reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październikowe Mamy 2010

Emis doris jak poloze Kubę to wrzuce jeszcze raz dla was na sekundę oczywiscie jeśli jeszcze będziecie
Sariska ja wybieram sie do Londynu juz ponad rok bo to tej pory nie zrobiliśmy kubusiowi paszportu:szok:Tylko jakos nie możemy sie wybrać

U nas dzisiaj wiosna jest 14 stopni:-)Niema słońca ale jest bardzo ciepło jaj tylko deszcz nie spadnie do wybiore sie do szkoły wózkiem
 
reklama
wioli jestem tu i nawet sie nie ruszam ,zeby nie przegapic fotki ;-). Super ,ze u was juz tak cieplutko.

kania łojej to ja Ci okropnie współczuje tych zastrzyków. Swoja drogą ciekawe ,ze zastrzyki w dupeczkę pomagaja zatokom ;-)

sarisa aaaa o tych bucikach. kojarzę ofcourse , ale z tą datą toś pojechała!
 
Ostatnia edycja:
Kania z tym moim wysyłaniem to wiesz jak jest wczoraj Wene wyslalam do ikii i co nie doszła ale spróbuje leeeeeciii o kurcze są jakieś opory musisz trochę poczekać bo jakiś problem nastał na lini uk pl
Doris nie spodziewają sie za wieletylko bo możesz sie rozczarowac wole cię uprzedzic:-D

Idę nakarmić Kubusia i lulu
 
Wioli83 może do Iki dziś wena dotarła, wczoraj okna pozamykała i cudów oczekiwała ;-) Ja w każdym razie czekam na wiosnę z UK.
Doris te zastrzyki to antybiotyk, bardzo silny z tego co czytałam.
Sarisa filmik super, a Zuuu lekko zawstydzona :-)
Emiliab cieszę się ogromnie, że przynajmniej to nie spędza Ci snu z powiek :-) I mam nadzieję, że nie ma innych rzeczy, które by się do tego przyczyniły w tym sensie że się będziesz zamartwiać !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emiś no głównie mam zianie, ale nie jak fasolka na pęcherz naciska to było dosłownie i w przenośni hehe ;-)
Doris napisałam 2012 ups troche się zapędziłam ;-). No wkońcu po kimś musi mieć te kocie ruchy buahahahahah
 
Do góry