reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ELONA co do zmywarki .... to zatrudnij wlasnego chlopa:))) taniej wyjdzie:)))
a egzeme mial synek szwagierki wlasnie na kolanach chyba i mial jakas masc i krem i przeszlo.
KRUSZYNKA pwoiedz twojemu ze widzialas promocje pierscionkow zareczynowych w sklepie i koniecznie tam musi isc:))

DORIS- u mnie byla zdrada i jak kiedys dluga gadalam z ksiedzem to sa szanse na zalatwienie tego w miare szybko i sprawnie w kazdym razie mowilam ze tego ch... nie chce widziec nigdy w zyciu na mojej drodze i jakby mial byc na jakiejkolwiek sprawie to na bank nie jade. zreszta... po co mi to na razie... mamy cywilny i to jest wazne.

NATOLIN ile ty skubana postow juz nawalilas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak widze ilosc to szooooooooook
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam zmywarke i nie wyobrazam sobie zycia bez niej :) wszystko zalezy od tego ile naczyn macie jak nie duzo to najlepiej mala 45 szerokosci. ja mam taka i wole wstawic codziennie niz czekac az bym duza zapelnila. dodatkowo mam funkcje mycie 1/2 czyli jak wogole jest malo naczyn puszczam tylko gore i to sie naprawde oplaca. zuzycie wody jest duzo mniejsze niz mycie reczne pod bierzaca woda.
 
ja mam zmywarke i nie wyobrazam sobie zycia bez niej :) wszystko zalezy od tego ile naczyn macie jak nie duzo to najlepiej mala 45 szerokosci. ja mam taka i wole wstawic codziennie niz czekac az bym duza zapelnila. dodatkowo mam funkcje mycie 1/2 czyli jak wogole jest malo naczyn puszczam tylko gore i to sie naprawde oplaca. zuzycie wody jest duzo mniejsze niz mycie reczne pod bierzaca woda.
Właśnie o takiej małej myślimy, bo miejsca nie ma. A jakiej marki i model masz?

ELONA co do zmywarki .... to zatrudnij wlasnego chlopa:))) taniej wyjdzie:)))
No właśnie on się tym zajmuje i kiepsko mu idzie. Sam dziś wyszedł z propozycją kuna zmywarki. Jakby zmywał systematycznie to byłoby ok, ale to byłoby zbyt proste, a on chyba lubi wyzwania i woli zmywać raz na kilak dni jak już nic czystego nie ma:-D
 
haha, Alicja od dziś zaczynam wierzyć w robaczki świętojańskie :-D ładnie to brzmi
Mój Maksio twierdził,że wierzy w Spaghetti Monstera i Sufitowego Kota:rofl2:
Ida gdybym ja robiła w domu to na pewno byłby tylko tort i kawa, a gdyby mężowi nie pasowało to by gotował :-)
aniawa dlatego też, że jesteś w drugim związku to jesteś wg prawa kanonicznego w innej sytuacji niż kruszynka dlatego nie ma przeszkody do udzielenia chrztu dziecku
happybetti BARDZO podoba mi się Twoja postawa i cenię takich ludzi jak Ty, więc dziękuję za ten post. Ja jestem wierząca, ale gdybym nie była to bym zrobiła tak jak Ty. Nie lubię udawania, jak mi się coś nie podoba w Kościele to odchodzę i żyję po swojemu, a nie chcę sakramentów w Kościele, którego zasady mnie nie obchodzą. Fajny pomysł z takim spotkaniem-uczczeniem pojawienia się Amelki!
ooo, Rzutka, Twoje podejście widzę też super, zgodne z poglądami
Alicja prawo kanoniczne nie mówi, że nie wolno odmówić chrztu i niestety właśnie czy się to komuś podoba czy nie to jeśli chrzcić się chce dziecko, które samo jeszcze nie podejmuje decyzji to prawnym obowiązkiem księdza jest interesowanie się tym czy rodzice są wierzący i zaniedbują i postępują nieprawnie Ci, których to nie obchodzi (i to nie jest kwestia mojej wiary tylko wiedzy i znajomości przepisów)
Aha,to tak wygląda ,a popularna opinia jest inna.I w ogóle słyszałam,ze ma się zmienic w KK pod tym względem,ma być właśnie bardziej "przepisowo" w skrócie mówiąc.
 
Witam sie z wieczora:-)Moje kochane pisze abyscie nie zapomnialy o mnie;-)dopadlo mnie mega chorubsko i tylko spie i karmie bo na nic innego nie mam sily:-(jak juz lepiej bede widziec na oczy to sie odezwe.mam nadzieje ze wasze fluidy dodadza mi sily:-)
spokojnej nocki wszystkim i przepraszam ze nie napisze wiecej bo aby was nadrobic to potrzeba sily a ja teraz jej nie mam:-(dobranoc
 
reklama
W TOKFM kiedyś była rozmowa z jakims ksiedzem o stanie Kościoła w Polsce i ten ksiadz powiedział,że będą właśnie bardziej zwracać uwagę na przestrzeganie przepisów koscielnych,chyba nie chodziło o zmiane przepisów jako takich,tylko postawy.A u moich rodziców na wsi jest właśnie taki ksiądz bardzo "praworządny".A mi sie to podoba,choc tam wszyscy narzekają,że taki wymagający.Ale według mnie religia to sprawa poważna i jeżeli ktoś deklaruje ,że jest katolikiem,to powinien przestrzegać nakazów swojej religii.
Miniu,właśnie dzisiaj myślałam o Tobie,że cos Cie nie widać.Dużo zdrówka,wracaj do nas szybko:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry