reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hmm, jak ze wszystkim: wsio jest miodzio, więc po co słuchać głosu ludu który pitoli głupoty, tudzież otworzyć szanowne oczęta (otępiałe z deka od patrzenia na zera na koncie bankowym danego politycznego menela) i zbaczyć jak jest naprawdę:crazy:

nocka masakra!!! Inka budziła się regularnie MIMO ŻE tatuś do niej wstawał!!! spać cusik nie mogła chyba, bo każda pobudka była spowodowana nie mieszczeniem się w łóżeczku w pozycji "powiertnej"(a wiercić musiała się nieźle bo w poprzek leżenie to był standard:?) o i alarm mam...
albo nie? cisza... w każdym razie ja wstałam o 6:20 po kolejnym alarmie a młoda dosypia (chyba). coś tam już zamiauczało więc pewnie pobudka blisko i kawy nie dopiję:rofl2:

edit: no pewnie, jak ja jestem to nikogo więcej nie ma:p ehhh, i tak nikt mnie tu nie lubi, więc spadam na Allegro:p:p:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ida współczuję nocki, jak sama widzisz regułą nie jest, że jak masz dyżur to wówczas Michalinka spać nie może, wówczas to był przypadek, u Nas też... :-) wyślij linka do tych butelek(ki) co kupiłaś TT, a jakie smoczki do niej kupowałaś, z dużym przepływem???
Efa kiedy się ten skok kończy? siwiuteńka będę...

Cisza jak makiem zasiał.... gdzie są wszyscy???


i foch :eek: poza fochem piję już drugą kawę, Oliwka zasnęła, programy działają jak chcą czyli od rana lekki zamęt...
 
Ostatnia edycja:
Hej zanim padnie mi bateria w lapku ( zasilacz w pokoju gdzie śpi mąż),napisze na szybkości:-)


Natolin,Ida ale wasze dzieciaczki potrafią dużo wypić,wow!
Happybeti u nas ze spacerami odwrotnie,mały lubi jeździć w wózku i zawsze jest grzeczny,ale jak jeździł jeszcze w spacerówce od wózka wielofunkcyjnego,takiego dużego to się mi buntował trochę,sama nie wiem dlaczego,może coś mu było niewygodnie.A pieluszki otwieram nożyczkami,bo robię sobie w paczce otworek równy na boku opakowania,wkładam tak do szafy i tylko wyjmuje później po około 10 sztuk i na komodę..Bo ja to lubię jak jest tak równo i ładnie...jakoś tak mam
Monimoni - wszystkiego naj naj!
Dziulka kciuki za L4!
Kania współczuje poranku :-*A z tymi miejscami to faktycznie jakiś absurd!
 
...i Elwirki niet, a ona zawsze tez z rana się pojawiała...Czyżby spotkanie z Mamaagusi AŻ TAK udane było?;-):-DZabalowały????!!!
...i Nat się nie pojawia...
hm...jeszcze w weekend to rozumiem- już się przyzwyczaiłam...ale w piątek???
 
Happy pewnie mamusie jeszcze śpią :-) a pomysł na suwaczek świetny, może E-lona się podejmie tematu :-)
Ida uciekła...
Makuc, Roxannka zaspały :-) mam taką nadzieję że się pochwalą w końcu przespaną nocką i dobrymi relacjami z małżonkami !!!
Sarisa a ja u Ciebie nocka?
 
Ostatnia edycja:
Helou :)

U nas nocka kiepściutka już druga pod rząd. Pawcio budzi się w nocy i chce do nas do łóżka. A jak go wezmę to wierci się niemiłosiernie, chyba mu gorąco pomiędzy nami. Wczoraj cały dzionek na dworze jak zwykle spędziliśmy mały nie spał od 14 więc myślałam, że ładnie pośpi w nocy a tu dooopa.

Fajne te butelki TT a czy do nich pasują smoczki od avent????

Tulam wszystkie niewyspane mamusie.
 
efa, kochana 6:12 to u nas standardowa pobudka ;-)

ja tam sie ciesze jak młoda o tej porze stanie :-D

E-lona super, już sie doczekć nie moge żeby Wasze suwaczki zobaczyć :tak: :-) że Ty w tym kierunku utalentowana to nie wiedziałam, co sie nie chwalisz :-p

makuc jak tam nocka? kto wygrał wiezorne sajgonarium Alicjusz czy tata :-p ?

dziulka puzzle Leane kupcie :-)

roxi masz racje, od kłótni gorsze są ciche dni :tak: ja wole sie wykłócić, niech cała zła energia zejdzie niż sie kisić w gniewie

Happy co to za smutanie i brak weny :-( ?

raz dwa trzy uśmiech

smieszne-zdjecia-he-man.jpg


;-)

odnośnie spacerów to ach gdzie te czasy kiedy Iś grzecznie zasypiała po 3 minutach jeżdżenia po parku :-) teraz wszystko ją ciekawi, głowa na wszystkie strony chodzi, a jak sie zatrzymam to mam kręcenie a później marudzenie :] kiedyś mogłam książkę wziąć ze sobą, a teraz? ehh ;-)

kania odnośnie żłobków to szkoda gadać, mnie najbarziej dobija jak jest jeden żłobek w mieście listy na kilometr, najlepiej zapisać sie jak jeszcze dziecka na świecie nie ma to może miesjce będziee :no: masakra jakaś :/ ale mimo wszystko zawsze nalezy spróbowac bo czasem zdarzają sie cuda ;-)

Idusia współczuje nocki :***

monimoni
wszystkiego naj!!!

zyczenia_urodzinowe.jpg


my właśnie razem jemy śniadanko, dlatego tego posta pisze od dobrych 8 minut :/
 
Ostatnia edycja:
KANIA nie, nie zaspały :wściekła/y: maqc o 3.15 spac pojszedł a o 6 już na nogach był. Moja KOCHANA NAJCUDOWNIEJSZA I NAJŁADNIEJśpiąca córa Alicja taka nam nockę urządziła :confused2: uczymy ją zasypiać sama samiusieńką bez ululania, gugania, klepania itp. bo to już o jakąs paranoję podchodziło [znaczy ululana po odłożeniu do łóżeczka po 10 min. ryk uskuteczniała bo ona na mamie/tacie/naszym łóżku spac chce a nie u siebie] i włalaaaa mamy rezultaty. Całonocny sajgon. :eek:

przewinę smrodka i nadrobię to i owo ;-):rofl2::laugh2:
 
reklama
Do góry