reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Melduje się wieczornie:-)
Szkoła odhaczona-kolejny zjazd dopiero w połowie maja,dziecie uśpione,M w pracy a ja...no właśnie ja wszamałam kolejnego snicersa. Noż kurna chętnie zgłosiłabym się na jakiś odwyk słodyczowy bo toż moje uzależnienie od słodyczy jest najwstrętniejszym nałogiem w jaki do tej pory wpadłam.Nikotynizm w moim przypadku miał większe korzyści-bo przynajmniej nie wyglądałam jak tocząca się kulka:wściekła/y::wściekła/y:
Margerrita gratuluje suwaczka:-)
Mała_mi życzę Ci by brzuch przestał boleć:-)
Frogg worek bokserski to świetna sprawa. Jednak zanim taki nabędziesz to życzę poprawy humorku i rozładowania złego nastroju w jakiś inny sposób:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dobry wieczór :-)

Dzisiejsza noc należała do przespanych hurrrrraaaaa !!! a dzień raczej do udanych i pracowitych.
W końcu umyłam okna, wyprałam firanki, posprzątałam na glanc mieszkanie, obiadu nie gotowałam bo miałam.
Od rana miałam takiego powera że szokkkk.
Mąż zabrał Oliwkę na spacer 3 h, popołudniu ze mną była a wieczorkiem byliśmy odwiedzić męża siostrę.
Teraz muszę Was nadrobić, bo mam spore zaległości - z jednego dnia ale tyle już stron od wczoraj naprodukowałyście że złapałam się za głowę ;-)

Strip cieszę się, że u Was tak łątwo idzie, widzisz wystraczyło tylko podjąć decyzję :-) super, że masz w mamie opracie :-)
A co do jedzenia mm to moja 3 x dziennie zjada ok 180 ml, dziś np. dwa razy po 180 i raz 110 ml, do tego w ciągu dnia słoik obiadku 125 ml i słoik deserku 125 ml, mleko, sok, wodę pije z butelek canpola, smoczki też, ten do kaszki jest jak dla Niej za wolny.
Ja też karmię cycem i mm, i tak co drugie karmienie się staram - raz cyc raz butla.
Dziulka to świetnie, że znalazłaś sposób by ujarzmić małą buntowniczkę :-)
Kasia33 życzę szybkiego powrotu do zdrowia Tobie i Pawełkowi.
Frogg my też zmieniliśmy już na większy rozmiar bo często się przesikała w dzień pampers sleep and play a na noc premium care one są od 7 kg do 18.
Życzę, żeby nastrój Ci się poprawił :-)
E-lona zdrówka życzę dla Was :-)
Dawidowe powodzenia w remoncie, a kojec zdaje ezgamin?
A co do pytań to ja nie pomogę, niestety.
Emilab no to super, ze sprawy chrzcin pozałatwiane, Twój Franuś to sporo wcina :-)
Rysia nocki macie superowe :-)
Monimoni gratulacje podpisania umowy !!!
Ala życzę Ci, żeby Twoje Słoneczko nie przewracało się na brzuszek w nocy i mogłabys spokojnie spać, a co do sprzątania to ja tak samo - męża na spacer z córą wyganiam a ja dostaje powera, muzyka na full i jadę z koksem heh.
Sarisa ja oczywiście też głosuję codziennie na Twoją Zuzkę.
Dobranocka moja córka sama śpi w pokoju i wytłumaczyłam mężowi, że będzie spokojniej spała i My też, nie będziemy wstawać i wybudzać jej z każdym jej kwęknięciem - stało się to, gdy skończyła 2 m-ce. Wówczas zaczęła przesypiać nam całe noce - do czasu kiedy zęby nie zaczęły jej iść.
Margerrita gratki wielkie okazji 6 -teczki.
Natolin to gdzie się przeziębił?
Nastrój dziś chyba lepszy?
Mała_mi przytulam.
 
reklama
Hmm słodycze !!!!!!!!!
Ja kiedyś mogłam wogóle nie tykać, a po ciąży mi się odmieniło i mogę jeść ile wlezie. Chyba moja oponka już na stałe zostanie jak nie zacznę ćwiczyć.
A mnie oprócz gardła jeszcze ucho zaczęło boleć no chyba się pochlastam.
Wściekła jestem bo do h&m miałam jutro się wybrać czapeczkę jakąś Pawciowi kupić a będę pewnie leżeć plackiem:-(
 
Do góry