reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Rysia wróci wróci
Ragna elona ja całej winny na siebie nie zrzucam czasem mój k potrafi mi podnieść adrenaline i czasem mówię raz drugi jak niedociera to dosadniej my sie Umówiliśmy ze on będzie unikał robienia lub mówienia rzeczy drazniacych mnie a ja będę panować nad emocjami jak czasem z czymś wyskoczy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kochane moje!
Straaasznie Was przepraszam(a szczególnie ciebie,natolinko). Miałam być dzisiaj więcej z wami,ale po wczorajszym skończonym malowaniu kuchni-dzisiaj skończyliśmy robić porządki. I to takie baaardzo generalne. Prawie wszystkie szafki sprzątnięte,wyrzucone wszystko,co już kompletnie nie jest potrzebne:tak:. Dzięki takiemu sprzataniu znaleźliśny kilka słoików z kompotem nienadającym się do picia:zawstydzona/y:. Tylko wiśnie z tych słoików były jeszcze zdatne do jedzenia(właśnie się zajadam;-)). Ale mój pomysłowy mąż przelal wszystko do butla i...za pół roku będzie można pić;-);-);-);-). Tak więc zeszło nam strasznie dużo czasu. W międzyczasie trzeba było zająć się Frankiem,wyprawić Kubę do szkoły,zrobić obiad(i go zjeść;-)). Oraz pojechać do tesco na ostatnie zakupy:-D. I tu się uradowałam,bo kupiłam sobie buty-trapery. Małżowi baaardzo się spodobały(mi zresztą też;-)) i "kazał" mi je wziąć. Nieważne,że były to buty dziecięce dla chłopców-ważne,że mi się podobały:tak:. Ufff,ale się rozpisałam...
Teraz spróbuję odpisać,co zapamiętałam:
czarodziejka wszystkiego najnajnajnajlepszego z okazji wczorajszych urodzin! Niech zawsze świeci ci słońce
wioli
wszystkiego najlepszego z okazji 8 rocznicy. My w czerwcu będziemy mieli 9-ślubu:tak:
mała_mi tak bardzo mi cię szkoda:********
makuc,rysia strasznie mi przykro,że tak żle się wam układa z waszymi chłopami:****
e-lona,sheeney gratulacje ząbkowe dla Laury i Tomusia:happy:
dobranocka studia fajnie wyglądają,ale może na razie sobie odpuść,co? Ja wiem,że jesteś Matka Polka,ale pamiętaj,na naukę nigdy nie będzie za późno. W każdym razie trzymam kciuki za słuszną dla ciebie decyzję:***

Co do legitymacji ubezp.to chyba jest tak,że już nie wystawiają nowych,ale jeżeli ktoś ma,to pieczątkę pracodawca postawi:tak:
 
Ragna ja sobie nie obiecuję, że ostatni raz tylko, że postaram się bardziej panować nad nerwami. Często mam tak, że zrzucam winę na męża o różne rzeczy, np. wczoraj już miałam mu powiedzieć, że Laura nie śpi przez to, że wyciągnął ją z łóżeczka, ale udało mi się powstrzymać. Staram się bardziej myśleć nad tym co chcę powiedzieć.
To trochę udało Ci się kupić. Ja w końcu muszę udać się na zakup butów na zimę, bo na koniec stycznia śnieg zapowiadali na tefałenie.
 
O, nie słyszałam, że ma być śnieg. Fajnie, wreszcie zima będzie zimą:) Może jednak kupię Hance sanki. Na Śląsku pod koniec stycznia ferie się zaczynają, nie? Może się dzieciakom uda.
 
Czarodziejka przypomnialas mi zeby zjeść kolacje;-)
Elwirka co tam u was?
Emis to sie napracowaliscie i efekt w postaci winka będzie smacznym podziekowaniem;-)Ale bym sie napila takiego wina domowej roboty mniam
 
reklama
Ragna tak pod koniec stycznia u mnie ferie, ale zobaczymy czy prognozy się sprawdza.
Emilia to się napracowaliście. A winko na pewno bedzie pyszne.
Nat Ciebie to dopiero przydałoby się olać, ale zimnym prysznicem to się obudzisz i zostaniesz na dłużej. ;-)
 
Do góry