reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ooo nat teraz to pojechałaś. Określenie kogoś schizofreniczką też jest ubliżeniem według mnie. na forum tu publicznie tez pisałaś że sariska jest, nawet nie będe pisała jaka, więc nota bene też jej ubliżałaś.


edit przeczytałam posty wioli - w którym momencie Ci ubliżyła?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Alicja ale sarisa sama chciała, żebym napisała publicznie to, co jej napisałam prywatnie.
a o Ragnie powtarzam raz jeszcze, że nie pisałam, że uważam ją za schizofreniczkę, tylko, że to zachowanie to jak schizofrenia. użyłam tego wyrazu jako porównania. nikomu nie ubliżałabym chorobą psychiczną, bo nie uważam jej za ubliżenie. sama też mam problem natury psychicznie i nie wyobrażam sobie, żeby akurat z tego tematu się śmiać.
Niemniej jeśli chodzi o Ragnę to z racji tego, że źle zostały odebrane moje intencje to przepraszam, bo nie było moim zamiarem z premedytacją jej obrazić. absolutnie.
 
Pelnij swoją funkcje proszę o sobie tez nie zapomnij bo dwulicowa to co niby jest komplement?perfidna to tez?niewiem czy ty mnie straszysz czy chcesz mi zamknąć usta?
 
Alicja- ja tez go jeszcze raz przeczytałam i słow powszechnie uznanych za obelżywe skierowanych wprost do Nat tez nie zauważyłam.
Nat- jesli masz cos do wyjaśnienie w sprawie wiadomego postu,to zrób to publicznie,tak,jak publicznie go napisałas.Albo-albo.Wysługiwanie sie kahąą jako Twoim adwokatem trochę nie jest w porządku- pytałas ją,czy chce nim być?
Pytanie za 100 punktów- po co go napisałaś?:-pJaki miałaś w tym cel?
 
nat ona sie nie prosiła o to żebyś to upubliczniła to po pierwsze. Po drugie wielokrotnie powtórzyłaś to że jest dwulicowa i perfidna - i to jest ubliżenie. Mnie boli najbardziej to że w ogóle nie widzisz w swoim zachowaniu nic złego. Kurcze nat obraziłaś dwie osoby i nawet ich nie przeprosiłaś tylko obracasz kota ogonem tłumacząc sie bo to bo tamto. Ale Ty je obraziłaś. I tu nie ma tłumaczenia. naprawde nie widzisz nic złego w swoim zachowaniu?
 
Przecież sama napisalas ze jak sie gryze w język z twojego powodu to mam pisać wprost na ogólnym wiec przyzwolenie bylo:-pAle przetrzep regulamin " daj mi człowieka to i paragraf sie znajdzie"
 
A ja idę po desperadosika, bo od kilku dni uśmiecha się do mnie z szafki. Pozmywam jeszcze naczynia i wracam do netu.
 
reklama
Do góry