reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

OMG dziewczyny, zaraz się poryczę :wściekła/y::-:)angry:
napisałam najdłuższego megawypasionego posta w moim dotychczasowym życiu i ku... laptop mi się rozładował i wszystko znikło :-:)baffled: pierwszy raz mi się to zdarzyło!! Odpisywałam właśnie sheeney.......
 
reklama
Kasis spotaknie jest 27.08 wiesz co myślę, że z nocelgiem to nie ma problemu. Na grooponie sa teraz dwie oferty,a to hostele itp.
Oj to nie dobrze, że się nie dogadujecie mieszkając razem :-(. Ja ja bym chciała, żeby u was było dobrze. A rozmawialiście co by zrobić, żeby się nie kłócić?
Paolcia to może stwórz od nowa :-)??
 
Ostatnia edycja:
Jak dobrze,ze dziecie juz spi...chociaz juz 2 razy sie przebudzil z placzem

Paolcia dawaj jeszcze raz:tak:

Kasis 8 zebow to nie jest nic dziwnego wiec nie masz sie czym martwic.:-)Przynajmniej bedzie mial Blazejek czym gryzc;-)

Mala mi :**

Ide pomoc Tomkowi zaraz wracam
 
sheeney nie mam już siły tyle pisać :-( odpisywałam Ci o tym rozwodzie kościelnym, ale teraz doczytałam, że dziewczyny Ci odpisały dokładnie to samo co ja chciałam. Że ślub kościelny to długie i żmudne oczwkiwanie. Ciągnie się latami i potrzebni są świadkowie jak w małżeństwie było :crazy: mam znajomą co koopę czasu się starała no i w końcu dostała. Na podstawie takiej iż ojciec nie wychowywał dziecka w Bogu gdyż był niewieżący. Czy coś takiego dokładnie niepamiętam bo to już było jakiś czas temu! A właśnie tak apropo tez o Tobie pomyślałam, jak te wybuchy pokazywali! Daleko to od Was?

Elwirka to fajnie masz z mamą, że możesz małą tam na weekend zostawić! Ja Julki w życiu bym nie zostawiła bo by się zawyła! Mama nigdy jej nie kąpała ani nie usypiała, a w dodatku wątpie czy by zasnęła! A Twoja Oliwka nie płacze za Tobą?
 
Ostatnia edycja:
a ja się obraziłam na długie posty :-p i znowu potwierdza się że nikt ich nie czyta ;-)

czarodziejka,
miałam dzisiaj bardzo podobny dzień, miły i przyjemny, Ptyś bawił się dużo sam, a ja tylko dwa prania wstawiłam i zrobiłam obiadek i wsio :-)

paolcia
, nie denerwuj się, krótsze posty są zdecydowanie lepsze ;-)

kasis
, gratki zębolka dla Błażejka, ósmy no to nieźle mu idzie :-) i przykro mi z powodu nieporozumień z tatą :-(

uska, my dla teściowej na święta zrobiliśmy zdjęcie synowie+żony+dzieci i oprawiliśmy w ramke, takie duże jak obraz (nie pamiętam formatu) w fotojokerze jakoś tanio to wyszło, ale jak byśmy mieli więcej funduszy to byśmy zrobili na płótnie!


Stwierdzam, że faceci chyba się psują po narodzinach dziecka, nie wiem może tylko my mamy jakiś gorszy okres ... codziennie musimy się pokłócić wrrr....
 
Właśnie w poście, który mi zeżarło pisałam, że dostałam w nocy @ i kiepsko dziśsię czułam cały dzień, humor miałam do d... i tylko bym chciała krzyczeć na mojego małża :-D Uciekał do pracy, aż się kurzyło!! No wystarczyło, że spojrzałam na niego i agresja mi się załączała :rofl2::-D też tak macie czasami??? czy ja jestem dziwna???
 
no jak tak mówicie,że normalne to sie nie martwię:)Joli a kiedy kolejne mają wyjść?

Wiecie co tak sobie dziś pomyślałam,że tak naprawdę wśród nas sa nieliczne szczęśliwe w związkach i chyba to tak przyciągnęło nas do forum,żeby można było dzielić codzienność dnia z kimś bliskim
 
reklama
Do góry