reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

uska78 Ty nie masz na koncie 2,3 postów i doskonale pamiętam, że już się udzielałaś. Tak więc mój post nie dotyczył Ciebie, a ogólnie pisałam o tym :) Pozdrawiam!
 
reklama
Witam się z rana!

Obudziłam się ok 4. Było mi strasznie duszno, jakby wszystke okna w mieszkaniu były pozamykane:szok:. Sprawdziłam te okna, wiedząc jednoceśnie,że na pewno są otwarte(zresztą mąż by nie zasnął, gdyby były zamknięte). W końcu wyszłam na balkon. Zrobiłam kilka głebokich wdechów.Szkoda tylko,że nie było wiatru, wtedy lepiej bym się poczuła. A tak-niewiele mi to pomogło. Spac już nie mogłam. Teraz jest już trochę lepiej,ale jeszcze nie rewelacyjnie.
 
Ja też dzis spac nie mogłam, cos mi przeszkadzało zasnąć ale nie wiem co. Ok 5:00 sie obudziłam ale stwierdziłam że jeszcze poleże bo nie mam siły zwlec sie z łóżka, ok 6:00 wyszłam z Preclem na spacerek a teraz kawusia, kanapa, laptop i BB :)
 
Ja ostatnio przez tą duchotę o 1 w nocy się na balkon przeniosłam i tam jakąś godzinę leżałam:) Wstałam dopiero jak D. zaczął mna mnie krzyczeć, że się przeziębię i inne takie. Pewnie gdyby nie on to bym tam już do rana została :laugh2: Ta pogoda mnie wykańcza powoli. A dzisiaj znowu jakieś 30C się zapowiada....
 
A ja wróciłam właśnie z dwudniowego wesela...co się objadłam:) a teraz odpoczywam już w domku i szukam w necie mebli do pokoju dla dzieci-czeka mnie zakup dwóch łóżek-jedno dla starszego drugie dla młodszego, no a do tego jakąś komodę i szafę.
 
a ja nawet budzik przespałam jak pierwszym razem zadzwonił ;) - nastawiony, bo idę do lekarza. ale budziłam się w nocy, bo jakieś dziwne rzeczy mi się śniły, ale nie związane zupełnie z ciążą.
 
Natolin trzymam kciuki za wizyte.
U nas tez zaczyna sie duchota, już mam dosyć tego gorąca. Zbieram sie na spacer i straganik bo jeszcze da sie oddychać ale wygląda na to ze masakra bedzie. Musze jeszcze wymyślić co na obiad zrobić bo po ostatnich dniach dzikiego obżarstwa mam wyrzuty sumienia.
 
Witam o poranku :)
U mnie jest jeszcze rześko chociaż temperatura w cieniu zbliża się już do tej w domu. Co do wesel to ja mam 28.08 i chyba się nie wybiorę, bo jakoś nie widzę siebie pląsającej ani siedzącej ze względu na mój kręgosłup, jednak ciągle się jeszcze waham (ach to jedzonko). Poza tym długo i tak nie bylibyśmy ze względu na syna, który na ostatnim weselu o 22.00 już miał dość.

Natolin, Baśka_28 powodzenia na wizycie.

Nina6x też jestem na etapie poszukiwania mebli dla dziecka i znalazłam kilka fajnych stron z niedrogimi mebelkami.
 
reklama
Do góry