reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Kania współczuje guza! Moja się dzisiaj poślizgnęła i upadła z tyłu na główkę! Nic jej nie było, nawet śladu nie miała ale i tak byłam zła na siebie, że źle ją pilnuję :-(
Hahaha mi też tą gazete przesyłają :-D i ostatnio się pytałam mojemu małżowi czy zamówił prenumeratę :rofl2: bo ja nic nie zamawiałam, a co miesiąc mam w skrzynce :-D
 
reklama
Wróciłam, kąpiel relaksująca, zdążyłam wypić lampkę wina i przestudiować gazetkę "Twój Maluszek", którą namiętnie ktoś mi zostawia w skrzynce na listy. Co do wizyty napiszę na odpowiednim wątku, poza tym miałam dziś szewski dzień, moja niunia (znów zaliczyła lot z łóżka :-((( po spaniu przekopyrtła się jeszcze nie do końca przytomna, nie zdążyłam złapać :( guz na głowie ale mniejszy niż tamta śliwa) w każdym razie to m.in. przyczyniło się do jej kiepskiego nastroju a co za tym idzie, mojego też tak więc obie miałyśmy przekichane, dobrze że tatuś mniej nerwowy.
Makuc znów nowy avek? już się gubię ale jest git.
Ika ja myślę że nasze dzieciaczki, dużo już rozumieją co się do nich mówi tzn. tak mi się wydaje ale sama wiesz najlepiej.

Mi też ktoś zostawia namiętnie gazetkę "Twój maluszek" za darmo i nawet jestem zadowolona :) Mam co czytać przynajmniej :)
witam wieczornie kochane.
po pierwsze gratki dla suwaczkowych lobuziakow wczorajszych i dzisiejszych!!!
po drugie: witamy PANIA MAGISTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MONIMONI myslalam o tobie wczoraj !

po trzecie dzieki wielkie zaa zyczenia dla mojego mena
po 4, dzieki MAKUC za przekazanie wiadomosci:))) a wam za gratki. moze niejasno sprecyzowalam: to co w poniedzialek pisalam to bylo o prace ale wynikow jeszcze nie ma chociaz wiem ze pewnie brudnopisu nikt nie wezmie pod uwage :((( a to co wczoraj to test kompetencji zawodowych. poniewaz w moim zywocie duzo zajmowalam sie sekretariatem i kadrami ,musialam to zrobic bo jak sie okazuje -wbija sie to w cv!!!! ponad 6 lat nie pracowalam "sekretariacko" tylko w handlu wiec musieli mnie przetrzepac czy rzeczywiscie jakis pracodawca moze mi zaufac. mialam 30 cwiczen z excela ktorego ostatni raz uzywalam chyba w 2003 roku , potem 30 cwiczen z worda, potem test z gramatyki i ortografii 30 pytan, potem test na szybkosc pisania na kompie i na koniec musialam poprawic na kompie i zaprezentowac tekst -list oficjalny wylapujac bledy wszelkiego rodzaju itp. mialam mozgownice doslownie wyprana jak stamtad wyszlam. najlepiej poszla mi gramatyka i ortografia (coz sie dziwic jak zem belfer z wyksztalcenia...) i word , i pisanie na kompie i ten list. najgorzej poszedl excel i to jeszcze przez wlasna glupote bo zamiast nacisnac cos tam to ja nacisnelam:natepne cwiczenie. blondas ze mnie.

poza tym wczoraj jak mowilam zrobilam suprajsa malzowi. moja mama przydreptala do nas. oprocz ciuszkow dalam mu kase i moja mama tez to samo-ciuszek i kasa. niczego nie podejrzewal. pod wieczor w momencie teoretycznej kapieli Leane powiedzialam malzowi ze jade do mieszkania mamy bo zapomniala cos z domu zabrac do nas. a w praktyce pojechalam po pizze ktora zamowilam w poludnie.weszlam do domu. maz akurat wisial na telefonie wiec przemycilam pizze do pokoju naszego. jak skonczyl gadac to z mama wyjelysmy prezenty. w szoku byl:)))) i po chwili pizze jako zalcznik;)))))))))))))))))))))))) caly wieczor maz pod wielkim wrazeniem z tej niespodzianki. no i przy okazji doslownie sie opilam....wieczor skonczyl sie dziko i namietnie:))) "po" wszystkim, maz stwierdzil ze bokserki sie skurczyly w praniu i mu jajka wychodza przez nogawki!:))))))))))) prawie sie zlalam!!!! patrze co on robi a on zdejmuje gacie i jeeeebbb!!!! przez okno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! porypany ten moj czasami:)))))))))) do lez sie smialam!!!:))) dzisiaj rano mi mniej do smiechu bylo bo jeszcze o 10h mialam w czubie....
dzis rano maz dostal pozwolenie na wyjazd na caly dzien na ryby. cieszyl sie jak wariat:)))

no i uwaga bo teraz najwazniejsza rzecz:))))))))))))))))))))

w momencie jak rano sie szykowalam na spacerek z Leane to mala siedziala na wersalce w salonie a ja poszlam szukac jej ubranek. nagle mala podnosi glowe znad zabawek patrzy na mnie i glosno i wyraznie:

MAMA !!!!!!!

normalnie z wrazenie zaczelam sie trzasc:))))))))))))))))) nie zapomne tego nigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))


no to zem sie napisala.

Dziękuję Dziuluś!

P.S. Tak o tej pracy Wam mówiłam, bo jest to praca, którą chciałabym wykonywać. Jest na 2 miejscu zawodem, który chciałabym wykonywać. Na 1 jest ofkors szkoła podstawowa ;]
 
Makuc wierzę że szukasz czegoś odpowiedniego dla siebie i mam nadzieję że znajdziesz.
Mam również nadzieję, że jutrzejszy dzień dla Nas też będzie lepszy.
U Nas też za oknem pucuje :-( ręce mi już opadają z tego deszczu, pranie 3 dni mi schło aż w końcu wniosłam spowrotem do mieszkania bo zgnije z tego deszczu.
Dziulka pewnie trzeźwieje oooo jest gratuluję u córci słowa "mama" domyślam się że pękasz z dumy :-) fajnie że niespodzianka się udała dla małża a z tymi gaciami to nieźle dał, zbierał rano z ulicy?
Alicji sto lat nie było, Idy też a Sariska pewnie się pojawi z Rysią jak my spać pójdziemy.
Roxannka moja to się z Patrykiem i Alutkiem umawia, wiem wiem że żarcik z tą pracą ale dla wyjaśnienia napisałam, a co do wizyty to napisałam na innym wątku.
Monimoni na jaki temat pisałaś pracę??? ciężko było się obronić czy jak w większości czysta formalność?
 
Ostatnia edycja:
emiś, co do Idy to wiem tylko że wczoraj się Wareczką raczyła więc myśle że wieczór miała udany, ale też czekam na jakieś relacje ;-)

makuc
, a mi się ten avatarek nie podoba :no: taki mroczny jakiś i mi nie pasuje do cie :sorry2:

dziulka, super że te piękne słowo usłyszałaś :tak: ja też dzisiaj miałam tę przyjemność, tylko u mnie to był krzyk rozpaczy podczas płaczu na podłodze moje dziecie wydobyło z siebie "mamamama" jak z karabinu maszynowego :-D;-)
 
Kania - obronić się nie było trudno, ale stres był bo to jednak trzeba się wysłowić przed komisją :) Tematem pracy było "Badanie poziomu twórczości wśród studentów"
 
Roxannka - ika z "moich rejonów",dlatego miałyśmy żar z nieba:-). A z tymi ciuszkami,to mi się udało. Chociaż jeszcze trochę mi zostanie,może sprzedam na tablica.pl:-)
Dziulka super,że niespodzianka się udała:tak:. No i gratki dla Leane i ciebie! Słowo-mama-ważna rzecz


"Twojego ma;luszka" też dostaję,zastanawiam się tylko,jak długo jeszcze...
Za ciuszki sprzedane sąsiadce dostanę 120 zł! I sasiadka nawet nie mówila,że za dużo. Jupiiii. Muszę teraz znaleźć jakąś zabawkę dla Franka!

A mi sie avatar makuc bardziej kojarzy z baaardzo tajemnicza kobietą(bo taką troszkę jesteś makucku:tak:)
 
Ostatnia edycja:
emiliab, to ja się chyba do was przeprowadze bo u was to jakieś tropiki w porównaniu z resztą kraju ;-) kroma się opaliła, ty na upały narzekasz :shocked2: podeślijcie troszke tego słonka :cool2:
a za ciuszki ładną kaske zgarniesz, ja też się zbieram do sprzedaży ale ciągle coś i póki co leży wszystko i czeka na lepsze czasy ;-) w sumie gdybym miała gdzie trzymać to wszystko to by sobie na drugą dzidzie poczekało :-p

kania,
ucałuj Oliwcie od cioci, bidulka guza sobie nabiła :-( a ja lece na wątki coby sprawdzić co u was na wizycie wyjszło :tak:

dziulka, ubawiło mnie wyrzucenie gatek przez okno :-D widze, że twój małż równie szalony jak ty hehe :rofl2:
 
ROXI ja dzisiaj cicho-szpieg jestem i weny w nowych avatarach szukam :laugh2: a tak serio to siły na uruchomienie szarych komorek nie mam. Nocki mamy masakryczne [także witaj wklubie wyspanych inaczej] w dzien przez ta pogode dzieje się podobnie i tylko łeee i łeeee słyszę, więc ledwo funkcjonuję. a wizytacja mamy dobrze, dziękuję :rofl2::happy2::laugh2: tylko oczywiśnie nie obyło się bez mojego upominania, gdyż ciągle mi Alicję stawiać chciała i mojego sprzeciwu nie uznawała :crazy: no ale to sie wytnie. Dodatkowa para rak w takie marudne dni jest zbawieniem dosłownie.
* jak znajdziesz mi jakis radosno-odpowienioharakterny avek to zapodaj ;-):tak::laugh2::happy::rofl2:
EMIŚ ja nawet w "realu" bardzo tajemnicza/ skryta jestem i w sumie dzial "o mnie' tylko nieliczne osoby ogarniają a reszta wie tylko tyle ile musi ;-) 120 zł? no, no ładnie, ladnie:) teraz bedziesz mogła Frankowi za to coś fajnego zakupic. Takie interesy sa najlepsze!

odnośnie tej gazety o ktorej piszecie to może oni jakoś losowo ludkom bezpłatną prenumerate zapewniają?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ale mnie giry bolą

monimoni- ciekawy temat i co twórczy są chociaż?
Dziulka- super, może i ja się w końcu doczekam, a M musiał mieć minę, to mu zrobiliście niespodziankę.
Roxanka- wychodzi na to, że zdrów jest.
Emilia- to ładnie się obłowiłaś, ja mam wszystkie ciuchy po Olce i po Arku i nie wiem na co czekają ?
Kania- pociesze cię Prognoza sezonowa | TwojaPogoda.pl

Makuc-Zobacz załącznik 370035 dla ciebie avatarek :)

Zobacz załącznik 370036
 
Ostatnia edycja:
Do góry