reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Czarodziejka sto lat życzę, wszystkiego najlepszego, przede wszystkim zdrowia dla Ciebie i całej rodzinki Twojej, dużo miłości, radości z dnia każdego oraz spełnienia marzeń :-)
Super, że mąż wpadł na taki pomysł, mój planuje kolację rocznicową (z listopada) już drugi miesiąc :-( Gratuluję przespanej nocki a Krzysiowi dużo zdrówka a Tobie zejścia opuchlizny spod oka :-)

Sheeney właśnie nie brała tych leków bo jej kazali powtórzyć badania i wówczas pojechała do W-wy żeby tam zrobić. Ojej Tobie dziś gorzej, zdrówka, kuruj się, Tomuś też i gratuluję mu kolejnego ząbka :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
sheeney dużo zdrówka dla Was,ehh jeszcze ząbek do tego wszystkiego,łooo matko!
Kania z moim wcale tak pięknie nie jest,bo obiecał mi wyjście na rocznicę ślubu,która była we wrześniu i teraz dopiero zagadał,że może by wyjść z okazji urodzin heh.Z moją niechęcią na dzisiejsze wyjście skończy się na tym,że zrobimy 3 w 1,pewnie na walentynki:-D

Dobra spadam,trzeba wstawić zmywarkę i pralkę,małemu ugotować zupkę warzywną i jakoś siebie ogarnąć.opuchlizna z oczu zeszła więc może chociaż rzęsy tuszem machnę,bo tak całkiem bez zrobionego oka to ja nie potrafię nawet w domu siedzieć;-):-p
 
hej dziewczyny
u nas takie wichury sa, ze malo glowy nie urwie. wczoraj po poludniu najpierw poprzestawialo mi antene wiec nie mialam tv, potem internet padl a na koniec swiatlo zaczelo mrugac, bo napiecie co chwile spadalo.
lece na zakupy i szybki spacer poki nie pada, jak sie uda to sie odezwe wieczorem, ale jakos pewnosci nie mam.
pozdr
 
Kahaa, Wioli to w UK też takie wichury???
U Nas też dziś jest masakra na zewnątrz !!!
Muszę coś zjeść bo mnie porwie po drodze hahah ;-)
 
Ostatnia edycja:
Kania a no strasznie wieje dzięki bogu u mnie tv i internet działa ;-)swietowalismy 8 rok meczarni we dwoje;-)
Czarodziejka dobrze ze z krzysiem lepiej i pospalas sobie super
Sheeney gratulacje zabkowe u nas 8 i cisza


Lecę na tv póki antena na dachu....
 
świetowalismy 8 rok meczarni we dwoje;-)
Lecę na tv póki antena na dachu....
Chyba 8 lat - najpiękniejszych chwil ze sobą :-)
Wszystkiego Najlepszego !!!
Ja na szczęście tv mam po kablu, neta też :-)
Co takiego ciekawego jest w tv że tak pędzisz????
 
Ostatnia edycja:
kania no właśnie nie wydaje mi się żeby tak długo się utrzymywała AŻ ta biegunka po spożywaniu leków. Tutaj ewidentnie doktor House przydałby się :)
natolin ja też dziś muszę podskoczyć na jakieś małe zakupy bo jutro święto i brakuje mi kilku potrzebnych rzeczy do przeżycia heh:-). W taką pogodę to aż się nie chce.
Ja tak sobie myślę że mój spałby dalej, gdybym ja po prostu wytrzymałam z tym pójściem siku do WC aż on zasnąłby twardo a tak to nie spał jeszcze twardo i łatwo się rozbudził:-(.
sarisa gdzie to się dzisiaj wybieracie?
moriam ja tez się cieszę że jesteś z nami tutaj na nowo!

Dziewczyny ja w taką pogodę to też mogłabym tylko spać i spać. Nawet wieczorami chodzę wcześniej spać z małżem bo taka padnięta szybko jestem.Na spacer pewnie dzisiaj nie pójdziemy bo strasznie wieje za oknem.
czarodziejkaM wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych urodzin!!! Zdrówka, szcześcia, miłości i wiele radości na co dzień.
Kurcze jak Ty dajesz radę tak ululać Krzysia na rękach? Nasz Łuki nie waży dużo a i tak chyba ręce odpadłyby mi heh.
wioli a dla Ciebie wszystkiego naj z okazji 8 rocznicy ślubu i niech te rocznice się mnożą i mnożą:-)
Pamiętam że jak w UK byłam to tam silne te wiatry były, zresztą często taka pogoda była i do tego deszcz.
sheeney polepszenia humoru i zdrówka dla małego Tomka i Ciebie.
kahaa oby Ci nie pozrywało anten!

Łukaszenko śpi. Ja nic nie robię, bo swoje już dziś zrobiłam a przemęczać mi się nie chce:-D. Jeszcze mąż po pracy pójdzie po pizze do lokalnej pizzeri i lenistwo do końca dnia. Fajnie że jutro ma wolne i nie musi iść do pracy, nawet mamy już zaplanowany dzień na jutro- idziemy do znajomych którzy mają 21 miesięcznego syna:-)
 
reklama
Kania zartowalam z ta meczarnia;-)Czasem się klocimy ale niezamienilabym go na nikogo:-)Oglądam 39i pól
Czarodziejka spóźnione ale szczere życzenia uodzinowe dużo zdrowka miłości szczęścia i wszystkiego czego sobie zyczysz
Mała mi w uk deszcz to podstawa a gdzie byłaś w uk?szkoda ze u nas niema święta niestety jutro normalny dzień....
 
Do góry