reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hejka ja też z przeciągiem, łeb mnie boli od tych tabletek, brzuch i mam mdłości jak w ciąży, ale dostałam dawkę hormonów jak koń i na razie nic nie mam, żadnej @.

Makuc-
ja lubię taką męską wersję perfum, ale te też fajnie pachną, w sumie nie miałam nigdy Armaniego the code, jedynie co to mam emporio a chcę diamond.
 
reklama
No nic ide nacieszyć zmęczone oko Deepem bo na polsacie leci z nim film i pewnie zasnę!
Dobranoc Wszystkim.
też oglądałam :-p ach! Johnny :rofl: :-)

Dziulka
jeny co za małpiszon :no:

kasis 8 zębolków? wow! super :-)

aniawa miłego pakowania :-)

happy ale sie uśmiałam z opisu zabawy wiaderkiem :-)
ale coś w tym jest, że dzieci interesuje kompletnie nie to co powinno: podczas zakupów poszliśmy na dział zabawkowy żeby Iś wybrała sobie coś. Ale ją tysiąc razy bardziej od kolorowych zabawek interesowały..metki z cenami :] taką miała radoche mymłając je w rączkach, ze kiedy wyszliśmy z alejki miała wybuch niezadowolenia :-p
odnośnie pieluch to my cały czas na 3 jedziemy..

sariska
współczuje sprzeczek :*
u nas były od rana już chyba ze 3 :-( czasem naprawde nie rozumiem tego mojego chłopa :no: czasem odnosze wrażenie że on czerpie przyjemność z tego że mnie wyprowadza z równowagi :-( Teraz sie mijamy, wieczorem wychodzi na kawalerski, jutro będzie dogorywać, w poniedziałek nad ranem wyjeżdża. Nawet nie mamy kiedy sie pogodzić. Po prostu super :/

kania tulaski dla Oliwki, biedna mała :-(

Roxi 10 godz? to super! moja teraz tak śpi i wstaje ok 6.00 a ja jestem zachwycona ;-) bosz..kto by pomyślał że będe sie cieszyć z pobudki o 6.00??? :-p

Makuc fajnie że nocka nieco lepsza ale szkoda że i tak pobudki były, mam jednak nadzieje że wszystko idzie ku dobremu ;-)

sheeney o kurcze, bidulko :-( współczuje nocki :***

Iduś :-D dobra antykoncepcja :-D :-D miłego imprezowania na grillu :tak: upominam sie o wypicie zdrówka mego..ja już od tygodnia nic, toż to nienormalne :rofl:

Roxi kciukaski za biszkopt zaciśnięte ;-)

E-lonka podziwiam samozaparcie z tym Weiderem :tak: ja wytrwałam tydzień a później lenistwo wzięło górę ;-)
 
Elona i Alicja- ja zrobiłam do końca Weidera i coś mi zeszło ale szpara między mięśniami pozostała.
 
Witam Was
Chcę w zasadzie wpadłam napisać że żyje:) i wszystkie doskonale pamiętam, oczywiście poza nowymi mamusiami:)
W sumie to nie wiem czy jest dla mnie usprawiedliwienie bo wszystkie przecież mamy maluchy w jednym wieku, niektóre nawet kilka, inne jeszcze do tego wróciły do pracy. Ja nie pracuje, ale całą moją uwagę poświęcam Aleksowi i tak na prawdę nie wiem jak znajdujecie czas na bb. Mały jest bardzo absorbujący ciężko mi znaleźć czas dla siebie.
Jestem jednak myślami z Wami:)
Dziulka dziękuję za przywołanie:) Lean też dziękuje za przywoływanie hehe:*

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie:)
 
witam juz dawno sie tak nie wyspalam moje dziecko szczesliwe u babci wcale nie tesknie za domem tylko dala poaplic w nocy babci jutro po nia jade wiec jeszcze sie wyspie ale troche mi pusto bez dziecka
kania dobrze ze sie nic niestalo Oliwce
wszystkim mama nie wyspanym wspolczuje nocki
 
Ostatnia edycja:
U nas tez słonko wychynęło,więc wykorzystałam i poszłyśmy na spacerek- wreszcie:))))!!!.Zaliczyłyśmy plac zabaw dla maluszków- hustawka,slizgawka i karuzela(taka,na której dziecko stoi,trzymając się poręczy).Amelce się bardzo podobało,mi mniej,bo takie kręcenie się w kółeczko to nie jest moja ulubiona rozrywka...
ALICJA ,współczuję kłótni z małżykiem...a ja myślałam,że taka zgodna z Was para.Mam nadzieję,ze czas na pogodzenie się jednak się znajdzie:***
DOBRANOCKA ,bardzo mnie zaintrygowałaś tą grą.Teraz,niestety,nie moge jej sama poszukac w necie,jakbyś mogła,to więcej info plizzzz-karciana,komputerowa,planszowa? My to gracze namiętni w różne dziwne gry,a im weselej ,tym lepiej:).
Co do wyjazdu,to spytaj gina.Fakt,że daleko,ale właśnie na dwa etapy możecie jechać,a jednak taki wypoczynek to dużo znaczy,z dala od codzienności.Jakby gin dał zielone światło,to jednak bym kombinowała z wyjazdem:).
No i nie dokończę,bo musiałam wziac Amelkę na kolana- już za długo grzeczna była,nie:/?
 
reklama
witam po przerwie
odnośnie archiwizowania zdjęć to ja ciągle się o nie boję i nie wiem gdzie je trzymać
ALICJA ja właśnie za Twoją radą korzystam z rossmana w celu wywoŁywania zdjęć i to kadrowanie samemu itd jest fajne tylko ja ciągle się zebrać nie mogę
E-LONA podziwiam za te ćwiczenia!!
o nie!!! doczytałam, że czasem masz takie głupie myśli, że chcesz stąd zniknąć, nie rób tego!!!
DORIS w domu to mi tak deszcz nie przepada, fajnie napisałaś o tych pierwszych kaloszkach ;-*
a Twój Miki jest na kolonii z kimś znajomym?
MAKUC wiadomo, że każdy ma inne upodobania, ja nie lubiłam gór, mąż mnie zabrał i teraz Zakopane to jest chyba dla mnie jedyne miejsce gdzie mogę i chcę jeździć co roku
MALA MI CO Ty opowiadasz?? ja Cię lubię i jestem pewna, że nie tylko ja!!!
a co do przyjaciółki to bez komentarza, brak słów po prostu
ROXANNKA może nie płakał z samego deszczu, ale on nie lubi tej osłonki przeciwdeszczowej. kiedyś też lubiłam bardziej morze, ale odkąd pokochałam góry to mimo iż zasadniczo jestem leniem to wolę aktywnie spędzić czas
SHEENEY tylko to nie jest unieważnienie, a stwierdzenie nieważności
a jeśli chodzi jedynie o zmianę nazwiska to nie sądzę by miało to jakieś znaczenie i w czymś pomogło
CZARODZIEJKA mądrze napisałaś o odpisywaniu
a tak sobie pomyślałam, że na forum jest w jakimś tam stopniu jak w realu, że jednych się lubi bardziej, drugich mniej
ALICJA Twój album jest tak piękny, że płakać mi się chce, że nie mam talentu
KASIS gratki zębów!
JOLI udanego wyjazdu!
a co do okresu to ja mam coraz dłuższy cykl od porodu
ANIAWA udanego wyjazdu.
tylko tej akcji z królikiem nie rozumiem, nie mogłabym zjeść

więcej nadrobić dziś nie zdołam, wybaczcie. Była dziś piękna pogoda, jest cudnie, pozdrawiam
 
Do góry