reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

witam napredziutko:)
wiec tak, zakupy zakupy i az nerwy mialam. potem rozpakowac to. potem meza wygonilam do lidla i innego marketu bo nie kupilismy wszystkiego co potrzeba z zapasem na miesiac (zawsze tak robimy),i mlody zabral Leanderka ze soba. upal jak cholera, mloda w krotkim rekwaku i rybaczkach i lekkie buciki.jak pojechali o 16h tak wrocili przed 18.30 i mloda opalona raczki i buzie:))) w tym czasie ja i mama zapierniczalysmy po oknach i inne porzadki przy oakzji na zicherek. jak wrocili to juz zostalo myciep odloh i kurze w salonie. ale jak przyniosl zakupy to jeszcze zabral Leandra w wozku i pojechali po pieczywko. mloda byla padnieta ale zadowolona.wykapana o 19.40 dopiero. potem udalo nam sie przekonac mame zeby spala u nas tylko musialam z nia podjechac po jej osobiste rzeczy. umylsilismy sobie tzn maz i moja mama ze zrobia sobie steki wolowe krwiste i fryty. maz na dodatek kupil szampana i piwko. kuzwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zlamali moje postanowienie i diete!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dalam sie skusic!!!!!!!! tylk oze do frytek jadlam mielonego, wypilam piwo, dwa kielony wina i teraz po szampanie mam korbe:pppppp ale od jutra rozpoczynam dietke od nowa bo resultaty po 6 dniu sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! prawie 4 kilo w dol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
no a poza tym jutro rano an targ po kiecke dla Leane na chrzest:ppppppppppppppppp mam nadzieje ze kupimy:)))

poza tym moje dziecko jest przecudowne:)))) takie juz kumate ze szok. ma motylka zabawke ktora jak poruszy to spiewa pioseneczki i muzyczki leca i tak trzepala ze motylkowi urwala lepetyne. maz zabral jej to by naprawic i Leane od razu bunt bo tatus zabral zabawke!!!!!!!!!!!!! do niedawna mozna bylo jej zabierac a teraz nie dosc ze sama pokazuje wzrokowo co jej sie podoba to jeszcze tatusia zjechala ze zabral motylka. jak oddal to Leane kwiczala bo to nie ten motylek (bo tamtemu sie leb urywal:pp) . ogolnie wrocil jej apetyt i bardzo wesola jest od wczoraj poludnia,chyba moje ukaranie zadzialo:)
 
reklama
STRIP normalne ze kupka taki ma kolor. nie zdziw sie jak bedzie jak musztarda lekko zolta z grudkami. najwazniejsze ze wszystko ok i ze dziec zatolerowal mleko inne niz twoje
 
Strypid a potem ładnie sie poży................... po tym :-D

a moja mimo wagi 7300 to nosi 4. Przy 3 miała slady na nożkach a na 4 nie ma. Nic mi sie jeszcze nie wylało.

a teraz mam ciekawe zajecie siedze i wałkuje jedna piosenke z musicalu od godziny :-D Wogole cos mi sie ostanio poprzestawiało i jakos na musicale szczegolnie po francusku. A dodatkowo duzo algkierczyków spiewa a ja jakas taka nagrzana na ta nacje ech miec za meza araba (hihih tak mowiłam mamie jak miałam 12 lat). Powinnam wystapic w programie spełniamy marzenia :laugh2:
złapała mnie głupawka
 
Strip to smacznego życzę jak już będziesz mogła, tylko pamiętaj nie za łapczywie :-) co do smoczków to mi się wydaje, że nie szkodzi, że różne, a nawet to chyba dobrze. Gorzej jak dzieć wybrzydza i nie pasują mu moćki :)
 
Dzięki Dziewczyny :-) 90 centyl :-D wagowy i wzrostowy...
hehe, mój ostatnio nawet ok 97 był, zobaczymy w tym tygodniu jak teraz to wygląda :-)
STRIP mój oprócz lovi, używa też aventu, bez problemu pił też z canpola, natomiast z tt nie umiał ;-) i 2 butelki leżą nieużywane.
idę spać, martwię się o mojego skarbeczka, mam nadzieję, że rano będzie się lepiej czuł.
 
hej dziewczynki
ja mam skok rozwojowy (ja, nie Miśka), jak mi przejdzie to naskrobię coś więcej. doła mam jak jasna cholera, ale co tam, życie. prdolić to.
chorym zdrówka
smutnym tulaski
wszystkim buziale i spokojnej nocy
 
IDUŚ dobrze, że kompa jeszcze nie zamknęłam... przytulam!!!!!!!! :-********* jakiś konkretny powód doła??? przechodziłam to ostatnio, więc i Tobie życzę byś się podniosła
 
hej kochane widze, ze mlodemu nie robi roznicy co pije w nocy. ale pobudki co 2 h dalej. chociaz lepsze to niz co pol h;-) ok 22 wytrabil mm 150. pozniej mojego 110 ok polnocy i teraz niedawo 70 mm. to jego glupie przywyczajenie. duzo nie wypije ale pocimkac musi jak z cycem. wiec daje na zmiane z moim w nocy tez co by brzuszek odpoczywal troche, bo jakby co 2 h jadl mm to nei bardzo.
a teraz jak dawalam flache upadla mi i sie rozlalo masakra maly sie rozbudzil pol h go usypialam bo juz wpadl w nastroj do zabawy smiechy itp. troche sie wierci, ale zasypia, a ja musze doic sie. wiec i tak srednio wyspana bede, tyle, ze poki go chche moim karmic to troche nocy przez odciaganie przepadnie.ale jeszcze troche z tydzien niech sie brzuch do mleka nowego przyzwyczai.
 
reklama
idek bidulko co sie dzieje? ciocia strip sie martwi!

aaa i wszytkim odpowiadającym na pytania o mm DZIEKUJE
jakby ktos jeszcze sie dopowiedzial co ile i jakei porcje wasze berbecie jedza i jak z nocami aa i smoczki i butelkito bede wdzieczna. i czy ktos tez jezszcze oporcz kani karmi mieszanie sciaganym jak ja?
sory zap os pod postem
 
Do góry