reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
:-D :-D :-D

a właśnie a propo ozdób, dwa dni temu powiesiłam na choince prawie kg cukierków, a w szafce mamy jeszcze mnóstwo słodyczy bo z dwóch paczek mikołajowych troche sie uzbierało. Wczoraj patrze a na choince puste opakowania już wiszą wrrr...mówie M. że tyle ma dobroci w szafce niech stamtąd podjada - a on że z choinki lepiej smakują :/ dzieciak :-p
 
Witam z rana :)
Jak zobaczyłam post Elizy to się za głowę złapałam ile wy laski śpicie ! Oczywiście zaraz dopatrzyłam, że jest z innej strefy :)
Alicja okrutniku ! Inni też to oglądają. Już się rozmarzyłam....1kg żelków i ja :-D
Happy zupełnie Cie nie rozumiem.

Dziewczyny ubrałyście już choinki ? :szok: Czy tylko Ala która ma czasoprzyspieszacz ?
Ragna, Makuc życzę szybkiej poprawy z M. Osobiście wolę, jak coś jest wykrzyczane, bo wiadomo o co chodzi. Ja z małżem potrafimy nie gadać kilka tygodni, mieszkając pod jednym dachem. Wyobraźcie sobie, jak wtedy jest milusio.
Dziulka ​jak tam twój ślep ? czyli po naszemu łoko ?
 
a teraz może coś nadrobię:

ROXI, NAT ja do końca głównego też nie ogarniam. Co najwyżej dwie ostatnie strony a to i tak zdecydowanie za mało.
RYSIA i Ty też kapitulujesz? :-( nie rób nam tego.
ELIZA Twoje pisanie o pupiemaryni jest bardzo potrzebne w aktualnej sytuacji. Tak, więc odnośnie tego co opisałać to
a) zębowe gratki
b) zdrówka i mam nadzieję, że to tylko tymczasowe "coś" Cię dopadło i że niebawem w pełni zdrowia funkcjonować będziesz P.S ząbek czosnku w uchu :szok:
c) Pan Bezdomny moim zdaniem zaczyna się niebezpieczny i namolny robić. Uważaj na siebie szczególnie w momencie kiedy sama z Adasiem w domu będziesz, bo (zresztą to już pewnie wiesz z autopsji) tacy ludzie potrafią się różnie zachować
d) odnośnie stosunków ze ślubnym to też nie wyobrażałam sobie ta funkcjonować dopóty, dopóki się u nas tak wszystko nie zagmatwało. I o! mimo najszczerszych chęci nie wiem jak to naprawić
e) :****
HAPPY ubolewam, ze posta od Ciebie niet ale....jest plus jeden - WYSPAŁAŚ się. Ooo powiadasz, że Renatowy avek jest jeszcze inny? to ja musze looknąć bom myślała, że o ten poprzedni Ci chodzi.
ALICJA pamiętam jak kiedyś pisałaś o tym studzeniu emocji pod prysznicem. może i ja to u siebie w praktyce zastosuję. Tylko, że wtedy to sama siebie musiałbym pod wodę wsadzić, a to może być ciężkie. I powiem Ci, że Twoje małżeństwo jest dla mnie jednym z lepsiejszych na forum i gdybym miała sobie jakis wzrór relacji w związku obrać to byłabyś nim właśnie Ty i Twoj ślubny. W Twoich postach o Was czuć ogromną miłość i to jest bardzo fajne. A żelki i ja uwielbiam. Szkoda, że w PL nie ma takich pysznościowych germańskich. To jest dopiero uczta dla podniebienia.
MAGA 2 tygonie? uuuu... to rzeczywiście średnio fajnie. Wychodzi na to, że jest bardzo mało małżeństw potrafiących się poprawnie dogadać po sprzeczce. Ja choinki też jeszcze nie mam w domostwie i pewnie dopiero dzień przed Wigilią się pojawi. Jakoś w tym roku nie mam ochoty na święta a tym bardziej na przygotowania do nich. Chociaż nawet jak ją mam to i tak drzewo dopiero w ostatniej chwili ubieram w ozdoby i wystawiam ;-)

i w końcu napisałam coś więcej. Kto jest ze mnie dumny? :-p
 
reklama
Do góry