reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

makuc takie grzeczne to dziecko bylo jak male bylo a teraz potwor :-D
co naszczescie moja mama przyjezdza zajmie sie troche potworem.potwor wali mi w klawiature i sie cieszy
a to u mnie odwrotnie hihi
ika,ida,roxi i dla małża dziulki wszystkiego naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepszego
małż usypia Agę, ja idę zaraz chlebek robić i proszę was nie piszcie tyle. no masakra jakaś. co wy nie macie co w domu robić? :-) gardło mnie nadal boli, katar nadal mam ale czuję że jest lepiej. no ile można przeziębionym być. dobra to ja spadam ale wróce. i chciałabym móc dzisiaj nadrobić co napiszecie od teraz więc z umiarem dziewczęta:-D
 
reklama
Mamaagusi,Roxi-no,to sie pochorowałyście..."pocieszę " Was,że mnie przeziębienie tez trzyma juz 3 tydzień...co prawda już minęło,ale wciąż katar i kaszel...ale da się wytrzymać:).
 

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ŻYCZONKA:***
Dzieć śpi więc mam chwilę dla siebie:)
doris
myślałam, że dziś w moje imieniny zrobię romantyczną kolację tymczasem mój mąż wrócił z pracy, złożył mi życzenia i wyszedł :((( nie pozostało mi nic innego jak zjeść w samotności:///
happybeti przysmak teściowej wygląda apetycznie:D
Roxannka dużo zdrówka!
Kania ja to nawet nie wywołałam ani jednego zdjęcia Werki normalnie wstyd.....zdjęcia ślubne sióstr i siostrzeńców wiszą na ścianie a swojej niuńki nie mam://
sariska ptasie mleczko mniam....od tygodnia nie karmię już piersią i teraz zaczełam wcinać słodycze, boję się, że znów przytyję:/ szkoda by było bo ładnie udało mi się zrzucić po ciąży.
mała mi mojej siostry syn też ma taką wadę jak Twój Łukaszek. Teraz ma 1,5 roku i wyniki z miesiąca na miesiąc polepszają się. 3mam kciuki żeby w Waszym przypadku też tak było:)
monimoni powodzenia jutro na obronie, 3mam kciuki!!!
onesmile ja też nic na razie z kciukiem nie robię bo i tak będzie ciumkać go i tak a przecież go nie obetne;))) w dzień jak ssie to wyciągam jej go delikatnie i wsadzam do rączki gryzaczka:)
rysia no to znów ciekawy weekend się zapowiada;))
aniawa dobrze, że nic poważnego się nie stało Wojtusiowi......teraz jest najgorętszy etap rozwoju naszych pociech i trzeba mieć oczy dookoła głowy
mamaagusi zdrówka oby choróbsko wkońcu odpuściło!!!

Ala mi teść dziś ciśnienie podniósł. Zapytał się mnie dlaczego ja Werci takie brzydkie sukienki ubieram (a bardzo ładną i kolorową sukieneczke miała) bo on czasem na spacer z nią chodzi i jego wnuczka musi pieknie wygladać przecież. Wiec mu odpowiedziałam, że sukni balowych do ogrodu nie zamierzam jej ubierać a poza tym to nie jest lalka żeby w przebieranki się bawić- ma jej być wygodnie i tyle.
 
monimoni- kciukasy, będzie dobrze ;-)
aniawa- fajnie macie na tym łonie natury, spokój, krówki, marzy mi się uciec z miasta.:-)
mamaagusi- zdrówka:-)
happy- dla ciebie też zdrówka, szczególnie że ciebie te choróbsko już 3 tyg. nawiedza:-)
ika- a teść to kto Jacykow :-)
 
Dzisiaj miałam ekspresową kąpiel. Jak tylko kropla wody spadła na mój odcisk na pięcie to poczułam że muszę szybko stamtąd wyjść. Auć. Chyba teraz żadnych butów nie założę.

monimoni w takim razie kciukasy zaciśnięte, a o której będziesz się bronić?
emilab no właśnie to nie były nowe buty, ale takie w których uwielbiałam chodzić, bo na obcasiku w sam raz na taką pogodę jaka jest teraz. Z kilka miesięcy nie miałam ich na nodze. Moje stopy chyba przyzwyczaiły się do butów typu sandały,klapki gdzie większość stopy jest goła.
Fajna nazwa tych parówek, wrzuć przepis to zobaczymy co to takiego :)
ika a to czemu mąż wyszedł i sama musisz jeść kolacje? Oj nie ładnie. Ja znając siebie to pewnie strzeliłabym FOCHA ale takiego prawdziwego a nie tego fikcyjnego heh :D
No a co do teścia to pff... dzieci to jakaś rewia mody czy co? Moja mama też lubi jak Łukaszek ma na sobie te ubrania co ona mu podarowała. Na przykład kupiła mu takie białe spodnie i szaleje za Łukaszem w nie ubrane :D
 
reklama
mała mi no na tego fikcyjnego "focha" to mój mąż zdecydowanie nie zasłużył:D
a co do ubierania małej to nie miałabym nic przeciwko gdyby dziadek choć raz kupił jakaś ładną sukienusie, niestety na taki gest z jego strony nie ma co liczyc://

No to uciekam bo mąż właśnie probuje się zrehabilitować i z winkiem wrócił więc ide się zaopiekować butelczyną czerwonego półsłodkiego winka:)))
 
Do góry