reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

no wiec laski nei wyrobilam i zadzwonilam tam.... nie dodzwonilam sie. poszlam osobiscie bo kotu zarcie musialam kupic. trafilam akurat na ta babke i dyrunia tez. oboje mi powiedzieli ze mi zadzwonia dzis, jutro, moze pojutrze.... nienawidze tego trzymania wn iepewnosci!!!! wole uslyszec NIE przynajmniej nadziei se bym juz nie robila:((( nerwy mam jak diabli.

poza tym Leane dzisiaj ajdla kurczaczka z ziemniaczkami dzisiaj, pierwsze dwa kesy- otrzepalo ja jak psa, ale jadla pozniej. mimo ze czosnkiem pachnialo, i przyprawiony byl kurak pieprzem sola i papryka slodka to wcinala. no nic, ide obiad robic.
 
reklama
No to ze sprzątania narazie nici bo mój szanowny małżonek właśnie zasnął na kanapie :-D a niech śpi wkońcu ma urlop ;-)

kania
, dużo zdrówka dla Oliwki, bo widze, że to katarzysko was tak samo jak i nas nadal meczy :-( współczuje nocki :sorry: A jak ty dzisiaj dajesz rade, z pracą, z Oliwką ? jak stosunki z mężem i jak wogóle się czujesz ?

doris, brawa dla Dorianka, to już duży i samodzielny chłopak jest :-) szkoda że łikend średni, może jakby mi się udało dojechać na impreze to by był lepsiejszy, ale straszne korki na trasie były :sorry:;-)

dziulka, kciukasy za pozytywną odpowiedź w sprawie pracy!!! ooo doczytałam, ja też wole jasną sytuacje a nie takie przeciąganie sprawy, ale jak odpowiedź ma być na tak, to może lepiej poczekać ;-)

alicja,
niezły news, jeden z lepszych jakie ostatnio słyszałam :-D

happy,
udana zmiana avka :tak:

dawidowe,
super, że lokator znaleziony wkońcu! :-) Gratki zebolkowe dla Laurki i oby się nie rozchorowała! :tak:

ika,
a ty co tak nic o sobie nie napisałaś hę :rolleyes2:

paolcia,
no to mąż się nie popisał :no: współczuje nocki :* już się boje co to bedzie jak do pracy wrócimy :ninja2:

mała mi, sarisa, strasznie tu was brak :-(


coś jeszcze miałam napisać ale Pan Maruda szczypie mnie po nogach :confused2:
 
Roxi dzięki, że pytasz :-) praca kiepsko szła, bo już jestem po całe szczęście. Fajnie, że jest też babcia, która wczoraj zdeklarowała, że jak trzeba będzie przyjść to przyjdzie do Oliwii. Z mężem hmmm przez weekend nie ciekawie ale wczoraj wieczorem porozmawialiśmy i mam nadzieję, że będzie lepiej. Jego wczoraj dopadł katar a mnie dziś więc ogólnie wszyscy jesteśmy zasmarkani :-( jeszcze się zbliża @ więc mój nastrój jest... a Ty jak się czujesz??? To mąż jak się wyśpi to może nabierze ochoty na porządki :-) Twój szczypie a moja gryzie (w ramię mnie wczoraj ugryzła) chyba chciała uwiecznić swoje dwójeczki na mojej ręce :-)
Dziulka wierzę, że nie cierpisz czekać, ja też a takie czekanie jest najbardziej dobijające. Mam nadzieję że odpowiedź będzie pozytywna, oczywiście ze szczerego serca Ci tego życzę. Ooo Leane w kurczaczkach gustuje, super :-)
No właśnie Sarisa daj znać kiedy przeprowadzka, wszystko już gotowe??? Teście się nie wtrącają???
Mała_mi pracoholiku wracaj do Nas !!!
 
Ostatnia edycja:
Witam sie po kilku dniach przerwy!!
Jestesmy juz zdrowi:-)
jakos takie leniwe dni ostatnio mamy,nic pozytecznego nie robimy:-D:sorry:,wlasciwie to nie ma o czym pisac bo nic sie nie dzieje.Za 11 dni przyleci mama wiec bedzie cos sie dzialo.Zamowilam pare(parenascie:-p) ksiazek w Empiku dla siebie i dla synka i teraz czekam az dostarcza do moich rodzicow i mama mi przywiezie!!!!! I w ogole z tego empiku sie ciesze najbardziej bo za granice tez wysylaja wiec bede sobie mogła zamawiac kiedy bede chciala!!!!:-):-) I biora stała cene niezaleznie od ilosci (tzn do 20 sztuk ale na raz tyle nie bede zamiawiac)
Poki co wcale nie czuje,ze jestem w ciazy co cieszy mnie jeszcze bardziej bo tych mdlosci boje sie jak ognia
 
SHEENEY wrocilas:)))) suuuuper ze mamusia przyjedzie, bedzie ci razniej:))) a ze poprzywozi conieco to juz w gole superasnie:))

moje zdolne dziecko porozkladalo mi na podlodze ksiazeczki.... 13 sztuk porozkladane na calej podldoze w salonie:))))ale oczywiscie tatus/mamusia posprzata:)))

cos mi sie zdaje ze mloda z raczka ruszy i to jeszcze dzisiaj, od rana przejawia niezle zapedy, bardziej niz kiedykolwiek, kombinuje jak piernik:)))

ide sie polozyc po obiadku a potem na 17h do pracy ://////////////////// wrrrrrrrrr
 
Hej Dziewczyny, mam pytanie, któraś z Was robiła torcik na Roczek własnoręcznie? Jeśli tak to mogłabym poprosić o przepis? Chciałabym zaoszczędzić a będę miała 15 osób na roczku. Przepraszam, że zaśmiecam wątek ale mam dosłownie kilka minut czasu wolnego. Poproszę na priv przepisik żeby już nie zaśmiecać. Z góry dziękuję i buziaki dla wszystkich mam zostawiam.!!!
 
witam, ja nie mam czasu, Olka normalnie wulkan energii, teraz mi nie śpi w dzień i nie mam kiedy na kompie coś napisać.

Jeszcze byłam u koleżanki ona ma taką niunię 3mczną zakochałam się, szkoda, że nie mogę mieć już dzieci.

makuc- zdrówka dla niuni z okazji roczku Zobacz załącznik 393840

Dziulka- ja też nie lubię nie pewności co do czekania na odpowiedż w sprzwie pracy

Roxanka- zdrówka dla Ptysia

Alicja- to ci gryzoń mały.
 
witam się i ja. niunia po ryku śpi (idzie niestety górna jedynka i powinna być lada moment poniewąz dziąsło jest na maxa naciągnięte. Katarek niunia ma ale delikatny. Zrobiłam jej inhalacje z soli fizjologicznej, posmarowałam maścią majerankową i skropiłam Inhaolem łóżeczko. Mam nadzieje że się nie rozłoży.
Prasowanie zrobione, własnie wpałaszowałam obiad, wszysko przygotowane na rano a teraz lece pozmywać i zrobić kanapki do pracy.
 
reklama
No i jest na świecie kolejne maleństwo :-D Moja koleżanka urodziła małą Lenke :-)ciesze się jak głupia i już sie nie moge doczekać kiedy ją zobacze :-)

dobranocka
, teraz za ciebie trzymam kciuki! :-)

kania,
ciesze się, że z mężem lepiej, tylko kiepsko że teraz was jakieś choróbsko dopadło, zdrówka życze! a jak Oliwka się czuje ? kiedy do żłobka ? fajnie też że mama zaoferowała pomoc :tak: ja też się zdrzemnełam razem z mężem i Patrykiem, a co ;-) a potem faktycznie naszła nas ochota na sprzątanie, dopiero nie dawno skończyliśmy, ale przynajmniej na jakiś czas bedzie spokój :happy:

sheeney,
fajnie, że twoja mama przyjeżdzai ci troszke pomoże :tak: no i super, że dobrze się czujesz i póki co żadnych ciążowych dolegliwości nie ma :-)

kroma, Alutka makucia kończy dzisiaj 11-m-c;-)y

gosia,
dobrze, że z główką wszystko ok :-)

monimoni,
ja nie pomoge, ale na wątku o roczku chyba coś dziewczyny pisały.
 
Do góry