reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Rysia dla Miłoszka wielkie gratki (wybacz,ze spóźnione). Trzymam kciuki za zabieg
Kasia i dla Was również gratki piękna 5 u Was wczoraj była . I gratki zębolka
Alicja gratki zebolka . Edit : i drugiego też
Natus i Mila gratki dla Was, bo dzis cudna 6
Monimoni przytulam, biedny wujek. U nas tez buldog, a zębów ani widy ani slychu(choc może slychu tak, bo marudzi codziennie)
Mala gratki,ze wewnętrzny zdany i za dzisiejszy trzymam.
Dorisku :*

Ja bez humoru...................................................................... doła mam tak wielkiego, że nie umiem z niego wyjść i myślałam, że się prześpie i mi przejdzie, ale niestety dalej źle buuuuu
 
Moni,Nat :*

Myślę, że między innymi @ się do tego przyczynił. Przyjechałam do rodziców i zamiast się z nimi cieszyć to się kurczę kłóce mówię o jedna zdanie za duzo :( i chyba musze sie w jezyk ugryzc ehhhh

edit: Ali :*,Czarodziejko :*
 
Ostatnia edycja:
Hejka!


A moje dziecko odstawiło jakieś 30min. temu taką histerię, że aż sama zamknęłam się w łazience i ryczałam. Co się stało?
Wyszłam dosłownie na 20min. do sklepu, wróciłam a mała siedziała na kolanach D. i "czytała" z nim gazetę. Siadłam koło nich i stwierdziłam, że sobie ją wezmę. Posadziłam Luśkę u siebie cośtam do niej gadałam, ona się śmiała gugała itp. a nagle zrobiła podkówki i zaliczyła taki ryk jak nigdy dotąd. Jak chciałam ją chociaż dotknąć to zanosiła się niesamowicie a wystarczyło, że D. wziął ją do siebie to przestwała lamentowac tylko tak jakby narzekała. Po 10min. D. stwierdził, że mi ją da (juz uspokojoną) a ta jak tylko ją wzięłam znowyu ryk na całego (nawet się mi dotknąć nie dawała)... nie można było jej uspokoić dosłownie. Potem jak tylko mnie zobaczyła to ryczała a ja razem z nią, bo sobie wbiłam, że własne dziecko mnie nie kocha.... ech udało się ją jakimś cudem uspokoić po godzinie mniej więcej. Wykąpaliśmy Młodą a teraz śpi zminą buldoga. No i kto mi powie o co chodziło :confused: :-(

O łaaaa no rozumiem,że było Ci przykro...ale czemu tak?Nie mam pojęcia...może faktycznie jakiś zapach był dla dziecka drażniący.

Franek obraca się dopiero od wczoraj,a ja już dzisiaj mam dość jego obrotów:no:. Nie mogę go zostawić na chwilę,bo się boję,że mi spadnie z łóżka(o podłodze nie ma mowy-ryki były niesamowite). Wieczorkiem położyłam go do łóżeczka,żeby się wyciszył i pocieszył do karuzeli. Za kilka minut słyszę jakieś kwękanie. Wchodzę,a cwaniaczek już na brzuchu:tak::tak:. Normalnie szok:szok::szok::szok:.

O masz! No nie dogodzisz hehe,gratki dla Frania!:-D

[
A mamy drugiego ząbka :-)

Dziewczyny zaraziłam już męża i córkę, szpital w domu :szok:

Gratuluję ząbka i dużo zdrówka dla Was!!!!:tak:


mamaagusi - ja rónież obstawiam skok rozwojowy.Przejdzie jej za kilka dni.Przytulam i cierpliwości :-)
Dziulka u nas ząbkami indentycznie,jak u Was.Musimy czekać cierpliwie :-)
Dorisku noooo oczywiście,że ja tęskniłam :-)super,że mały przystojniak już bez śladów na buźce...podejrzałam na galerii - super facet z niego!
Rzutka miło,że jesteś :-)
kania- życzę dziś lepszego dnia,buziaki!
mała_mi super,że jazda poszła gładko i że Ci się nawet spodobało,teraz to będzie tylko lepiej i lepiej!Kciuki za egzamin!
Ida no co ty opowiadasz - nie sądzę,aby można Cię przestać lubić ;-)
Rysia - kciuki za zabieg i za Twoje nerwy.
Natolin - wszystkiego najpiękniejszego z okazji pół roczku!
monimoni mój Krzyś nie ma jeszcze ząbków,a ślini się i pcha rączki od początku lutego,już kilka razy musiałam użyć żelu na dziąsła a ząbka nadal nie ma
Alicja gratki zębola!
Sarisa co się dzieje? Przytulam!

edit: Sariska - :-**** NIe łam się kochana,każdy może mieć gorszy dzień.


Dziewczyny a o sobie napiszę później,bo już mi mały nie pozwala dokończyć,pieron jeden hehe:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Natolin gratulacje suwaczkowe!
Mila i dla Ciebie też suwaczkowe gratki!

Rysia trzymam kciuki za udany zabieg.

Mała mi kciuki za egzamin.

Sarisko, :-***

U mnie OK, dzisiaj wybieram się oddać zdjęcia za chrztu do wywołania. Bo jednak co w albumach, to w albumach - ja lubię dotknąć, opisać, a potem się zachwycać historią swojej rodzinki :)
 
Do góry