczona ciaza ale z drugiej strony boje jaka bede zmeczona jak sie juz urodzi eh
 
reklama
Dzień Dobry z samego rana :-)
Ja już na nogach od 5:15... nie mogę spać, dziewczyny czy Wy też macie problemy ze snem?:eek:
 
Do góry