reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

wiecie co? z tą maqcową doba to niezły trik... jakby tak funkcjonować - przy założeniu ze dzieć ma dobę 24h i przez pozostałe 6h jest ubezaktywniony;P - cud miód orzeszki!!! dospać, poczytać cuś... alem się rozmarzyła...
 
reklama
Ida dołączam się do Twoich marzeń :)

Dobranocka szkoda, że u nas nie ma takich zakupów na tel., bo mi się z domu nie chce wychodzić przez tą pogodę.

Paweł już trzecią drzemkę uskutecznia. Pewnie znów go remont u sąsiada obudzi i będzie bez humoru mój aniołek.
 
A my wyszliśmy z Julcią na spacerek i po 5 min wrotki do domu bo tak lać zaczęło! Więc trza było uśpić dziecko w domku i teraz delektuję się kawusią!
dobranocka współczuje Ci tych dolegliwości ciążowych. Ja z Julką to przez pierwsze 3 miesiące to dzień w dzień wymiotowałam....i to tylko wieczorami!! Potem mi przeszło i wróciło ok 7 miesiąca jak brzuszek mi uciskał na żołądek. Czasami było tak, że ledwo co zjadłam obiad to biegłam i cały zwracałam. A potem ryczałam, że jestem głodna :-D
doris dobrze,że z synciem wszystko się wyjaśniło i jesteś już spokojna!
Elwirka napewno jej to przejdzie. Jak tylko nauczy się przewracać sama to skończą się te histerie, zobaczysz ;-)
Roxannka ja mam 2 siostry. Jedna 11 a druga 14 lat starsze :tak: i może fakt jak ja byłam dzieciakiem to one wychodziły za mąż, ale zawsze wiedziałam, że mam siostry i mimo, że nie miałyśmy wspólnych tematów to bardzo się kochałyśmy i nawet zwykłe zapytanie jak mi w szkole idzie było fajne ;-) teraz natomiast różnica wieku się tak zatarła, że w sumie nie ma żadnej :-D razem na imprezach, razem o plotach i dzieciach! Piszę o tym bo wśród moich znajomych często słyszę, że max 3 lata różnicy musi być żeby dzieci się razem bawiły bo jak jest większa różnica to już nie jest tak fajnie! Ja się z tym nie zgadzam. Ale jakbym teraz zaszła w ciążę to też byłabym szczęśliwa ;-) 5 lat to taki optymalny termin, cobym za bardzo się nie zestarzała :-D
Alicja leje z tego zdjęcia z dupcią chomiczka :rofl2::laugh2::rofl2:
 
emiś- ja bym nie dała w tą pogodę nawet dojść do przystanku, gdybym pod nosem miała to co innego, a ja nawet nie mam osłonki dla Arka na wózek. :-( Jutro może uda się bo dzieciaki dam do mamy i jak wrócę z UP to wtedy mam i Park i Askanę pod nosem.

A ja oglądam na TVN Style o chirurgi dziecięcej, dzieciaki leżą na oiomie ciężko chore, ledwo żywe, sztucznie przytrzymywane przy życiu, rodzice chcą za wszelką cenę walczyć o ich życie, nawet za cenę wielkiego cierpienia dzieciaków, właśnie mała dziewczynka zmarła. Ja bym ją dawno odłączyła. Szkoda mi jej było. Nawet nie rosła i nie jadła, wszystko sztucznie podawali jej, ale matka chciała jeszcze żeby spróbowali jednej operacji i tak się nie powiodło.
 
Ps. Padła, ale jeszcze kwilia przez sen i musiałam przutylać i głaskać po główce :-( i kto mi powie co jej dolega?
SARISKA ja tez chętnie poznam odpowiedź bo u nas to samo sie wyprawia i już mi ręce do podłogi opadaja powoli :-(

Makuc i jak się czujesz? zaczęłaś trzeźwo myśleć? I chciałam powiedzieć, że z tą 30 to przegiełaś ;-)
wypiłam druga kawę plus kappuccino i daje radę :))) a ta doba to taka specjalistyczna - MAQCOWA.

Makuc, długą masz dobę :-)
szkoda, że tylko w marzeniach ;-)

wiecie co? z tą maqcową doba to niezły trik... jakby tak funkcjonować - przy założeniu ze dzieć ma dobę 24h i przez pozostałe 6h jest ubezaktywniony;P - cud miód orzeszki!!! dospać, poczytać cuś... alem się rozmarzyła...
IDA na prezydenta dosłownie! :D

EMIŚ, KROMA = dwa szalone napaleńce:)) może jutro Wam sie uda Waszą chciewajkę zaspokoić? :*
ALICJA a Panowie robotnicy zaczepiaja i w okna kukaja rozumiem? brrr... we jakiegos zakalca upiecz i w nich rzuć przy pierwszej lepszej okazji. Albo cyjanku dodaj i z uśmiechem na ustach zaproponuj kawałek;)
ROXI u Was "aa aaaa a" a u nas "yyy y yyyy y y' i tak w kółko.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry