reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
witam wieczornie:))
KANIA mozliwe ze to wina zlobka. nowa sytuacja dla dziecka jakby nie bylo i przezywa. chyba ze sie myle....

ja po moim obiedzie i ostatnim poscie padlam i spalam do 16h a co!:) potem wpadla moja mama na kawe i ... przyniosla mi galarete z nozek:))))))))) teraz wieczorem sie obzarlam doslownie jak ostatni wieprz.
potem poszlismy na spacer (sesja na galerii):))) no i co?

IDA nie uciekaj bo ja sama piwa nie bede pic!
 
Dziulka ja to mogę pić tylko sok jabłkowo arbuzowy. Generalnie szału nie ma.
Aha wczoraj po 2 miesięcznej przerwie przyjechała do mnie @. Leje się jak z cebra ale przynajmniej nie boli.
 
a ja se hamuje @ tabletkami bo zas by sie franca przedluzyla. musze odwiedzic gina bo nie mam ochoty co miesiac zrec tabletki. ja w zyciu nie mialam @ wiecej niz 5 dni.
 
Sugar to zazdroszczę bo ja może bym tak bardzo nie cierpiała gdyby nie podawane leki weflonem i masakryczna liczba ukuć. Już nie wiedzieli jak krew pobierać bo nie było niepokutych żył. Mimo proszenie weflon był dłużej niż 3 dni a co za tym idzie zakażenie. Potem otworzyła mi się rana więc było szycie od nowa i to na żywca. Jak by tego mało było to jeszcze dostałam biegunki i też 3 dni prosiłam o jakis lek. Wkoncu dostałam węgiel i mineło. Tak więc taki był pierwszy tydzień. W drugim było zdecydowanie lepiej. Dopiero niedawno rana totalnie się zrosła. Co śmieszne całe życie wszystko goiło się na mnie jak na psie, nigdy nie chodziłam na zwolnienia bo nie chorowała. W ostanich dziesięciu latach miałam tylko angine z powikłaniami i to zaraz poszczepieniu na grype. Nawet kataru Przyszła ciąża i normalnie mnie sypneło. Nie brałam nigdy leków przeciwbólowych bo nawet @ miałam bez wiekszych boleści. A teraz mam całe pudło leków zarówno swoich jak i Laury.

No to rzeczywiście masz niefajne przeżycia, oby nastepnym razem bylo lepiej :-) ;-)

Laski nie nadrobie Was, nie ma szans, ani siły, dwie godziny wystawialam ciuchy na Allegro.
Buziam wieczornie- jutro rozpoczynam urlop :-D
 
Tak was czytam jak piszecie o pracy to podziwiam,ja sobie nie wyobrażam mojego powrotu do pracy po pierwsze to nie chce mi sie jeszcze jak narazie wracać do tego syfu,po drugie jeszcze mnie sytuacja nie zmusza do tego,po trzecie Lenki nie mam z kim zostawić bo moja mama jeszcze pracuje a za opiekunke to bym musiała całą wypłate prawie dać.
 
dziula, martini ze spritem i cytrynką wypite do książki "za zasłoną strachu" - jaka masakra opisywana tam!!! współczuję takim dziewczynom jak bohaterka...
i spadam bo zimno i w ogóle, M już śpi, oby córcia spała jak tatuś: głęboko i do oporu:-)
 
reklama
IKA ja se tez nie wyobrazalam a jednak trza bylo zacisnac zeby i isc.... a co do opieki...no jak nie masz nikogo to moze byc ciezko....

IDUS martini biale sok pomaranczowy- a i owszem:)))
 
Do góry