reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

FROGG,DAA,CAMBRIA,RENATA gratki suwaczkoweJa juz w pracy. Przygotowałam sobie biala spodniczke, moje nowe buciki na koturnie w kolorze lila o których wczoraj pisałam, wyprostowałam włoski i co i rano jeden wielki h....j leje deszcz. Wtypakowałam wkurzona dzinsy, klapki a włoski sie niestety zwichrowały od wilgoci. ech. Tylko czas straciłam a którego nie mam wiele. Niunia przy buciku odwrociła sie dupskiem i beszczelnie nakryła kocykiem. Znaczy dała znac mama odczep sie i dupy nie zawracaj bo spie. Wyszykowałam wszystko i na ostania chwile ubrałam i dałam mleko.Teraz siedze i czekam na pismo poki nie przyjdzie nie mam nic do roboty. chyba poczytam ksiazke bo mnie wciagneła.Happybeti u nas tez tak powinni postepowac z pedofilami i mordercami.A co losowania to ja jeszcze nigdy nie grałam. Obiecałam sobie ze jak znajde kiedys pieniadze na ulicy ale papierkowe to zagram.Kroma moja mama 30 lart temu była przedszkolanka i pracował u niej taki pan od wszystkiego znaczy ciec. Czesto z nim siedziała do pozna jak i inne panie. Okazało sie ze wyszedł z wiezienia bo był skazany za zgwałcenie jakis dzieci. Ktos go wkoncu wydał i został natychmiast zwolniony. Podobno miły człowiek. spoko nieNatolin wiesz moja jak dzis trzeba było wstac o 5 to ona nie ma mowy ale w weekend jak by mogła pospac wrac mamusia dłuzej to ona aktywna od 5. ech te dzieciaczki. Sarisa szerokiej drogi i miłego pobytuAlicja popieram sheeney ja mam zawsze właczone TVN24 bo nie lubie radia a lubie jak cos brzeczy i ciagle pokazywali Oslo i tą wyspeDziulka moja tez uprawia gimanstyke przy zmianie pieluchy i przebieraniu. Normalnie pot mi cieknie z czoła jhak gdzie wychdozimy. Teraz moj tata miał urlop wiec jak babacia zmieniała pieluche to on trzymał mała a babcia zmieniała i zapinała. Gorzej jaj pelucha pełna konkretów a mała sie wije i strach w oczach.Jakie puzle?dzis moze bede miała was na bierzaco
 
reklama
DAWIDOWE pytasz o puzzle te co ja mam?? to jest pudelko drewniane, wsrodku sa posegregowane buzie- tata mis, mama mis i male misiu,potem ubranka-tulow dla kazdego z nich i dol tzn spodnie i butki. na pokrywce pudelka wyzlobione sa ksztalty tych misiwo i sie uklada -ubiera, te puzzle sa drewniane i duze elemnty i nawet jak do buzi bierze to nie polknie.mloda ma fajna zabawe a ja spooj bo ja to bardzo ciekawi:)
 
Nie nadążam za własnym dzieckiem :szok:
Dobrze, że D. ma urlop to na zmianę za nią "biegamy". a tak chciałam, żeby raczkować zaczęła.
Oj gupia MAQC w tych myślach była ;-):-p
za oknem pochmurno i niebawem zapewne deszczowo gratis się zrobi :angry:

ga110302_675_68d4a.jpg

KROMA mam nadzieję, że te 8h szkolenia szybko minie!
MARGERRITA pw wysłany.
EMIŚ przykro mi z powodu Dziadzia :-( takie informacje zawsze skłaniają mnie do refleksji nad sensem życia doczesnego i tego po śmieerci.

odnośnie pottera to podobnie jak NAT nie przeczytałam żadnej części, gdyż takie książki zdecydowanie mnie nie kręcą. za to "psychoanalizę" Freunda dobrowolnie ze 3 razy czytałam ;-):happy2::cool2: ot taki "zboczenie" :-p
IDA jak ślubny? przeżył nockę bez żadnych urazów psychiczno-cielesnych zadanych przez małżonkę? swoją drogą nie dziwota, że Cię wkurzył. Zero wyczucia czasu i sytuacji.
DZIULKA 450 gram? wow. gdzie ona to wszystko pomieścila? ;-):confused: no i GRATULUJĘ LEANIE DRUGIEJ GÓRNEJ JEDYNKI !
DAWIDOWE oooo matko. horror dosłownie. dobrze, że wszystko miało swój szczęśliwy finał ale.... ech. szkoda gadać. takich ludzi powinno się i w PL rozstrzeliwać a nie idzie taki na kilkanaście lat do więzienia z czego wychodzi za dobre sprawowanie po latach kilku i znowu to samo robi :wściekła/y::angry: [doczytałam, że i HAPPY takie samo zdanie odnośnie radykalnych rozwiązań ma. czyli nie jestem sama z takim tokiem myślenia ooo i ALICJA też tak twierdzi :tak:]
ALICJA gratuluję podjętej decyzji. Skoro miałabyś mniej więcej tyle co zarobisz na opłacenie "cioci" wydać to wg. mnie tysiąc razy lepiej, że z Isią jeszcze rok w domu posiedzisz. Mama to zawsze mama a nie jakaś wynajęta Pani do opieki. Porządki Alicjusz uskutecznia takie same jak Isia widzę. No i po co w domu wszystko ładnie układac jak i tak to za 10min. do stanu pierwotnego wróci? ;-):confused::happy2: a nocka z poopy niestety :dry: ja nie wiem kiedy będzie mi dane się wyspać w końcu.
NAT oby jednak przestało u Was padać...
SARISKA spokojnej i bezpiecznej podróży! CZY MI SIĘ WYDAJE, CZY BLISKO LBN BĘDZIECIE? :-p
SHEENEY czyli, że u was z tymi pobudkami identyko jak i u nas? bosz kiedy ten terror nocny dobiegnie końca? ja już wymiękam.

to się rozpisałam ;-)


FROGG, CAMBRIA, DAA, RENATA- suwaczkowe gratulacje dla Was i Waszych Dzieciów!
 
Ostatnia edycja:
Goki - 57813 - Puzzle en Bois Pirate à Habiller à Encastrements: Amazon.fr: Bébés et Puériculture puzzle te drewniane DAWIDOWE to cos takiego tylko ma mamy misie do ubierania:)

MAKUC no ja tez nei wiem gdzie mloda to zmiescila bo po obzarciu sie tym , o 16 zjadla podwieczorek jak zwykle w calosci, wieczorem butle kaszki 180 i o 5.15 butle mleka 120 i o 9.15 teraz butle kleiku ryzowego.... nie moge zajarzyc czemu w jedna noc spi calutka noc a w nastepna sie budzi na zarelko nad ranem....czy to ten skok rozwojowy czy co???

ja chce zeby Leane juz raczkowala/chodzila:))) moge nawet biegiem latac:)))
 
Ja już odpuściłam sobie zmianę pieluchy na leżąco,zwłaszcza,jak kupa jest- stawiam ją przy łóżku i wtedy w miarę spokojnie moge pupsko oczyścić,a zkładanie pampka na czysta już pupę da sie jakoś przezyć;).
A dziś postanowiłam,ze nie przebimbam tego dnia,tylko coś zrobię konkretnego.Jeszcze nie wiem,co,ale opcji mam dużo...:/....Ale jak wyjdzie,to się okaże;).W każdym razie słonko na razie jest,więc porządny spacerek na pewno zaliczymy:).
 
DZIIULKA fajne te klocki:) a z tym raczkowaniem to nie mów hop lepiej. Też tak bardzo chciałam, żeby mój alutek się umobilnił i co? teraz z chęcia na superglue bym ją do podłogi przykleiła.
HAPPY daj trochę weny 'dzialaniowej" bo ja pewnie bimbac będę z powodu jej braku;)
 
reklama
LADYGAB tak [na jedno i drugie pytanie ;-)] dużo nam dał ten mój wyjazd na szczęście. I mam nadzieję, że już więcej nie będę musiala tak drastycznych kroków podejmować. odnośnie "ma sie ochote dziecia wywiesic za noge przez okno...zwlaszcza jak sie obudzi i spanie ma gdzies" to ja w 99% przypadków takich nocnych ataków terroryzmu wyobrażam sobie, że Młodą w szafie dźwiękoszczelnej zamykam i nie otwieram jej aż do rana:))))) marzenia...
 
Do góry