reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
spoznione ale szczere zyczenia dla miesieczników


Roxi wkoncu nie pojechałysmy na parade tylko poszłysmy na spacer do carrefula kupic mleczko i soczki aha i pyszne czipsy. Na imieninach poprobowałam Leysy WASABI i sa jak dla mnie pycha.
 
A ja mam chwilę odpoczynku. Sernik zrobiony, szynka zamarynowana, Laura wykąpana i powinna spać to oczywiście chodzi po łóżeczq, kolację zjadłam. Zaraz trzeba iść drugiego smerfa kąpać.

Edit
Tradycyjnie qpę zrobiła wredotka jak spać ma.
 
dawidowe, Oli też za rączkę śmiga :-)
Makuc, mąż przeżył napaść patelniową?
roxannka, jak ja Ci zazdroszczę, że u teściowej było OK. W środę lub czwartek pragnę napisać to samo o swojej wizycie u teściowej ;). I dziękuję Ci za całuski. Oluś też :****
sheeney, jeśli będziecie w Gdańsku, a ja akurat będę tu blisko w Starogardzie (bo sierpień mam "jeżdżący"), to poproszę o cynk, podjadę i osobiście uściskam :*
E-lonka, jak bym się chętnie uraczyła Twoim serniczkiem, nawet nie wiesz ;)
Idunia, bardzo ładnie Ci będzie w tej sukience :)
 
reklama
Do góry