reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Mały marudzi...ale jest światełko w tunelu na bardzo miłe popołudnie.Mąż dzwonił z pracy,że po drodze zrobi sam wszystkie zakupy a jak wróci to jeszcze ugotuje obiad:szok: Ostatni raz gotował jak wróciliśmy z małym ze szpitala jak się urodził:tak: Co ciekawe,po 17.00 idzie znowu do pracy,na jakiś serwis komputerowy.Dzwoniła tez moja mama i przyjdzie,wlaśnie po 17.00 więc będę mogła odsapnąć i naładować akumulatorki za zamkniętymi drzwiami łazienki.Przynajmniej 15 minut pod prysznicem postawi mnie na nogi.chyba się odwdzięczę mężowi wieczorem za to że tak ładnie się zachował...:tak:;-)
 
reklama
Mała_mi pisałam,że robiłam wczoraj na obiad "parówki w kożuszkach"-tak się nazywa potrawa w książce kucharskiej... I natuśkę zainteresowało.
A buty to nowe chyba były,że obtarły... Oby pięta przestała boleć:*
 
czarodziejka, strzel mu focha :-D

emiliab,
ładnie brzmi "parówki w kożuszkach" może w kulinarnym przepis wrzucisz :-)

kroma,
biedny Aruś, zdrówka jeszcze raz wam życze! a ty jak się czujesz ?
 
uff padł w trakcie płaczu.
emilia- dawaj, mój M lubi takie wynalazki :)
Roxanka- ja lepiej, nafaszerowałam się Gripeksem i tylko resztki kataru mam, ale za to ciągle mam problemy z @ i od tych hormonów niedobrze mi, nic mi się nie chce, znowu idę do lekarza bo cieknie ze mnie jak z prosiaka po rzezi.
 
Roxi no pewnie byłby zachwycony :rofl2:
:tak: napewno :cool2:

emiliab
, ja nie jestem zbyt biegła w sprawach kulinarnych więc dla mnie każdy przepis jest na wagę złota ;-)

kroma
, uuu to współczuje takich przebojów z @ :-( chociaż dobrze, że przeziębienie mija. Zdrówka!


My zaraz lecimy do lekarza bo udało nam sie przyśpieszyć jedną wizyte, trzymajcie kciuki!Spróbuje zajrzeć później.
 
reklama
Do góry