reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

A my dziś zaczynamy ostatni trymestr!!! Kiedy ten czas zleciał...No i od dziś zaczynam się suplementować dha.

U nas leje już od nocy, jest przyjemnie i spałam jak zabita, ledwo zajarzyłam, że Tomek poszedł do pracy.
Za to Jaga chyba nie lubi deszczu, bo nie szaleje jak zwykle, tylko czasem da o sobie znać (martwić to się pewnie zacznę niedługo, że mało się dziś rusza ;-)).
 
reklama
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! Efa - dasz radę u dentysty, choć wiem, że tego nie znosisz :)

A ja dziś zbieram się na zakupki dla małej. Znajomi polecili mi sklepik jeden z akcesoriami dla maluchów, ponoć jest wszystko i jest dość tanio. Zobaczymy, może wrócę nawet z wózkiem :) Po południu czeka mnie kawunia u teściów.

Buziaki!
 
Monimoni udanych zakupów.

Lolisza kiedyś pisałaś o tabletkach zawierających omegi. Nie zapisałam sobie nazwy, bo myślałam, że zapamiętam, a jednak się pomyliłam. Skleroza. Napiszesz jeszcze raz jak te tabletki się nazywają? Chyba każdy może je brać i nie są na receptę?
 
Ida bo to generalnie jest grupa stworzona tylko po to, żeby nasze numery nie wpadły w niepowołane ręce. Także lepiej sobie pisać na naszym forum, a tam po prostu są spisane numery w razie W.
 
no taaaaa, ale jakieś dyskusje tam się dzieją............, a nawet układ postów jakiś taki nieczytelny, więc jeśli mnie tam nie będzie za często to z góry proszę o forgiveness:-D
 
Witam dziewczynki z rana
Ja to chyba sie nigdy nie wyśpię. Ostatnie kilka dni zarwane wyjazd, wesele.Wróciłam do domku i wczoraj od 7 jakiś kretyn wiercił cały dzień ,a dziś od 6 do 10 wielki pies postanowił cały czas szczekać !! mam nadzieje ,ze jutro mi się uda .
Trzymam kciuki za wizyty u lekarza .
Efa za Ciebie również i takie osobiste pytanie? nie boisz się iść w III trymestrze? Cały czas trąbią ,że w I i w III się nie powinno chodzić, bo to dla dziecka nie za bardzo .
Pozdrawiam
 
reklama
Do góry