reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
no i se wszystkie poszły....
ehhhhhhhh, na was to nigdy nie można liczyć:-p
właśnie mam focha na małża bo cały dzień mu "delikatnie uświadamiam", że nie podbudowuje mnie w mojej kobiecości, CAŁY DZIEŃ, nawet teraz na allegro patrzę na sukienki i szpilki a ten pacan szuka powodów wszędzie tylko nie pod przysłowiową latarnią. a ja się zawzięłam i nie powiem mu. dałam mu czas do rana, jak będzie karmił córcie w nocy (hehe) to niech ma nad czym myśleć:cool2:

rysia, będę z wami myślami jutro!!!
 
Dzień dobry :-).Pobudka o 5,wiec szaleeeeeństwo!!!!:-D.
Rysia,ja właśnie wczoraj myslałam o tym zabiegu Waszym...Masakra....trzymam kciuki,żeby jakimś cudem to było szybko i Miłoszek zapomniałszybciutko o całej tej nieprzyjemnej sytuacji...Boże...jak ja Wam współczuję...:***.
Mała mi ,juz nieraz pokazałaś,ze ty mądra dziewczynka jesteś i te nerwy przed egzaminami to naturalne,ale zdasz,zdasz,na pewno na czwórke co najmniej:).Trzymam kciuki:).
chorowitkom zdrówka,trzymajcie sie jakoś....
Zębiastym gratuluję:)****.
Lecę zagłosowac na Zuzka i wyszpiegowac,kto dzis świętuje:).

Ha!Natolinku-Happy Birthday to Peter Pan:-).Wielkie gratki dla Was i buziolki:)***
 
Ostatnia edycja:
dziękuję! my dziś tylko z jedną pobudką ok.3:30, bo przekręcił się na brzuszek ;-) a pobudka rano o 6:45. także nie jest źle, choć wiadomo, że dla mnie to środek nocy i do min. 11 w łóżku będę leżeć
jak ja świętuję to i MILA84, a więc gratki!!!
 
U nas pobudeczka przed 6:00. Jakoś nie potrafię się wcześniej położyć i ciągle chodzę niewyspana, chociaż moje dziecko śpi :-(

Natolin gratulacje dla Piotrusia!

Mila również suwaczkowe gratki.

Rysia trzymam kciuki za zabieg.

Mała mi kciuki za egzamin zaciśnięte.
 
Ostatnia edycja:
Ja też do złotych myśli się wpisałam ;) jak za czasów podstawówki:)

Czy którejś z mam jeszcze dzieciątko nie ma zębów? Bo Lena ślini się od 2 miesięcy jak buldog a zębów jak nie widać tak nie ma.
 
MONIMONI mój też nie ma i też od daawnaa się ślini
HAPPYBETTI w ilości postów na dzień to Ty mnie nadal prześcigasz ;-)
czy ja coś przeoczyłam - gdzie jest MINIU???
 
Ostatnia edycja:
reklama
eh no ale pocieszcie mnie że Wy na początku też nie umiałyście tego na początku tak ogarnąć?:-)

Kochana ja Ci powiem że na poczatku byłam tak zamotana że Przemek co chwila mi mówił: "patrz na droge, patrz na droge :-)" no i do tego Przemek przystojny był, oj przystojny..we ogóle to powinien być zakaz przyjmowania przystojnych instruktorów! bo sie baba nie może skupić :-D

Iduś przeciez Ciebie nie da się nie lubic!

:tak:
a poza tym spokojna głowa, ja jestem gaduła, to Cie tak zakręcę że zapomnisz o tym że miałaś sie plątać :-D najważniejsze żeby sie udało spotkać, a później to już sie niczym nie martw ;-)

a ja piszę konspekty;p
na zajęcia jutrzejsze. MA jakaś pedagożka konspekt integrujący zajęcia art dla klas 4, 5 i dla liceum?

kurcze ja niestety only 1-3 podstawówki...jakbyś z tego działu miała coś do przygotowania to ja chętnie pomoge ;-)

pytałaś o Madi - więcej na zamkniętym :tak:

Dorisku :*****

Nat gratulacje suwaczkowe dla Pudzianka!

Mała mi kciukaski zaciśnięte :tak: !!

Rysia za Was kciukaski również :tak: !!

a ja mówie dzień dobry z cichego mieszkanka...małż odsypia nocke, Isia śpi...tak tu cicho, szok :-) !
 
Do góry