reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dziewczyny te bardziej wrażliwe lub nie lubiace kwasów odrazu przepraszam za swojego posta słowo i spadam stad z prędkością światła

Nat co ty możesz wiedzieć z kim i oczym ja pisze na privach to kuzwa tylko moja sprawa i nic ci do tego w język sie nie raz gryzlam z grzecznosci z tego ze nie chciałam ludzi sadzić po pozorach z tego ze możesz mieć gorszy dzień ale ile można?sama rozpetalas burze teraz zbierasz żniwa jak zwykle to ty zostalas najwieksza ofiara nagonki bezpodstawnej na ciebie zreszta w twoim mniemaniu niewiem czy ty uważasz sie za kogoś bez wad?nikt ci nie mówił ze jak ktoś cię przeprasza to kultura wymaga by te przeprosiny przyjąć albo poprostu zamknąć usta?po. CO to wybielaj sie wybielaj?ty przepraszasz kogoś zeby sie wybielic?jakos nie doczytalam ze ty przeprosi as ja za swoje obelgi?ale ty sie poprostu nie czujesz winna!są kwasy zle bo nikt cię nie rozumie dziewczyny pokazują zdjęcia zle bo zaraz slodzenie kto ci kazał patrzeć ?albo czytać?trzeba było sie odezwać ale nie poczeka as do następnego dnia zeby podjudzac czemu nie walisz prosto z mostu na gorąco ?tylko nie pisz zaraz ze odchodzisz bo ci sprawilam przykrość ja sie wypisze z tego interesu zebys dalej mogła wieść prym
 
reklama
nie sprawiłaś mi przykrości.
pokazałaś tylko swoją prawdziwą twarz, bo sama najwięcej krzyczałaś o nieocenianiu kogoś kogo się nie zna, a teraz zachowujesz się tak samo albo i gorzej, bo ja nikomu publicznie nie chciałam ubliżać.
aha i absolutnie przez Ciebie nie miałabym zamiaru odejść :-)
 
Witam się wieczornie,
E-lona, jak miałam dłuższe włosy, to upinałam je po prostu w kucyk. Ja mam strasznie gęste włosy i jak były rozpuszczone, to tworzyła się mało atrakcyjna szopa wokół mojej koniec końców niewielkiej i szczupłej twarzy. Najgorzej było po deszczu…
Moja Hania do szafek się nie ładuje. Na kuchence mamy osłonkę, więc co najwyżej tylko zegar ustawia. Z szafek co nieco wyjmuje, ale na większości mamy blokady, więc nie mamy z tym większego problemu.
A tak z innej beczki, to Hanka dziś marudna. Jeszcze nie usnęła, ale mam nadzieję, że zaraz się podda. Jeść dalej nie chce, ale odkryłam, że przebił się kawałek górnej czwórki, więc mamy 9-ty ząbek:tak: No ale jeszcze reszta tego zębola musi wyleźć. Mam nadzieję, że dolna czwórka podąży śladem sąsiadki z góry…
 
Kahaaa a jednak myślałam, że Ty z tych odważnych i jednak udowodnisz. A moze Ci wstyd, bo piknie wyglądałaś i teraz nie chcesz pokazać coby na kłamczuchę nie wyjść. :-p
Nat u mnie z czajnikiem podobnie jeśli chodzi o słyszalność, bo nie dość, że cicho gwiżdże to jeszcze jak już tak porządnie się woda gotuje to bardziej świszcze para niż gwizd słychać. Ale jeszcze nie spaliłam go.

To spadusiam i życzę kolorowych.
 
O co za zmiana z regoly zaraz uciekasz wiesz myśle ze juz cię troche znam bo raz dwa sie komuś moze zdarzyć ale kuzwa ile można czym ja ci ublizylam?powiedziałam tylko troszkę prawdy i ot tyle ty tu jesteś od ublizania dwulicowa perfidna wymieniać?chyba sama pamiętasz czy pamięć zawodzi?nie ty masz dobra pamięć wiec wiesz tylko idziesz albo sumienia niemasz i ta co najwiecej krzyczy o kk niema tam mowy o ublizaniu?o obraza ku kobiet w ciąży?o kopa ku pod kimś dolkow?nie tam jest tylko powyrzucac tych zaklamancow!pycha ci coś mówi?
 
E-lona, dziękuję. Teraz mam dobre krótkie cięcie, a do tego wygodne;-) Ja tak regularnie zabieram się za zapuszczanie włosów i tak samo regularnie je potem szybko ścinam ;-)No ale kto wie, może następnym razem się zdecyduję...
Kahaaa, dzięki za opinię o szczoteczce. My już tak kilka razy zastanawialiśmy się nad zakupem i jakoś nigdy nic z tego nie wyszło... Nic, muszę się porozglądać i coś dla chłopa wybrać. On ma w ogóle dwa lata nosić ten aparat!
Za tydzień idziemy na 50-tkę wujka i nie mam zielonego pojęcia, co by mu sprezentować. Może macie jakieś sugestie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
wioli przypominam tylko, że ja nie chciałam się z nią kłócić publicznie, a prywatnie każdy ma prawo powiedzieć drugiej osobie co o niej myśli.
natomiast Ty mnie obrażasz publicznie (pomijam to, że bez podstawnie, bo zdanie takie a nie inne mieć oczywiście możesz i to jest Twoje prawo). przypominam tylko, że publiczne ubliżanie jest łamaniem regulaminu.

Alicja wolę się nie odzywać, bo zanim nawet coś powiem to niektórzy już jakiejś teorii spiskowej się doszukują.

Ikaa witaj
E-lona miałaś się wyspać.

A najlepsze jest to, że nie miałam nic złego na myśli, co kahaa może potwierdzić, bo wczoraj jej napisałam o co mi chodzi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry