reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
pytacie o tego nieszczęsnego naczyniaka ... no mam go na srodku mojego długaśnego nochala:confused2:
Blizna będzię niewielka , bo to dziadostwo jest wielkości pryszcza .... no ale widac będzie :-( cos jak po ospie, moze ciut większe :dry:. No ale chyba lepsze to niż taka narośl.

sarisa - milego wieczorku z M. i gratulacje dowodu os. Zuuuu.

idę na gesslerową , bo zapomnialam ,ze dziś czwartek . Troche poczytalam zaległosci , ale odpisze jutro.
 
witam wieczornie:)))
rano wstalam pojechalam do centrum handlowego bo mam problem z komorka i przy okazji kupilam mamie kurtke na gwiazdke ( droga jest ale przynajmniej wiem ze tego akurat potrzebuje i wiem ktora mierzyla). po powrocie rzucilam sie w gotowanie golabkow i zeszlo mi do 14.30, wyszlo mi 27 sztuk. kuchnaio wygladala jak pobojowisko, myslalam ze nie wyjde stamtad wcale. pozniej spakowalam dla mamy i jej podrzucilam garnek golabkow zeby miala na 2 dni spokoj z zarciem ( tak jak i ona nam podrzuca nieraz). prosto potem pojechalismy do sklepu, kupilismy na gwiazdke tesciowej odkurzacz bo ten co ma to chyba widzial pierwsza wojne swiatowa.... zeby jeszcze miala chec sprzatac:ppp po powrocie do domu pobawilam sie z mloda. ogolnie w drodze powrotnej do domu myslalam ze wscieklizny dostane bo mloa wywala swojego dudusia a potem darla gebe jak stare przescieradlo co mnei przyprawialo o zgrzytanei zebami coby nei wybuchnac.w domu juz bylo ok.
w sumie dzisiaj mialam wolne ale ciagle w biegu.

co do pisania na forum to ja akurat z tych co pisze co mysli i w d... mam czy ktos wezmie mnei za normalna/idiotke/totalna idiotke/ czuba/ mega czuba. w kazdym razie pisze szczerze i bezposrednio. jednym sie pewne rzeczy we mnei nei podobaja, innym wszystko odpowiada a tak naprawde to leje na to bo zawsze bylam soba i jestem.

jutro ide na caly dzien do roboty:////////////

wczoraj Lyon dokopal Serbom 7-1 i doslownie wariacji dostaje!:))))))))))))))))takiego meczu dawno nie bylo:))))) spadam poczytac zamkniety;)
 
witam bo moje hihradełko usneło. Cały dzień śmeje się jakby jakieś grzybki wąchała. Cała i zdrowa a grzybki w buzi generalnie nie wiem czyjej przeszkadzają. hihi może one powodują u niej taki humor.
Dzis byłyśmy w Tesco i wkońcu zakupiłam prezent dlaLaury - pieska inteaktywnego.
Jutro idziemy na godzine do żłobka do nowej grupy.
 
Alicja ja tez zawsze zobok kuzyna siedzialam i ustawialismy obok siebie wszystkie polmiski z pierogami:-)

Ogladała ktoras Uwage na tvn dzis.O 3 latku,ktoremuojciec dawal papierosy i nagrywal go jak palil...I to co mowil,i ze nie widzial w tym nic zlego..Masakra..nie wiem jakim trzeba byc debillem zeby myslec w taki sposob.Patologia straszna!! Tak samo jak widze zdjecia dzieci z butelkami piwa czy wodki-ze niby to smieszne jest:no: nawet ostatnio widzialam zdjecia na fb znajomych stad.Pierwsze urodziny ich dziecka i zdjecia z butelka wodki jej robili..

Uciekam spac bo jutro znowu bede niewyspana..Paa
 
malutka tak ponieważ w gr 2 jest wolne miejsce i niunia zostałą wytypowana. Zreszta za bardzo zdominowała grupe ;-). A ja się ciesze bo teraz moja koleżanka będzie jej wychowawczynia i bede duzo spokojniejsza. Dodatkowo tam chodzą dzieci które spory czas chodzą i sie już wychorowały wiec może wieksza szansa że niunia nie będzie miała od kogo łapać wszystkie cholery.
 
reklama
Do góry