reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
makuc gratki suwaczkowe:))

Elwirka
masakra, współczuję nocki....może pomyśl o tym, żeby ją później kłaść......powodzenia u dermatologa!

happy, Roxi oj bidulki i Wy nocki nieprzespane miałyście:***

Roxi daj znać jak po wizycie!!

Dziulka oby telefon zadzwonił:))

doris gratuluję Doriankowi...super, że już sam śmiga:)))

Kaniuś jak nocka i jak Oliwka?
 
Dzień doberek!!!

Ale miałam nockę!! Od niepamiętnych czasów!! Od 3 do 4 nie spałam, bo małż obudził Julkę i musiałam ją uśpić!! Coś sobie mój chłop ubzdurał i od 2 w nocy wciąż mnie szturchał, że mam iść Julkę przykryć bo napewno się odkryła!! Nie wiem co mu strzeliło bo nigdy się nie budził (podejrzewam, że zbliza się u niego stresik związany z moim powrotem do pracy i tym, że będzie musiał więcej Julką się zajmować!). A ja byłam wściekła, że mnie budzi i mu powiedziałam, że ma iść sam sprawdzić czy jest odkryta! No i faktycznie była :tak: ale o godz 3 znowu mnie budzi i mówi, że mam iść do Julki zobaczyć czy się nie odkryła :szok::eek::crazy::angry: i znowu mu mówię "idz sam" no i poszedł i ją obudził! A jak już ją obudził to mnie zawołał, żebym ją uśpiła a sam poszedł spać!!! Wrrrr...... tekże butla w ruch i lulanko! Nie znam tego i mało co się nie poryczałam tak mi się spać chciało! No ale najważniejsze, że mój Królewicz sobie smacznie chrapał :tak:
także happybeti, Elwirka, Roxi, Natolin współczuje nocek i łączę się z wami w niewyspaniu! :-(
 
dziewczynki witam się na szybko z pracy i mam nadzieje że do wyjścia z pracy będę miała opowiedz ponieważ chce zaliczyć aptekę. Niunia już się obudziła z katarem i mam nadzieje że mi się nie rozchoruje. Jakiej nazwy , za ile i czy działały te krople do spryskania łóżeczka. To była chyba Happy i Ida ale nie mam pewności. Jedna miała jakieś tańsze.
 
bry dzień :-)

makucinku wszystkiego naj dla Alutka, wycałuj ją od nas koniecznie :***

Doris wow! gratki dla Dodusia! :-)

Dziulka abrakadabra, czary mary dzwoooń, no dzwooooń! telefon zadzwonić musi, nie ma innej rady ;-)

happybeti, Elwirka, Roxi, Natolin współczuje nocki :-(

roxi zdrówka dla Patrysia :****

rysia super że wreszcie masz wszystko co złe (czyt choróbsko i egzamin) za sobą :tak: ściskam kciukaski za wynik :-) !

kasis tulam :-( :***

paolcia zębolkowe gratulacje :-)



u nas nic nowego ;-) a nie jest jedna nowość : Isia ugryzła dziś kota w ogon :-) :szok: liczy sie jako nowość? ;-) :rofl:

ide nadrabiać i obiad gotować :-p
 
My już po wizycie, wszystko napisałam na odpowiednim wątku :tak: Mam nadzieje, że Patrykowi ten katar w tym tygodniu przejdzie bo za tydzień do żłobka i nie ma przebacz :no:

Póki co was nienadrobie bo mąż od dzisiaj na urlopie i ciągle coś jest do zrobienia, zaraz bierzemy się za porządki chociaż żadne z nas się do tego nie pali ;-):rolleyes2:

Aaa właśnie w tej chwili moja koleżanka męczy się na porodówce, trzymajcie za nią kciuki :-)
 
reklama
Melduję się...

Makuc dla Ciebie i Alicji gratulacje suwaczkowe :-):-)
Dagisu dla Was również suwaczkowe gratki.
Emiliab super, że porządki w szafach zrobione a firanki udało się odprasować?
Paolcia ja to zazdraszczam Wam takiego ząbkowania, gratulacje dla Julci, super prezencik na roczek :-)
Mamaagusi całkiem nieźle ale przyniosła do domu jakiegoś wirusa i od czwartu w domu siedzimy, szacun za nadrobienie całego tygodnia :-)
Ika216 katarek niestety nadal jest :-( nocka znów do d...
Rysia bidulko czasu Ci brakuje, no tak na etacie jesteś więc rozumiem :-) ale i tak czekam na mega wypasiony post.
Margerrita niestety dziś powtórka z rozrywki, co Was tak w niedzielę natchnęło na mycie okien?
Ikaa29 współczuję zgrzytów, ale mimo wszystko chyba dzionek zaliczasz do udanych?
Elwirka nasze Oliwki chyba się zmówiły :-( współczuję nocki, powodzenia na wizycie.
Happy Tobie również nocki współczuję, avatar super.
Paolcia, Roxi, Natolin uuu u Was też nocka ciężka :***
Roxannka trzymam kciukasy za wizytę, o doczytałam że już po, zdrówka dla Patryczka, trzymam kciuki za koleżankę a co do porządków to miłego i owocnego sprzątania.
Dziulka telefon zadzwonił??? trzymam kciuki !!!
Doris Oliwia dziś została jeszcze w domu, szkoda że znów między Wami zgrzyty :-( Gratuluję Doriankowi już takie samodzielności, ja też uwielbiam patrzeć jak moja córa już tak śmiga, wszędzie jej pełno :-)
Maga współczuję takich ciężkich nocy... masz jakieś stresy? Mąż limo pod okiem ma?
Dawidowe zdrówka dla Laury, znów katarzysko??? o ranyy.
Alicja hmmm może chciała posmakować :-) ... i lecę pranie powiesić...
 
Do góry