reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Moja gin też powiedziała, że szyjka jest długa i zamknięta, a mimo wszystko odczuwam czasem takie twardnienie brzuszka. Nie martw się, skoro byłaś badana i wszystko okej to nie ma co się zamartwiać. Mi też gin kazała odstawić folik i brać feminatal, więc jak widzisz to normalne :)

Pozdrawiam
 
reklama
sarisa u mnie podobnie , brzuch twardnieje na wieczór , ale podobnie jak u monimoni mnie również gin oznajmił , że mam bardzo długą szyjke macicy , z łożyskiem tez wszystko w porzadku takze ja sie tym nie przejmuje i myslę ,ze Ty też nie powinnas.
Czekaj cierpliwie do następnej wizyty i zobaczysz co Ci znów lekarz powie. Nie ma powodu do paniki.
:-)
 
Hej, Karen coś rzadko ostatnio zagląda... już z tydzień chyba z nami tu nie pisała, ale wszystko ok u niej??? mam nadzieję:tak:
mężuś wyprodukował obiad, w ogóle od rana biega koło mnie, bo wie że jestem na niego zła:rofl2: nie da mi spać, bo musi dostać buziaka:crazy: dobra, pewnie to spora przesada z mojej strony, w sensie że foch, ale ja już nie wiem co się dzieje... pogoda, hormony, ogólny dół bo kłopotów więcej niż pyłu wulkanicznego nad Islandią....:angry: jakby słonko wyszło to człowiek przynajmniej by doooopę ruszył na jakiś spacer albo cuś.... dżizas nawet czytać mi się nie chce, a myślałam, że w ciąży całą bilioteczkę jeszcze raz "przelecę":rofl2:
 
Kochane witajcie!!!!!!!!!!!!przepraszam ze tak dlugo nie pislam ale ten weekend byl to nie maialm jak potem chwile neta nie mialam,to burza-i sie balam wlaczyc kompa i tak zlecialo..:)
WITAM NOWE MAMUSIE I GRATULUJE!!!!!!!
u mnie wszystko wporzo widze ze romawiacie na temat monitorow.tak ja kupilam za 45zl czekam na niego bo jeszcze nie doszedl wiec nic nie moge konkretnego powiedziec ale na allego jest promocja widzialam ostatnio i nowe-nieuzywane za 69zl tez a wiec warto(jesli to cokolwiek dziala) powiem wam ze uspokoilo by mnie to jesli bym rzeczywiscie slyszala serduszko..

tak poza tym wkurzylam sie bo kupilam na allegro 3 kaftaniki(zaplacilam juz prawie 2 tygodnie temu) a paczki jak nie bylo tak nie ma..sama nie wiem czy cos kombinuja czy co :/ pozdrawiam was bardzo serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!


MONIMONI SPRAWDZ WIADOMOSCI NA PRIV:)


SMONIQ KUPILAS DETEKTOR A JAKI I ZA ILE??JAK MOGE WIEDZIEC:d
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a wracając do tematu szyjki macicy, to jakie macie oznaczenia w karcie ciąży? U mnie jest 2,5/0/0 i kompletnie nie wiem co to oznacza. Długa czy krótka czy co? Jak byłam z Laurą w ciąży to miałam 3/0/0, czyli że teraz jest krótsza? Hm... Jak to jest u Was?
 
Też mam dość tej pogody. Codziennie sprawdzam jaką zapowiadają na weekend w Krakowie, bo bardzo chciałam się na te targi wybrać, ale jak będzie ulewnie to pewnie zostanę w domu.

Jakich balsamów, kremów teraz w ciąży używacie? Nie chodzi mi tu o specyfiki zapobiegające rozstępom.

Iwcia a pisałaś maila do sprzedawcy czy wysłał już paczkę? A najlepiej zadzwoń.
 
elona tak pisalam wczoraj wysalalm 3 meila bo napisalam 2 i nikt mi nie odpisal wczoraj napisalam 3 i odpisala mi z innego meila ze ma zepsuta skrzynke i dlatego nie odpisywala i liczy na wyrozumialosc i miala sprawdzic wieczorem czy paczka zostala juz nadana i mi napisac-niesty nie odpisala-tel nie mam do niej tak w ogole chyba podanego nie bylo.nie wiem no ale nawet jesli ma skrzynke meilowa zepsuta to paczke chyba mogla nadac gdyz pieniadze na 100%doszly juz dawno.placilam wtedy nie tylko za ta paczke na allegro ale i za 4 inne i one przyszly mi w tym samym tyg a na ta jedna czekam juz 2-gi tydzien:/
 
reklama
Do góry