reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ja raczej tego co używałam, do twarzy nivea do wrażliwej plus peeling garniera (zielona seria), mleczko nivea, kosmetyki do makijażu jak leci
reszta wiadomo żel jakis peeling pod prysznic, oliwka Nivea, jak mi się przypomni to na uda Lirene na cellukoszmar albo brązujący też Lirene.
Więc jakoś specjalnie nie uważam bo brzuszek i boosty traktuję tylko oliwką, która jest podobno najzupełniej ok:)

Co nie zmienia faktu, że mam cały czas małe wątpliwości co do antyperspirantów, bo bez nich życia sobie nie wyobrażam, a przecież paszki boostów blisko, a taki "antek" łagodnego składu to nie ma...
 
reklama
elona ja uzywam oliwki dla niemowlat na od pas w gore, a ma mogi nivea good bye cellulite, bo jakos w ciazy mi sie uwidocznil wiec z nim walcze
 
Jeśli chodzi o balsamy i kremy to możesz używać wszystkiego co nie zawiera BHA i alkoholu... Dobrze żeby nie zawierały też parabenów (oznaczanych w składzie jako methylparaben, prophylparaben... itd...) ale o to już znacznie trudniej, bo większość kosmetyków jest konserwowana tym świństwem. Ja używam kosmetyków naturalnych lub serii babydream z Rossmana, ew. Hipp dla dzieci.
 
Ja używam balsamu Nivea Q10 i jak dla mnie rewelacja. W kwestii wstrętnej skórki pomarańczowej też mi się w ciąży uwidoczniła pełną parą i jestem między młotem a kowadłem bo i chciałabym jej czymś dopiec tak porządnie a z drugiej strony nie wiem czy tych balsamów teraz mogę używać, muszę się bardziej w temat zagłębić.
 
Ja używałam Ziajki na rozstępy, ale teraz testuję to z Rossmanna oliwkę Babydream i bałam się bo ja z reguły na oliwki mam uczulenie i żeby było śmiesznie największe od Johnsona (jak byłam mała to w Polsce ich nie było, miałam wujka w Anglii który uratował mnie bo miała skazę glutenową i przy okazji dostałam takie oliwki)...................... od dziecka mi to zostało z delikatnymi oliwkami, najlepsza tłusta Bambino:)
Inne balsamy mi się na szczęście skończyły więc nie kupuję, twarz standardowo tonik obecnie z Avonu mam do cery tłustej takie coś z zielonym napisem, krem mi został też z Avonu z tej samej serii co tonik. A w kwestii skórki to rowerek treningowy sobie aplikuje (oczywiście z lenistwa nie systematycznie) i peeling pod prysznic:)


A mnie gardło boli od wczoraj....... coś polecacie dobrego bo drapie jak ..............
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedź, a zwłaszcza Tobie Ulisia za informacje. Lolisza jak już zagłębisz się w temat to napisz czego się dowiedziałaś. Ja używam teraz dove ten niby brązujący i tak się ostatnio zaczęłam zastanawiać czy mi wolno. Krem do twarzy mi się skończył, a miałam z garniera i nie wiem czy go mogę sobie jeszcze kupić.

Fasolkaania na gardło mi pomaga tantum verde (forte) lub tymsal. Można też brać propolki, tymianek i podbiał (chyba też), no i płukać wodą z solą.

Dziewczyny znające Kraków czy koło tych Bulwarów Wiślanych są jakieś parkingi (najlepiej strzeżone)? Zastanawiam się gdzie auto zostawić jutro. Mąż wymyślił, żeby w centrum, bo tam dużo miejsc parkingowych, ale kawałek trzeba byłoby się przespacerować. Może jest coś bliżej?
 
ja do twarzy kupilam sobie ostatnio kremik Dax Cosmetics z serii dla kobiet w ciazy. ma filtr 15 i jest calkiem fajniutki. I niedrogi:) Na prawde polecam
Do ciala od poczatku stosuje oliwke Babydream, tylko na biust przestalam, bo mialam po niej wyssypke na dekolcie. Teraz oliwke uzywam na zmiane z kremem AA p/rozstepom z serii dla kobiet w ciazy. Do biustu tez ta seria. Jak brzucho zacznie intensywniej rosnac, to zakupie Galenica p/rozstępom dla kobiet w ciazy. Ponoc swietny, ale i drozszy, wiec na razie nie kupuje.
Na cellulit wklepuje kremik i serum z Tolpy, ale baardzo nieregularnie.
a za dwie godzinki mam wizyte i juz mnie stresik lapie. Trzymajcie kciuki!
 
u mnie ok
popoludniami pieknie swieci slonce tu w UK...spedzam wtedy czas z synkiem w ogrodzie..wczoraj ja pielilam a synus czyscil samochod
dostal nowy rower wiec uczy sie tez oswajac z dwukolowcem
06.gif

poza tym pracuje nad jego urodzinami...musze zaprosic mu gosci i zorganizowac u nas party i modle sie o pogode na 22 maja zeby te dzieciaki w ogordzie mogly sie bawic!!!

musze tez juz kupic mu nowe lozko...i jakis uzywany komputer bo mial dawno obiecany a na razie na nowy to mnie nie stac
41.gif
zreszta na jego zabawy i nauke uzywany komp jest w sam raz

apetyt moze nie dopisuje ale stale mam takie ssanie w zoladku ze musze co chwile cos jesc i sie wkurzam
48.gif


wizyte na usg mam dopiero 27maja wiec jeszcze 20 dni moze sie wtedy dowiem czy to facet czy babka
nie mam odczuc /przy pierwszym caly czas bylam pewna ze facet/
mam za to imie wybrane dla chlopca a dla dziewczynki kilka ale zadnego co bym naprawde chciala
21.gif


i jakos sie dni tocza...

do twrzy uzywam NIvea granatowa...lub biala soft zaleznosci od dnia
do ciala teraz uzywam oliwke Johnsons Baby
a nastawiam sie na krem na rozstepy z maslem kakaowym
Palmers Cocoa Butter Massage Stretch Mark Cream 130 ml: Amazon.co.uk: Health & Beauty

lub vichy

Vichy Anti-Stretch Mark Cream 200ml - 200ml from Chemistdirect at SHOP.COM

nie wiem bo jest tego tu tyle ze nie wiem co wybrac
 
reklama
Do góry