reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dzień dobry wszystkim! Justyna po śniadaniu właśnie dosypia, mąż też - więc mam chwilę na kompa.

MONIMONI - WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGOOOOOOOOOOO!


dobranocka Ty i 14 miesiąc? Bejbe jak Ty będziesz wyglądała na swój miesiąc to byłoby aż nadto ;-) nadal masz taki zgrabniutki brzusio? a odnośnie bólu to niestety nie bardzo mam co poradzić :-( u mnie był ten duphaston co miałaś na początku, koleżanka całą ciążę brała go i nospe i przchodziło, a Ty niestety jesteś w tym nieszczęsnym odsetku który ją źle znosi :-( a lekarz nie ma żadnych innych zamienników? co on na to że sie tak męczysz?

Zamiennik właśnie dostałam (Nospa --> Buscopan) ale nie działa. Skoro wszystko jest ok to twarda muszę być i tyle :-) Dam radę... A brzuch w obwodzie (mierzony przez pępek) mam już taki jak ostatnio przy porodzie (87cm), więc choć nie jest powalający to WRESZCIE widać że jestem ciężarna! A pewno jeszcze urośnie ;-) Jak się obfotografuję to się pochwalę. Za to wagowo jade identyko jak poprzednio, aż dziwne, normalnie róznica najwyżej 100 gramów....

Idulko, bidulko, współczuję takiej nocki...

Kania, ja chyba żłobek założę niedługo jak się będę rozmnażać w tym tempie, więc podrzucaj kogo tam masz cennego - jakoś się dogadamy ;-)
 
reklama
hejak laseczki jestem na zajęciach mam komputery więc korzystam i klikam do was nie poczytam bo Pan się kręci.


Roxanka- ja mam takie zajęcia z Komunikacji interpersonalnej itam jest asertywność, jak być asertywnym i nie dać się w kręcić w kłótnie, albo zrobić tak aby obydwie strony były zadowolone. I pomaga, ja przetestowałam na M i nawet udało mi się nie wytykac mu błędów i iść na kompromis, fakt on mało był Asertywny ale chociaż ja się nie dałam sprowokować.
 
Ostatnia edycja:
Oddam królestwo za grzeczne dziecko :rofl2: Patryk właśnie poszedł za mna do łazienki i nim zdążyłam zareagować to wywalił mi całe pudełko tamponów a zaraz potem dobierał się do mojego depilatora ... nie wiem czy dawał mi coś do zrozumienia, że juz pora go użyć :rolleyes2: wczoraj wysmarował się smarem od kółek wózka i wyglądał troche jak rambo :laugh2: szaleństwo jakieś a jak pomyśle że to dopiero początek to :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

kroma, ty tam lepiej uważaj bo Pan ci nagane wpisze do dzienniczka :-D:-p

momimoni, najserdeczniejsze życzenia urodzinkowe ślę :-)

ida, makuc ma racej długich postów nikt nie czyta, a przynajmniej nie ze zrozumieniem, więc jak coś to 3 słowa i to najlepiej wielkimi literami ;-)

rysia, podoba mi się :tak: ja lubie takie klasyczne, prosciutkie ;-) Miłosz będzie napewno ślicznie w nim wyglądał :-) a przypomnij kiedy ten ważny dzień ? 20 sierpnia ?
 
Roxannko tak chrzciny mamy 20 sierpnia:-)ufff dobrze że ślub odwołaliśmy bo co jak co ale nie wyrobiłabym się z przygotowaniami przy moim "grzecznym" dziecku:-)
 
witam sie porankowo. dzwonilam do lekarki powiedzialam ze nie moge spac przez te tablety ze chodze na 4 lapach i nie moge wrocic do pracy w takim stanie bo padne na ryj i wysepilam chorobowe:))))))))))))) wasze kciuki pomogly!!!!!!!!!!!!! MERCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u nas nocka niezle- bez pobudek do 8.30 spalo dzieci bo chyba pijane bylo od powietrza.

a wiec tak:

MONIMONI wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)))))) ach te lat 18 scie!!!!:)))))

wszystkeigo najlepszego suwaczkowego jesli dzisiaj ktos suwaczkowy jest bo nei mialam czasu spojrzec:)))

w poludnie zapindnalam z mama do lekarza, zblokowala sobie szyje ze nie moze glowa obrocic w zadna strone!! noz masakra... mnie tak sie zrobilo keidys to wylam z bolu.

MAKUC my od poczatku nauczylismy Leane spac bez cudow, tylko karuzelka i koniec, bez uleglosci.

IDA a widzisz? nie tylko tobie glizdusia cyrki odwala:)))) no i spadam malej zupke gotowac bo zas nie zdaze i odkurzyc chate trza. mykam:)
 
Hej,
jestem dziś nie do życia, wstałam z łóżka jakaś połamana i wszystko mnie boli. Ja nie wiem co tej nocy robiłam:baffled:. Do tego ciężko mi cokolwiek ogarnąć od rana, nawet na czytaniu się skupić nie mogę.
Wczoraj zamiast na spacer pojechaliśmy do znajomych i do cioci Łukaszka która się nim zawsze zaopiekowała gdy my nie umieliśmy pogodzić pracy G. i mojej uczelni.
Łukasz oczywiście szalał:-).

monimoni wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

To chyba na razie tyle, bo weny brak:-:)-(.
 
reklama
DZIULKA i tego Was zazdroszczę własnie. Bo my chyba zbytnio Mlodej w tym zasypianiu pobłazaliśmy i teraz mamy rezultaty. ciesze się, że dalej chorobowe dostałaś. Odpoczniesz. a Twój slubny do kiedy na zwolnieniu jest?
RYSIA komplecik bardzo mi sie podoba. Podobnie jak ROXI lubię taki styl. Prosty, elegancji i bez zbędnych udziwnień
KROMA dajesz rade na tym szkoleniu? dalej takie nudy?
MAŁA_MI mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie i wena tyz wróci :****
 
Do góry