reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Alicja masz CUDOWNE suwaczki!!!
ancze mój też fan Barcy, a ja wypiłam piwko i zjadłam pizzę i powiedziałam mu, że lubię te mecze ;-)
dziulka to niezły facet tej koleżanki, a co do absorbujących dzieci to przyznaję szczerze, że mój Piotruś jest tak grzeczny, że gdybym chciała to moja rola mogłaby się sprowadzać tylko do dawania mu jeść i przenoszenia powiedzmy z maty do łóżeczka kiedy zaczyna chcieć mu się spać, dlatego też nie wyobrażam sobie, że mógłby zostawać z nianią, bo na pewno tylko tyle, by wokół niego robiła
aniawa u mnie też z najbliższych tyle wychodzi osób, ale jakoś na szczęście daliśmy radę z restauracją i szczerze powiedziawszy o wiele więcej pieniędzy dostaliśmy, ale oczywiście odłożyłam je dla dziecka
 
reklama
trzy dni bez BB i można utonąć w postach :szok:
my chrzciny robimy w 2 dzień świąt. Ja chciałam lokal ale siostra M się zaoferowała że chce nam zrobić w domu (żebyśmy kasy wydawać nie musieli) bo u nas najbliższej rodziny tez sporo ponad 20 osób.
 
Kurcze, jak ja bym chciała mieć już chrzciny za sobą. Nie lubię takich masówek, a u nas dużo osób wychodzi, tzn. było by mniej gdyby nie moja posrana teściowa, która najchętniej by ściągneła ciotki z Honolulu i wujaszków z czarnej dupy, z którymi kontaktu się nie ma "ale wypada bo się obrażą".
Po cichu zazdroszczę moim znajomym, którzy nie mają ślubu i w związku z tym nie chrzczą. Ja jestem ateistką, ale obiecałam mężowi, że Hubsona ochrzcimy więc zdania dotrzymam.
 
A teraz odpadniesz!
Powiedziałam M. że napisałam na forum, że mi się pediatra spodobał ostatnio, i że dziewczyny pytają czy Ty o tym wiesz. Na co M. odparł: NOOO, MI SIĘ TEŻ PODOBAŁ! :-) Aż się zaksztusiłam tak się śmiałam :-) Wyjaśnił, że taki młody, kumaty, przystojny... No i jeszcze doktor H. ma tak na nazwisko, jak nazwisko panieńskie mojej Tesciowej :))))) Ciekawe czy to rodzina i czy gdzieś jeszcze go spotkam.... Ach! Cukiereczek :-)
no to odpadłam:-D:-D:-D

dziewczyny, co do chrzcin to u nas 13 osób (my, moja mama, moja siostra, dwie siostry M z mężami, teściowie, 3 siostrzeńców M. nie robię nic szczególnego, tak obiadowo raczej. tak w ogóle to chciałam tylko torta i kawę postawić, ale mąż się nie dał przekonać.

Dziulka, ja bym mu odpowiedziała, że bardzo się cieszę że to mówi, bo ja spotykam się z takim jednym od Wszystkich Swiętych, tylko nie wiedziałam jak mu to powiedzieć żeby nie zranić jego uczuć;)))) i że teraz to może na spokojnie merdać ogonkiem do tamtej:) a co??? jak taki dowcipny, że zrywa w walentynki to niech ma szowinista jeden za swoje, niech nie myśli palant że się załamię bo krew mu się w "wacku" zagotowała do jakiejś siksy!!! i jeszcze udałabym szczęśliwą że w końcu się od niego uwolnię;))))) a ryczeć w poduszkę (jeśli wart, w co wątpię) tylko po północy;))))))
 
My też chcieliśmy chrzest w święta i już nawet lokal zarezerwowałam ale niestety ksiądz powiedział, że ponieważ nie jesteśmy po ślubie to dziecka nie ochrzci. Szczerze Wam powiem że jestem załamana i nie wiem co w tej sytuacji robić :(
 
Kurcze, jak ja bym chciała mieć już chrzciny za sobą. Nie lubię takich masówek, a u nas dużo osób wychodzi, tzn. było by mniej gdyby nie moja posrana teściowa, która najchętniej by ściągneła ciotki z Honolulu i wujaszków z czarnej dupy, z którymi kontaktu się nie ma "ale wypada bo się obrażą".
Po cichu zazdroszczę moim znajomym, którzy nie mają ślubu i w związku z tym nie chrzczą. Ja jestem ateistką, ale obiecałam mężowi, że Hubsona ochrzcimy więc zdania dotrzymam.

hahahaha :-D
 
reklama
Do góry