reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

MAKUC ja wiem czy to raczkowanie??? wlasnie na podlodze lezy i jakies dziwne ruchy wykonuje....nie posuwa sie do przodu, podnosi na na sztywnych rekach, zadziera noge do gory.... gada przy tym i spiewa aaaaaa... a za kotem jakby mogla to by leciala biegiem.... a co do sposobu z patelnia- dziala:))))))
 
reklama
stem;)
roxi, poligon mam i ja:cool2:
co do zasypiania szkrabicy mojej to zaśniecie bez miauczenia przed to jest święto lasu po prostu:dry:po mnie to ona tego nie ma:cool:ja jak widzę poduszkę to tylko zielone światło mi dać i już mnie w świecie przytomnych nie uwidzicie:-p
sariska, wow!!!!!!!! na przyszłe wakacje??? ja pierdziu, ja nie wiem czy znajdę w sobie kiedykolwiek tyle odwagi... no ale jak się takie skarby jak Zuzek rodzi to można działać z następnymi:-D
Ala, akcja z ciapciem mnie rozbroiła:-Da skoro biszkopt ci wyszedł tzn że masz dobrą rękę do ciachów... mi nawet ten z przepisu e-lony nie wyszedł... jak jeszcze ten sariskowy mi nie wyjdzie to się poddam i jak do tej pory będę wspomagać okoliczne sklepy kupując biszkopty gotowe:-p
dobranocka, a tobie to może jakieś ciężarki w tyłeczku zamontować żeby cię tak do sprzętów gospodarstwa domowego nie ciungło, co?;-)jak się czujesz?
dorisku, u nas już któryś wieczór z kolei jak młoda z 260ml wciąga łaskawie z 50ml max... i śpi do 1-2, więc i tak nieźle!!! bo tak samo się budzi nawet jak całą flachę wciągnie po kąpieli:cool:a ty podejrzewasz może zębole jako winowajców tego strajku?:confused:
a tosty puchatkowe to ja już od dawna mam w swoim zeszycie kulinarnym;-)tylko nie wiedziałam ze tak mają na imię:cool2::-p;-)ja jajeczko jeszcze solę i pieprzę:tak:
elwirka ja nie w temacie, ale faktycznie taka sytuacja że musicie "pupy im lizać" bo coś tam od nich zależy to nie do pozazdroszczenia... nie wiem czy umiałabym zagryźć zęby i się uśmiechać w takiej sytuacji...
mała mi, jak to G. będzie miał co 2 tydzień nocki??? w sensie że cały tydzień nocka za nocką czy jak???a co do cierpliwości to chyba jakiś wampir energetyczny wśród bb-mam szaleje i nam ją wyżera, bo sama nie jesteś:cool:
czarodziejka, a ja ci zazdroszczę tego usypiania na rękach - wiem, debilka ze mnie... ale Misia kategorycznie odmawia przytulania o usypianiu na rękach mogę zpomnieć totalnie!!! jak nie zaśnie z butlą w paszczy to tylko bujak da radę...
maqc, no to ciekawe co tam zaraz doczytam o wiZycie D.:cool2:doczytałam: WOW!!!!!!:))))))) nonono:-D:cool2:;-)
a co do kolonii, js nigdy nie byłam... tylko jakieś tam 2-3dniowe wypady z klasą na koniec roku...:-(

nie wiem kiedy was nadrobię chociażby "niechlujnie przelatując" więc ponarzekam w tym miejscu:
kto do jasnej anielki obiecywał na przełomie zimy syberyjskiej i wiosny schlapionej że lato będzie piękne, ciepłe i suche?!?!?!?!?!?!?! jaja urwę za narobienie mi nadziei!!!!!!!! za oknem mam jakoś powódź normalnie!!!!!!!!! dzieć marudny a na spacer ni chu chu wyjść nie będzie jak:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


cass, suuuuuuuuuper wieści!!!!!!!!!!!!!!!!!! oby tak dalej!!!!!!!!! zdj Majutka poprosimy:-):-):-)

monimoni, to u mnie tak samo z tym pifffkiem. ale śmy się wyłamały:-D:-D:-D

emiś, zdj butów zapodane??? mówisz że A w końcu "otrzeźwiał" - no to się chwali:-):-):-)ejjjjjjj, śliczne te buci!!! a na tego sprzedawcę jeszcze nie udało mi się trafić, więc dzięki za namiar:cool2:jakbyś na coś polowała to spoko, ja ci nie zgrażam bo w porównaniu do Twoich stópek to jamam kopyta:-D
margie, gratki postępów małego uparciuszka!!!

kolczyk w pęku to było zawsze moje marzenie... ale teraz na moich rozlazłych mięśniach to by wyglądało delikatnie mówiąc tragikomicznie...buuu:cool:

kania, pytałaś wczoraj jak nocka nam minęła; a więc tak ło: mleczko o 1:30 a potem o 6 rano i spałyśmy do 8ej!!!!! tzn. ja bo młoda dała mi jeszcze kawkę zrobić i dopiero sie obudziła:-D:-D:-Dwięc ja wczoraj mogłam śmiało powiedzieć "jestem wyspana":-)ale to było wczoraj.... a dzisiaj ta pogoda mnie tak dobija że cały dzień bym najchętniej przespałą...
uno momento, kto już przeszedł na mleko 3 i dlaczemu?????? ja byłam pewna że to po roczku (na bebiko jesteśmy):confused::confused::confused:

mała mi, epidemia fryzjerska na bb ostatnio widzę:) pochwal się fryzkiem jutro:) ja też już muszę kolorek odświeżyć...
rysia, :*** będzie dobrze!!!musi!!!

dobra na razie tyle, cdn:-)
 
DZIULKA u nas tak sie wlaśnie nauka raczkowania zaczynała:)))
IDA zażalenie na panująca tego lata niepogode tez składam. Głośno i z przytupem. Bo tak byc nie może. Albo skwar taki, że na dworze sie upiec można albo zlewa-ulewa i max. 15C [u nas dzisiaj ta druga opcja. Wczoraj natomiast 32C i ukrop] :wściekła/y: i weź tu z miauczacym dzieciem w doma siedź. Chyba zapas mydła zakupic musze cobym sie czym ciachac miała.
 
Ostatnia edycja:
makuc, kroma, mona, kania, elwirka, doris, czarodziejka, e-lona i wszystkie zaspane mamusie, współczuje okropnej nocki!

Ja musze przyznać że troszke się wyspałam :sorry: szału nie ma bo jakoś przed 6 Ptysiek się obudził i dosyć głośno dyskutował na jakiś ciekawy temat z pluszakami :dry: ale nocnych pobudek nie było, przynajmniej ich nie zarejestrowałam :rolleyes2: jeszcze małża musze spytać bo on ostatnio czujniejszy niż ja ;-)
chyba pierwszy raz mój niuniek nie kontaktował się telepatycznie z waszymi dzieciaczkam :-) chyba mu się odbiornik popsuł, albo częstotliwość zmienił :-D

doris,
ty nie jesteś stara, to twój syn jest duży ;-)a ty jesteś młodą mamusią :tak:
co do alkoholu to się zgadzam w % :-D tzn w 100% ;-)

ulisia,
to sporo się u ciebie dzieje, super że tak się wszystko układa, gratki dla siostry no i nie zaniedbuj nas :-)

a tak mi się jeszcze przypomniało, emiś pamiętasz jak ci @ podesłałam w prezencie ? to nie chciałabym się upominać, ale jakbys mogła mi ja na kilka dni pożyczyć to bede wdzięczna :sorry:bo wczoraj powinnam dostać, a tu ni widu ni słychu :no:


Patryk właśnie krzyczy na telewizor bo zamiast obrazu jest sam dźwięk i nie wie co się dzieje :eek::laugh2::oo:
 
Ostatnia edycja:
Patryk właśnie krzyczy na telewizor bo zamiast obrazu jest sam dźwięk i nie wie co się dzieje :eek::laugh2::oo:

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::happy:

zabierz dziecku obraz z TV, zostaw dźwiek i awantura gwarantowana :cool2:
u nas alarm jest uskuteczniany w momencie kiedy Alutkowa nuta leci a ja:
- zasłonię
- przełączę
- zaczne coś mówić [o zgorozo :rolleyes2:]
- próbuje jedzenie przemycić [korzystając z otwartej z podniecenia paszczy]

:wink:
 
dziewczyny ale jestem wkur***ona!!!!!!!1:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Kupilam na allegro te szelki co kiedyś pisalam dla Dorianka i jeszcze słuchawki od tego samego sprzedawcy. Poniewaz nie śpieszylo mi sie to oplacilam przesylkę ekonomiczną. I do dzis nie dostalam ani jednej ani drugiej przesylki. napisal ,ze zostaly wyslane 5-tego i 7-mego lipca i doopa. napisalam ,ze w takim razie chce zwrotu kasy , a on mi na to ,ze tego typu przesylki są nierejestrowane i nie ubezpieczone i mam przedstawic dowód ,ze ich nie otrzymalam!!!! Noż k***wa! Wysmarowalam mu komentarz (pewnie ze wzajemnością) , ale co ja mogę jeszcze zrobić? Normalnie złodziej. Skoro tego typu przesyłka to przesylka "widmo" to po co taką opcję daje ???? Normalnie dałam sie okraść.
 
No to jednak dzieciaki sie chyba zmowily,po wczorajszej nocce przespanej bez budzenia do 5,dzisiejsze byla znacznie mniej fajna:confused2::shocked2:.ale znosze to dzielnie bo ten usmiech mnie powala...



Rysia sloneczko Ty to ostatnio masz tyle przykrych doswiadczen..Trzymaj sie cieplutko i nie trac nadziei:*

Dziulka ja tez ostatni mialam ookres przez tydzien ale moze dlatego ,ze w ubieglym miesiacu nie bylo go wcale:confused2:

Sariska tak w ogole to Ty to spotkaniowa weteranka jestes z tyloma dziewczynami sie juz widzialas;-).Moze my bedziemy w Gdansku gdzies od 10 sierpnia ,chociaz jeszcze nic nie jeste ustalone a pomysly codziennie mamy nowe

Odpowiadajac jeszcze na pytanie Doriska to lecimy na Majorke za 11 dni!!:-) a pozniej mamy jeszcze 2 tygodnie i gdzies trzeba jechac

Happybeti moze Maksio stwierdzil,ze nie bedzie Ci dawal znaku bo sam sobie pokoj posprzata??;-):-D

Kania gratulacje dla Oliwki za zabka!!

Dorisku nie martw sie ,pewnei Mikolaj juz sie zaklimatyzowal i baluje z kolegami a o telefonie pewnie zapomi do konca kolonii.(Wiem bo moj brat ma zawsze do samo jak jest na obozie i dzwonil tdopiero jak mu sie kasa konczyla:-D).Ale skoro nie zwaraca uwagi na tel to znaczy,ze mu tam dobrze:-).
P.S Mikolaj ma urodziny dzisiaj? Wszystkiego najlepszego dla Niego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Makuc no to niezla nocke mieliscie

Roxanka hmm...Co takiego sie dzieje w nocy,ze wstajesz w lepszym humorze niz sie kladziesz..;-) ktos cie zaczepia czy masz boskie sny??:-D

Czrodziejka oj nieladnie palic ,nieladnie:no::no:


Wlasnie gotuje kompocik dla Tomusia bo wczoraj poszlam ukrasc troche(no z kilogram wyszlo:zawstydzona/y::-D) porzeczek:zawstydzona/y:
Obok na przedszkolu rosna a ze dzieci nie ma bo maja wakacje to przeciez zmarnuja sie nie;-)Czarne,biale,czerwone ....

Dokoncze pozniej bo ktos mi wisi na szyi...
A niestety w sklepach takich rzeczy to tu nie ma
 
DORIS :wściekła/y: nie zdziwiłoby mnie gdyby te przesyłki nigdy tak na prawde nie zostały wysłane. Ty kasę wpłacasz, sprzedawca pseudo nadaje paczkę a potem ma argment, że " tego typu przesylki są nierejestrowane i nie ubezpieczone i trzeba przedstawic dowód ,ze sie ich nie otrzymalo". Ty dowodu nie masz [no bo jak to udowodnić?], a on ma i pieniądze i towar. brr... współczuję :/ może spróbuj do allegro napisac jak sytuacja wygląda? oni powinni cos zdzialać.

SHEENEY Majorka? zazdroszczę... poza tym no, no, no "kradziejko" jedna ;-) no ale skoro miałyby się zmarnowac i zgnic to sie wybacza. O!:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kania, u wszystkich już prawie ząb za zabkiem a u nas tylko marudzenie "oddziąsłowe"... ale mimo że gul mi skacze to gratki kolejnego zębolka:-):-):-)a co do bliskich spotkań z "przyjacielem wielkie białe ucho" to ja miałam też jakieś przeboje po wtorkowym obiadku (gulasz zrobiłam)... tak mnie muliło że heeeeeeeej......
dorisku, a ja solidarnie z mężem wczoraj stwierdziłam ze lepiej sie wysypiamy jak w nocy są pobudki:rofl2:serio!!! jeszcze dojdzie do tego że będziemy się bić kto karmi młodą w nocy:-D:-D:-D
oooo, widzę że dzisiaj nie tylko dorisek się nie wyśpił:szok:zmowa szkrabów jak nic:cool2:
no właśnie maqc zmowa zmowa:-D:-D:-Doby moja dzisiaj nie zdecydowała dołączyc bo M na nockę idzie a ciepliwości mam ostatnio bardzo małe pokłady:dry:
ulisia, łelkam bek:-Di jakie superanckie wieści!!!
Ala, tą "ładowarkę do komórki to ty Doriskowemu Mikusiowi podeślij:-D:-D:-D
doris, zgłoś to do Allegro, może coś zadziałają? nie byłam jeszcze w takiej sytuacji...

NADROBIŁAM!!!!!!:-D:-D:-D

To idę umyć łeb bo pewnie i tak na pokupki jakieś trza będzie tyłki ruszyć... no co za masakra za oknem:wściekła/y:
 
Do góry