reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Jestem na zamkniętym. Całuję mocno te co już idą spać, ja mimo zarwanej nocy jakoś nie mogę bo i tak młody pewnie niedługo zachce flchy, nei jadł dzisiaj kolacji wcale... ostatni posiłek o 14:|
 
reklama
Bry wieczór...

Doris panie w żłobku się tłumaczą, że one dają im pić, ja nie twierdzę że nie, tylko po prostu powiedziałam im że Oliwia dużo pije w ciągu dnia i wystarczy że dadzą jej butelkę to Ona sama się napije, nie trzeba jej trzymać i poić.
Sheeney cieszę się że Wy już zdrowiutcy :-) jak miło ze strony mężusia i synusia :-)
Sarisa doszliście do porozumienia?
Alicja rozumiem, tylko nie zapominaj od czasu do czasu skrobnąć co u Was:-)
Roxannka super, że możecie co jakiś czas zrobić wypad na taki salon zabaw :-) a co do wielbicielek Patryka to wcale się nie dziwię że ich tyle ma :-) Przyszykuj się na więcej...Ty taki kujon?? hehe średnia ponad 4 wow.
Elwirka super, że wizyta przeżyta. Wcale się nie dziwię, że Oliwia się bała jak dziadka widzi raz na ruski rok. A jak Ty się czujesz? Kurujesz się?
Ikaa29 tylko pozazdrościć takiego spania córci.
Makuc ooo to super, ze tak szybko, na pewno zda nie ma się co stresować, teraz to już tylko formalność, ale filozofa w domu to Ci współczuję, znam toooo...i na wszystkim najlepiej się zna...
Ida współczuję odparzeń Michalince, szczerze moja po żłobku też ostatnio wróciła z odparzeniem ale już się goi, gruba wartswa sudocremu działa jak na razie.
Dziulka szkoda, że ten telefon nie dał jasnej odpowiedzi i znów musisz czekać. Gratuluję Leane coraz większej mobilności :-)
Kroma Twój małżyk ma z Tobą dobrze :-)
Emiliab zdrówka dla męża dużoooo.
Paolcia ja tak jak Makuc abonament jesienno-zimowy wykupię u Ciebie na żarty.
Strip trzymam kciuki za stworzenie pięknej pracy i jej obrony :-) i chyba na tyle dziś...
 
Ostatnia edycja:
makuc, a mnie się twój obecny podobuje bardziej :tak::-) musze chyba jeszcze poszukac bo w tym moim kolory mi nie pasują :sorry2:

ikaa, strip, spokojnych nocek!
 
KANIA z tym Panem-wszystkonajlepiejwiedzącym całkowicie się zgadzam. Bo on przecież filozof a ja o zyciu nic nie wiem :dry:
ROXI Ty widzę tak samo jak ja wybradna jesteś :-D:-p o ten obecny mój Ci się podobuje? bo mi chyba najbardziej ze wszystkich dotychczasowych.
 
makuc, roxi podmieńcie się avatarkami, bo widzę, że sobie ich zazdrościcie :-D
kania przypomniało mi się teraz, że pytałaś jakie rybki robie. A więc mintaja w zalewie octowej z cebulką :tak:
Kurka wodna czyżby ze mnie komik sie robił??? Geny po tacie odziedziczyłam czy co??? :-D

papatki do juterka :*
 
Ostatnia edycja:
kania, zaraz tam kujon :-p ja poprostu jak studiuje coś co lubie to i oceny dobre same wpadają ;-) maturą za to pochwalić się nie moge, więc chociaż na studiach wyszło że nie jestem taka najgorsza :sorry2:

makuc, na twoim miejscu już bym zostawiła, jest super :) a jak teraz mój ? Teraz to naprawde siostry bedziemy, dwie pin up girl :-D

paolcia, my sobie nie zazdrościmy :-p a tata twój komikiem jest ?
 
no miałam już iść!!
roxi oj tam oj tam czepisz się :-p nie nie jest komikiem :rofl2: ale zawsze wszystkich rozśmieszał a dziewczyny chcą wykupywać u mnie abonament na żarty więc tak mi się skojarzyło!

teraz naprawdę dobranoc dziołchy!
 
Paolcia pytam, bo moja mama też coś takiego robi ale zastanawiałam się czy to właśnie w takiej samej. W tą zalewę wchodzi cebulka, koncentrat pomidorowy i ocet. Ty też taką masz czy tylko ocet? No jak tato komik to może rzeczywiście po nim to masz:- Dobrej nocki
Makuc ja Cię proszę Ty już nie zmieniaj awatarka bo ten jest super.
Roxannka Twój też jest cool więc tyle zmian na dziś :-) co bym się jutro obudziła i znalazła Was w tym gąszczu postów :-)
Ja też znikam i życzę Wam spokojnych, przespanych nocek...muszę się jeszcze iść umyć (ale mi się chce...)
Dobranoc.
 
ROXI w takim razie zostawiam :))) a mi jednak się tamten Twój bardziej podobał ;-) poza tym ponawiam pytanie do PAOLCI: jak nie tata to może ktoś inny z rodziny jest komikiem?
KANIA nie zmienię :*
KAHAAA ja tez wzrokowcem jestem :happy2: a to przetrzepanie w lidlu nie dziwne, że Cie wkurzyło, więc wg. mnie tym bardziej slusznie postąpiłaś.

o alarm. zaraz wracam.
 
reklama
MAKUC jak tam przeczytalas moje wypracowanie???:)))
zaraz ide sie legnac (musze zjesc jeszcze z pol kilo orzechow...).
powiem wam ze chyba cos mi sie w glowe stalo.... od neidzieli nei wypilam kropli alkoholu... mialam isc po piwko d oldoowki i nic....
 
Do góry