reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

KROMA a jak Arek reaguje jak go tak Ola "pierze"? skąd tyle złości? bunt 2-latka... tak mi się wydaje przynajmniej.
 
reklama
Kroma wesz specjalnie nie oglądałam nic poza body. Czapka przelotem mi wpadła w oko. Niunia zaczęła marudzić przy wejściu a jeszcze Kaufland był przed nami
A ta złość to może bierze się z czystej zazdrości że mamusi już nie ma tylko dla siebie.
 
u nas już troszkę lepiej...kupki na razie się unormowały,apetyt już ciut lepszy (zjadł przynajmniej butle mleka)i śpi.Mam nadzieje że jutro będzie dla niego już lepszy dzień:-)Teraz właśnie pozbyłam się znajomych i w końcu siadam do ksiązek...ach ja ja (nie)lubię poprawek!!!
 
Rysia współczuje. Ja kiedyś lubiłam się uczyć a teraz nie mam do tego serca. Jedynie jak się ucze to dwóch języków bo to mi akurat sprawia wielką przyjemność.
 
no właśnie Dawidowe u mnie też zupełny brak chęci,motywacji itp.do nauki...chyba lata nie te by się dalej kształcić (mówię o swoim przypadku).A tak poza tym brak czasu całkowicie dezorganizuje moje przypuszczlne chęci...

a co do sklepów to ja też lubię pepco..zawsze coś tam wynajdę dla Miłosza (tylko u mnie najbliższe jest ok.40 km ode mnie) dlatego zazyczaj ciuchy kupuje w sieciówce made in tesco a najbardziej gatunkowo i stylowo lubię ubierać Miłosza w h&m:-)

kroma ja też obstawiam bunt dwu latka (hihi tylko powiem Ci że między mną a moim bratem jest taka różnica jak między Twoimi dziećmi i ja swojego kochanego braciszka "tłukłam" do 14 roku życia aż uzyskał przewagę siłową więc jak u Was będzie tak samo to uzbroj się w cierpliwość);-)

no nic teraz to już naprawdę uciekam bo książki wzywają...
postaram się jeszcze zajrzeć (w przerwie od wiedzy) a jak mi się to nie uda bo książki pochłoną mnie zbyt mocno (w co chciałabym uwierzyć,choć w cuda nie wierze)to mówie Wam DOBRANOC!!!!:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bry wieczór...

Dawidowe z tym uchem może jedna wybierz się do dr, mam nadzieję że to odparzenie szybko minie, super że jest lepiej :***
Sheeney zdrówka dużo życzę, dobrze że Tomuś czuje się lepiej.
Dziulka super, że córcia taka pieszczoszka :-)
E-lona a Twoje dzieciaczki zdrowe? a ból gardła przeszedł?
Happy widzę, że nastrój u Ciebie wyśmienity, oby tak dalej. Miłego winkowania z mężusiem.
Makuc współczuję nocki. Pytasz co robiłam w sobotę??? sprzątałam, gotowałam a w dodatku Oliwia od wczoraj tak daje popalić że nie daję rady :-( I co to znów zmiana avatara??? Szczerze tamten mi się bardziej podobał. Spotkanie u sąsiadki % i udane :-) A Wy już całkiem zdrowi?
Roxannka jakbym czytała o mojej córci od dwóch dni jest normalnie nie teges... martwi mnie to bardzooooo.
Elwrika zazdroszczę wyspania.
Ida współczuję nocki i witaj w klubie "wyspanych inaczej". Kochana musisz to wpuszczać jednym a wypuszczać drugim, doskonale wiem co czujesz i myślisz ale to jest Twoje dziecko i Ty decydujesz o tym a nie Twoja mamusia.
Natolin zdrówka dla Piotrusia, żeby ten katar szybko przeszedł a Ty już zdrowa?
Rysia Miłoszkowi zdrówka życzę, mam nadzieję że to nic poważnego, doczytałam że jest już lepiej co ogromnie mnie cieszy, owocnej nauki. A co do spotkania z sąsiadką to super, tylko chyba za dużo % bo dziś z rana miałam lekkie zawroty głowy.
Kroma z tego wynika, że jest zazdrosna... współczuję, tulam Cię mocno :***
Emiliab, Doris nie pojawiły się przez weekend?

Jeśli jesteście ciekawe co u mnie, to powiem Wam że nie za ciekawie...
 
no to tak zakupkanym co by szybciutko przeszlo, zamarkanym co byd oddcyhac noskiem spokjonie mogli, nieszczescliwym co by sloneczko zaswiecilo i wogole by bylo heppy :)
u nas nocka slaba, coraz bardziej sie przekonuje, ze moje dziecko lunatykuje, bo spi, przekreca sie na brzuch i wstaje przy czym spi, trzeba go przekrecic i polozyc i tak od 3 do 6 rano kilkadziesiat razy,
bylismy dzis na basenie wiec humorek sprzyjal, ciekawe jak z nocka dzis bedzie, jak mi sie jutro do pracy nie chce isc....

dobranocka myslami z Toba, czekamy na dobre wiesci
kroma z rodzenswtem to juz chyba tak musi byc, ze jedno czasem od drugiego dostanie, a rysia nie strasz nam kromy :)
kanius a czemu nie ciekawie, co sie dzieje?
 
reklama
przyłączam się do pytań dziewczyn...co się dzieje Kaniu????!!!

Margeritta to w takim razie mój też lunatykuje bo mam z nim w nocy tak samo:-)

no i miałam się uczyć a ja wciąż tu siedze...
 
Do góry