reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

melduje sie dzis i ja! wpadam tu czesciej niz wam sie wydaje:) wiec jestem zupelnie na bierzaco:)) tylko pisac czasu malo. Coraz bardziej pochlaniaja mnie przedslubne przygotowania:) ale juz mi sie odechcialo:( myslalam, ze bede miec z tym wiecej frajdy-jednak priorytety mi sie poprzestawialy:))) Kosciola nadal brak, sukni tez:))
Pza tym u nas wszystko ok. Maura zdrowa i rosnie jak na drozdzach- tydzien temu wazyla 6200! Tylko od kilku dni zaczela po posilu ulewac, co jej sie nigdy wczesniej nie zdazalo. Bede obserwowac, jak nie minie, to idziemy do lekarza.

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie:)
i stara ekipe i "nowa":)

kciuki trzymam za Justysie dzisiaj i zdrowka wszystkim zasmarkancom zycze!:)
 
reklama
Witam się z ranka
Dzisiaj w końcu się WYSPAŁAM (Miłoszek spał od 23 do 9 z przerwą tylko na karmienie o 3)a więc wasze kciuki zdziałały cuda. Dzięki temu mam dzisiaj siłę na sprzątniecie po sobotniej imprezie bo wczoraj mimo planu ogarnięcia syfu tego nie zrobiłam gdyż wylądowałam w markecie na zakupach. Zazdroszczę tym dziewczynom,które nie lubią zakupów…ja niestety uwielbiam wydawać kasę na ciuchy i inne „bzdety”.
Aniawa witaj!!
Rzutka ja też ostatnio myślałam o październikówkach 2011. Czas naprawdę szybko zachrzania i też zazdroszczę im trochę tej magii ciąży i oczekiwania na małego bąbelka.
Doris fajnie że imprezka w babskim gronie się udała i że mąż i chłopcy spisali się na medal
Dobranocka trzymam kciuki za bezbolesne szczepienie Justynki
Sivle gratuluje suwaczka a Adasiowi wraz z Miłoszkiem gratulujemy wkroczenia w 4 miesiąc
Ida ja też trzymam kciuki byś się w końcu wyspała (bo po dzisiejszej nocy wiem jakie to fantastyczne uczucie)
Mała_mi ja też Cię podziwiam że masz tyle energii do studiowania (że po magisterce masz ochotę zacząć coś kolejnego).Ja marzę tylko by jak najszybciej się obronić i skończyć etap studiowania.Aaaa i napiszę to po raz kolejny ale naprawdę jak czytam jaka Ty jesteś zorganizowana to naprawdę składam ukłon w Twoją stronę. Dopiero 11 a Ty już zrobiłaś porządki!!!SZACUN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Magnolia trzymam kciuki za zdrówko Karoli i gratuluje suwaczka
Natolin kciuki zaciśnięte za dzisiejszą wizyte (na pewno będzie dobrze)

Młody usnął więc lecę wykorzystać ten czas na walkę z domowym "tsunami" a wam życzę udanego dzionka!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Silve i Magnolia gratuluję suwaczków:)
Dobranocka może nie będzie tak źle. Szczerze to powiem Wam że Aleks je enfamil HA bo mu się skaza pokazała na policzkach no i co? Już długo to je a od kilki dni znowu na policzkach czerwone plamy i nie wiem co myśleć!?
 
Spróbuj zapytac lekarza o Sinlac,to ponoc dobre na ulewanie.

Justyna też zaczęła regularnie ulewać, a wcześniej jej się to nie zdarzało raczej...

Silve i Magnolia gratuluję suwaczków:)
Dobranocka może nie będzie tak źle. Szczerze to powiem Wam że Aleks je enfamil HA bo mu się skaza pokazała na policzkach no i co? Już długo to je a od kilki dni znowu na policzkach czerwone plamy i nie wiem co myśleć!?

Mała Mi ma podobny problem z tymi policzkami! Może pogadajcie?

Dzięki dziewczyny za kciuki, zaraz zaczynam się zbierać bo jadę sama autobusem. Dobrze ze M. mnie stamtąd odbierze...
 
dobry :-)

natolin i dobranocka zyczę dobrych wiesci u lekarza.
ida cięzka sprawa z tym Twoim spaniem. Pocieszeniem moze byc to ,ze jeszcze wszystko sie moze pozmieniac i Inka bedzie przesypiala calą noc. Ja na to liczę , bo u nas tez kilka pobudek nocnych (tylko czasem jakies mile zaskoczenie)
rysia no takiej nocy to ja Ci zazdroszczę. A jak imprezka się udała u Ciebie?
magnolia trzymam kciuki za powodzenie inhalacji!

a ja dzis mam masę prasowania i jakis obiadek trzeb zrobic - a mam jakies lenia . A za oknem świata nie widac tak sypie! Ja juz chce wiosnę :-p
 
dorisday ja też chcę wiosnę! chociaż wolę śnieg niż takie nie wiadomo co jak było wcześniej
dobranocka a to Ty masz jakąś specjalną przychodnię? ;-) bo my to do najbliższej chodzimy, to autobus nam niepotrzebny
 
reklama
Silve, Magnolia gratulacje dla Was i szkrabów
Dobranocka moje kciuki od wczoraj zaciśnięte heheh
Natolin za Ws tez trzymam
Idus mysle ze moich i dla Ciebie i Doris starczy hehe. Tak obraznowo to jak związe to mój kucyk ma 4cm średnicy.(choc po dzisiejszej kąpieli jest ich zdecydowanie mniej). I łącze sie z Tobą w bólu niesprzespanej nocki. Moja zasnęła wczoraj o 20 i wstała o 5, 6 i jestem niewyspana. Zycze Ci zeby juz malutka zaczela przesypiac nocki, zebys mogla sie wkońcy wyspac.
Moriam powodzenia w dalszych przygotowaniach. Jak juz pisałam zazdraszczam, ze ten dzien przed Toba.
 
Do góry