reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Cześć dziewczyny,
Przepraszam, że tak troszkę zboczę z głownego tematu. Mam nadzieję, że nie weźmiecie mi tego za złe.
Jestem dokumentalistką TVN i zbieram materiał dzienikarski do nowego tematu.
Szukam kobiet, które z różnych względów postanowiły wziąć sprawy związku z mężczyzną w swoje ręce i "sprytnie" zajść z nim w ciążę. Być może znacie kogoś kto przechytrzył i usidlił w ten sposób niezdecydowanego faceta lub też jest w trakcie realizacji takiego planu? A może same (sami) macie takie doświadczenia?
Zainteresowanych niezobowiązującą rozmową proszę o podanie numeru telefonu na adres s.najuch@wp.pl Oddzwonię! Zapewniam pełną dyskrecję i anonimowość
 
reklama
U mnie też dziś ponuro.... pada deszcz cały czas.... a ja muszę się wybrać na szkołę rodzenia na 16 :/ Chyba pojadę autobusem miejskim :) Padnięta jestem bo w nocy wstawałam 5 razy do WC :/ Chyba przestanę pić hihihihi
 
U mnie też cały dzień pada. Miałam pojechać po wózek, ale poprosiłam sprzedającego,żeby odroczyć zakup do jutra.
Właśnie piję kawę zbożową;-) i zastanawiam się, czy mi się coś chce....
 
Właśnie piję kawę zbożową;-) i zastanawiam się, czy mi się coś chce....

Ja sie nad tym zastanawiam od rana... jakiś dziwny dzień dziś jest, leże klapnięta i dumam co ze sobą począć, nawet obiadu nie robie bo mi sie nie chce, M zje resztke wczorajszego żurku a ja jakiegoś omleta i też będzie.

E-lona te tabletki to Mumomega - nie są na recepte, kosztują u mnie ok. 46 zł więc troche ale i gin i farmaceuta mówili że to najlepszej jakości omegi i przyznam, że mimo iż mi gin powiedział że moge sobie w III trymestrze już je odpuścić i łykać tylko Feminatal DHA to jednak jeszcze kupie jedno opakowanie i bede łykać na zmiane z Feminatalem co drugi dzień bo oczytałam sie że w III trymestrze omegi maja bardzo duże znaczenie dla układu nerwowego dziecka.
 
Lolisza dzięki. Ciekawe ile u mnie kosztują. Może się skuszę i kupię w tej internetowej aptece o której tu ostatnio była mowa.

Sarisa a ja nic nie słyszałam, żeby w I i III trymestrze unikać wizyt u dentysty. Ja się wybieram jeszcze na przegląd we wrześniu i jak coś się popsuło to na pewno będę leczyć.

U mnie właśnie się chmurzy i pewnie będzie deszcz. Obiadu nie robię, bo garów mąż nie umył i czekam na pizzę.
 
Co do obiadu, to też idę na lekką łatwiznę-ugotuję ziemniaki z jajkiem sadzonym. Do tego zsiadłe mleko i będzie jak znalazł. Na szczęście mój mąż nie jest z tych, co muszą codziennie jeść moięso:-).

A nad pizzą też się zastanawiałam...
 
Mój M tez nie jest wybredny z jedzeniem, hmm te ziemniaki z jajkiem to niezły pomysł, mam jeszcze szparagówke w lodówce więc może i ja sie skusze, tylko musze sie po ziemniaki ruszyć...
 
A ja mam dzisiaj takiego lenia, że szok. Na obiad D. zamówił sobie jakieś danie a ja pewnie zaraz zrobię sobie kanapki i tyle, bo nawet nie mam zbytniej ochoty na nic gorącego :sorry:
aaa tak mi się przypomniało co do tego nieszczęsnego dentysty - mnie na ostatniej wizycie babka pytała w którym tc jestem i poinformowała, że ani w I ani w III trymestrze nie zaleca się leczenia zębów (no chyba, że są to jakieś nagłe przypadki). Więc wszelkie zębowe sprawy najlepiej załatwiać w II trymestrze... zastanawia mnie tylko czy takie teorie nie są jakimś "widzi-mi-się" danego dentysty....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam mamusie. Nie było mnie tak długo bo mąż miał urlop i nie chciałam siedzieć w tym czasie na necie.
Co do dentysty to właśnie sobie wymieniłam dwie stare plomby i jakoś moja stomatolog nie widziała przeciwskazań a mam do niej pełne zaufanie bo jest moją znajomą i do tego perfekcjonistką, dała mi nawet znieczulenie odpowiednie dla mnie. Powiedziała tylko że nie zrobi mi teraz rentgena zęba. Poza tym wszystko normalnie.
 
Do góry