reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Hej!
Na początek zacznę od gratulacji.
Dziulka no widzisz, że się udało. Trzeba wierzyć w siebie. GRATULUjĘ!
Rysia, Emilia suwaczkowe gratki dla Waszych chłopaków.
Dobranocka gratki Justysi opanowania nowych umiejętności.
Kasis, Dobranocka fajnie, że już znowu z nami jesteście.
Kasis zdrówka dla Błażejka. Mam nadzieję, że nic poważnego mu nie dolega.
Aniawa trzymam kciuki, żeby serduszko Wojtusia samo się naprawiło.

Co do kotletów w niedzielę to widzę, że o tradycję nie dbacie. :-D Przecież w każdym Polskim domu w niedziele obowiązkowo na obiad musi być rosół, kotlety (najlepiej schaboszczaki), ziemniaki i kapusta kiszona bądź mizeria. :rofl2:

Nie wiem czy widziałyście promocję na mleko NAN w Polo Market, ale opłaca się kupić. Wczoraj mój mąż zadzwonił do kolegi z pracy, żeby kupił 5 opakowań NAN 2, a mnie przy szykowaniu butli na noc olśniło, że przecież za chwilę będzie trzeba Lauruście zmienić mleko z NAN 2 na NAN 3. A w ogóle to w biedronie NAN znowu zdrożało. Ciekawe czy ceny innych mlek też poszły w górę.
 
reklama
Natolin u mnie na pewno to kobieta tłucze te kotlety. Niedawno mąż jechał z nimi do domu windą i trzymał w ręku frytki z biedronki. Sąsiadka do mojego męża: "A co to,frytki dzisiaj na obiad?". Mąż,że tak,lubimy czasem sobie zjeść frytki. Na to ona do swojego męża:" Widzisz,a ja ci muszę co niedziela robić kotlety..."

Dobranocka gratki dla Justysi:tak:. Tęskniłam:*Aha,nie wiem,czy ci Dziulka pisała(bo ona to nie zawsze czyta wszystkie posty;-)),a ty byłaś zainteresowana. @ przyszła 1 lipca.

Dziulka zapomniałam. Gratuluję!
Ika no przecież ty jesteś ode mnie rzut,no dwa rzuty beretem:tak:.

Franek zasnął o 7 ispał do 8.30:szok:. Zjadł kanapkę z wędlinką i teraz mnie męczy.

Buziole.

P.S. Dobranocka,a gdzie dokladnie byliście?
 
Z niewyspania nie jestem w stanie czytac ze zrozumieniem.Junior zrobil sobie pobudke przed 4 takze happybetinie jestes sama;-) i przez ponad godzine na przemian albo plakal albo sie darl:baffled:.Nie wiem jak przezyje dzisiejszy dzien bo kawa mi juz nie pomoze...

Kania kochana Ty faktycznie zawsze czytasz ze zrozumieniem i kazdemu ladnie odpiszesz.Chyba oszukujesz nas ,ze pracujesz ;-):-D:laugh2::-p

Kasis ja tez o Ciebie ptalam.Jak tam z tata??

Doris u nas w wiekszosci plaze kamieniste i nie jest tak zle jak myslalam z malym dzieckiem.Gorzej bylo na piaskowej bo troche zjadl i raz upadl twarza w piach:-D

Gratulacja dla Miloszka i Frania z okazji "juz za 3 miesiace roczku";-)

A my wczoraj sie wkurzylismy z Tomkeim na jego rodzine i stwierdzilismy,ze razcej nie bediemy do nich jechac jak bedziemy w Pl.Wyobrazcie sobie,ze oni nie chca do na przyjechac.Tyle razy Tomek ich zaprasza,prosi,nawet powiedzial wprost,ze to wstyd,ze jeszcze wnuczka nie widzieli..Ostatnio nawet bratu proponowal,ze zaplaci mu za bilety i jeszcze pomoze znalezc jakas prace ,zeby sobie troche zarobil bo od dwoch lat narzeka(a koles ma 26 lat dopier) jak to jest mu ciezko i tez d...a!!Tylko szukaja wymowek ,zeby do nas nie przyjechac.I wez tu badz madry i zrozum.Wczoraj Tomek gadal z mama i powiedzial jej co mysli.I oni nawet nie widza problemu,ze rodzina,ze trzeba sie wspierac,ze nic nie jest wazniejsze,ze ten maly czlowiek nie bedzie wiedzial kto to babcia czy wujek..No masakra.:baffled:Tomek stwierdzil,ze wiecej nie bedzie sie staral ani proponowal nikomu nicego bo skoro oni nie chca to jaki sens
 
Witam się z rana!
Pijem sobiem kafkem :tak: a Julinka śpi! Pospałyśmy dzisiaj do 6:30 :-) Julce wyskoczyły jakieś krostki na buzince, a ja panikuje że to od zębów :szok: wszystko już na te zęby zganiam! :sorry2:

Gratulacje suwaczkowe dla Miłoszka i Franka oraz ich mamusiek :tak:

emiliab super, że Franek jednak pospał do rana :tak:
dorisday no to gościu kulturka widzę! Może dlatego, że jednak mieszka sam, a w grupie to oni dopiero potrafią pokazać jak się bawi młodzież :-D
dziulka Gratulacje!! Panikara jesteś i tyle!!!;-) ale nie martw się ja też :tak:
Kasis zdrówka dla Błażejka, oby to nie była astma! Mój siostrzeniec też miał od małego i musiał dużo inhalatorów używać, a z czasem coraz mniej i teraz ma 16 lat i czuje się super i nic już nie używa! :tak: także głowa do góry!
happybeti oj joj joj to Ci talibka pobudkę w środku nocy strzeliła! Nie zazdraszczam ;-)
kania trzymam kciuki za wizytę!
dobranocka Gratulacje dla Justynki! I pokaż brzuszek :tak:
natolin to dobrze, że młody nie je piachu, już widzę moją w tym piasku to by się kulała :-)
E-lona no ja niestety nie podtrzymuję naszych polskich tradycji :zawstydzona/y::-D
sheeney przykre, to co piszesz! Nie rozumiem! Tymbardziej, że opłacilibyście wszystko! Wstyd :angry:
 
Mamaagusi robić chlebek? Sama robisz? Jakiś czas temu zastanawiałam się nad zakupem maszynki do pieczenia chleba, ale jakos odpuściłam.
ano tak jak emiliab napisała jest to chlebek dukanowski:-)

u nas makabra. mój dziadek na serce w szpitalu, męża dziadek też w szpitalu i go olewają bo spisany na straty z rakiem, do tego inna fatalna sprawa, więc ciężko myśleć i trzeba całą rodzinę na duchu podtrzymywać
przykro mi bardzo z twojej sytuacji. trzymaj się dzielnie. a w Polsce niestety tak jest. nam na zajęciach z chirurgii mówili właśnie, że lekarze mają nakaz "olewania" starszych osób bo później muszą się tłumaczyć dlaczego ratowali kogoś w podeszłym wieku a nie kogoś młodego...

Bry wieczór, moja dziecinka padła przed 21 przy butli, wykąpałam się i teraz nadrabiam Wasze wypocinki a nazbierało się już około 4 stron..., jestem dziś jakaś podminowana ale to chyba przed jutrzejszą wizytą u dermatologa z Oliwią :-((( ma wysypaną buzię i nie wiem od czego :( martwi mnie to bo już tyle rzeczy je, że teraz będzie ciężko problem wyeliminować.
no to daj znać jak u dermatologa. biedna kruszynka z tą wysypką ale może się uda w miarę szybko ustalić co to.

mamaagusi ty na diecie jesteś. Czyżby dukanowski chlebek pieczesz?
ano właśnie dukanowski:-)

cześć kochane:)
Nie wiem czy ktos zauwazyl brak mojej obecności.
Popsuł mi sie laptop i dopiero dziś kupiłam nowego ,ale maluszka.
U nas doszly kolejne ząbki wiéc mamy juz 6:)))a poza tym Blazejek choruje, jutro napisze wiecej.
jejku 6 zębów. a u nas nic. ja też chce już ząbki!!! podzielcie się z nami:-D no i zdrówka dla Błażejka!!!!!!!!!

dobranocka nie uwierzysz ale właśnie miałam dziś zapytać czy ktoś ma jakieś wieści co u ciebie a tu proszę:-)
Oczywiście wszystkiego naaaajlepszego dla dzisiaj świętujących chłopców i ich mamuś

Agusiek ma drzemkę a ja odpoczywam. normalnie od wczoraj mnie tak potwornie boli szyja, że obracam ledwo głową. nie wiem mam nadzieję, ze szybko minie. już tak czasem miałam i mijało po paru dniach ale nie tak mocno chyba. już nawet nie pamietam. strasznie boli.
Doris a ja czekam na paszport dla małej miesiąc bo u nas tylko się czeka na biometryczny a na tymczasowy tydzień. tak nam powiedzieli. no więc czekamy. no nie Aga chyba wstała. poczekam może jeszcze zaśnie na trochę
 
sheeney ja pierd** co za ludzi. Kochana dawać i jeszcze prosic to zdecydowanie za dużo. Niech się wypchają. Wierze ,ze i Tobie i Twojemu małzowi jest przykro , bo to rodzina... no ale co zrobicie?!. Przykre to jest bardzo ,ze nie chca poznnac i pobyc z juniorkiem.
jak chcesz to ja przyjadę? hahah :-D Aha no i kiepsko ,ze dzisiejszy dzien zaczęłąs tak wczesnie.
paolcia u nas tez jakas taka kaszka na buzi u malego , ale co zrobic. Je wszystko , slini się to nie wiadomo z czego. Przejdzie mu :p

aniawa no wlasnie na biometryczny miesiąc , a na tymczasowy tydzień. A dla takich maluszków są tylko tymczasowe!
 
Bardzo Wam dziękuję za mile przywitanie i pamięć,aż milo sie robi:))))
Gratulacje dal Emis i Rysi a szczególnie dla ich pociech:))Franek Milosz sto lat:happy::))
Co do urlopu to niestety bardzo bym chciała ,ale niestety to po prostu brak kompa:((chociaż chcemy jechać na 4 dni w piątek nad morze, możecie mi polecić??najlepiej okolice Pobierowa.
Co do Taty wyjechal do znajomych nie ma juz go 3 tygodnie prawie, nawet przez telefon czasami sie klocimy wiec nie jest dobrze,to byl blad jednak z ta przeprowadzka,a najgorsze jest to,ze nie mozemy narazie myśleć o swoim kacie:((((
A co do mojego tygryska ide dzis do kontroli ,ale dalej ma charczenia niestety:((
 
reklama
Do góry