reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Efa tak sie zgrałyscie w AA ze mi przykro i upijam sie z tego powodu ze nie umiem sie z wami dogadac :-D
Hehe,Dawidowe,dla AA każdy pretekst dobry,nie?;)
My juz po urodzinkach,było b. wesoło,jak robiliśmy fotki dzieciaczkom,to takie wychodziły,że śmialiśmy sie,że nic tylko zachować jako narzędzie szantażu na donos do MOPSU :)))))!Moze rano,jak mi się będzie chciało,to kilka na chwilę wrzucę,żebyście tez się pośmiały;)))).
 
moja spi od 19 i zapewne do rana. Wiec myszki nie ma to kot ......................pije hahahahah
:-Dtrza zapamiętać:-D

moja walczy...ale z tatusiem:p co się dziwić jak od 18 do 19 spała:/ (chociaż wczoraj od 16 bez drzemki i też cyrk był:///)kąpiel o 20:40, butla wypita a ona spać nie choć oczyska na super glue prawie już sklejone...
niech walczą, ja strajkuję, bo jak już pisałam ja się na taki biznes nie pisałam ( o, śpiewa razem z ojcem:p)

chłopaki walczyli ale nawet jednej warstwy nie skończyli więc jest optymistycznie jak cholera... jutro niedziela a oni będą dalej się w gładzi babrać:/

pogoda taka że nawet tatusia po zeszyt dla małej Zosi bym nie wysłała:/ :)P)

no i z uroków życia w samodzielnie zaopatrujacym się we wsio domostwie, zabrakło mi wody na prysznica i muszę czekać aż sie zagrzeje chulera...

ale nic to dzisiaj gingers ruls;))) do porzeczkówki nie podskoczy pewnie ale trza lubic co się ma;P

idę dalej knigę chyba czytać, z ogladania czegokolwiek jak zawsze pewnie będą nici:/
wciagnęło mnie to rozlewisko na amen! aż strach pomyślić co będzie jak skończę 3 tom;)
no i tak refleksyjnie: nasze bb to nie tylko aa, zobaczcie ile moli ksiażkowych tu mamy:))) BB=AA=MK:-Dpoziom trza trzymać;P

nie pamiętam co kto dziergał, nie dam rady się wracać - forgiwmi;)
przespanych nocków:***
 
Witamy się-ja i mój Przyjaciel:-);-)

Ika,Mała_mi gratulacje suwaczkowe dla Werci i Łukaszka. I dodatkowo dla Łukiego-duuuuużo zdrówka!
Ida sukienka śliczna:tak:! A butki,jakie? Te,co kupiłaś w ccc,czy w jakieś inne się zaopatrzyłaś?
happybeti dołączam się do :szok:,jak zobaczyłam godzinę postu! I współczuję nocki:-(
dziulka to sobie odpoczniesz na chorobowym:-). Ale najważniejsze jest,żebyś się wyleczyła. Więc dużo zdrówka dla Ciebie
Kania oby przestalo ci lecieć z nosa
Ika a tobie niech szybko przestanie lecieć z...wiadomoczego;-)
makuc przyjemnego pobytu w Nałęczowie
roxi tobie też współczuję nocki:-(
Efa to ja chyba zajadę do ciebie do Bydgoszczy po porzeczkówkę:-D.

Czy kogoś pominęłam? Ręka do góry:rofl2::laugh2:

Kurczę,a Gorzów,jak zwykle smerfy(i inne imprezujące ludki) omijają:-:)zawstydzona/y:. A nie,był wczoraj Zakopower,więc ktoś jednak do nas przyjeżdża;-).
Mąż dzisiaj sprawił niespodziankę i po 12 już był w domu(a powinien około 15). Padało,więc zarządził powrót do domu,bo nic nie mogli zrobić. Ale nie przyjechał z pustymi rękami. Przywiózł...uwaga! kilka pięknych,dorodnych grzybów(w tym prawdziwki):-). Sosik jest już na jutro przygotowany:-).
 
reklama
hej kochane. sorki ze dopiero teraz ale jestem. wgralam nowe zdjecia na zamkniety i na galerie normalna. mialam z tym problem bo komp nie mogl wykryc polaczenia usb z komorki. poza tym dzien mialam fajny. pokupilam tacie na urodziny bermudy à la bojowki, koszule, czekolady gorzkie, dla synka chrzesnej mojej niuni polowke taka wypasiona ze hej, do tego torebke na wycieczki izotermiczna ze spidermanem, do tego komplet bermud i koszulka i czekoladki, dla corki kuzynki kupilam dwie bluzki takie pod dyskoteki wyjechane ze szok (kuzynka mnie zabije...) malolata ma lat 13 ale dyskoteki szkolne maja to niech wyglada czadersko, do tego kupilam jej bransolete srebrna i czekoladki, wypierdzielilam kasy ze masakra... do tego koszty wysylki dojda... wrrr... ale ja lubi kupowac prezenty.

poza tym sobie kupila butki o takie

300720112277 (800x600).jpg300720112278 (800x600).jpg - ot klapeczki na spacerki z Leane:))) dzisiaj w nich zasuwalam prawie 3h i nie obtarly mnie wcale, a wygodne jak kapcie. przysiegam. troche duza w nich jestem -moja mama wlazi mi pod pache:ppp fakt ze ona jest mala ale ja w nich mam 182 cm:) -fotka w glaerii:)
mam hopla na punkcie metalowych obcasow. chyba wygladalam niezle bo jak szlam po mame to co chwila ktos za mna trobil i pogwizdywal (ubrana bylam tak jak w galerii-tunika, getry), wiec chyba nie wygladalam zle.

po wtore- skonczyla mi sie wredna @!!!!!!!!!!!!!!!!! jeeezzzzu co za szczecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jutro basen - ja z mezem mama i Leane:))) teraz nie wiem czy brac te tabletki do konca czy przestac ale chyba bede brac do konca bo przy okazji sa przeciwzapalne.

wieczorem dzisiaj doprowadzilam sie do uzywalnosci publicznej hahaha:)) sie znaczy ogolilam futro tu i owdzie, poszly dwie maszynki jednorazowki a lazienka wygladala jak po ogoleniu niedzwiedzia....

po kolejne- z leane mamy nowa zabawe:)))) siedzi u mnie na lozku sypialnianym ja mowie "bébé bum!!!" a ona sie przewraca na plecy na koldre i smieje w glos po czym sama wstaje do siadu z lezenia na plecach i czeka az znowu powiem "bébé bum!" i tak pol godziny walczyla dzisiaj i smialysmy sie obie:)))

i jakaz szczesliwa jestem ze mam tydzien wolnego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry